Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Policjantki z wizytą u przedszkolaków

28-10-2016

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie odwiedziły przedszkolaków. Tematem spotkania było bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego, zasady właściwych zachowań w środowisku domowym i szkolny. Przedszkolaki oprócz wiedzy otrzymały również kolorowani na temat

czytaj artykuł »

26-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

27-10-2016

Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mieszkańcowi Działdowa zatrzymanemu za posiadanie środków odurzających. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

czytaj artykuł »

Znaleziono ciało poszukiwanej kobiety

24-10-2016

W pobliżu Nidzicy znaleziono ciało 83-letniej Krystyny Krajewskiej. Kobiety poszukiwano od dwóch dni.

czytaj artykuł »

Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem

24-10-2016

Zarzut posiadania, udzielania oraz uprawy substancji zabronionych usłyszał 29-letni mieszkaniec gminy Działdowo. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Tu dowiesz się, gdzie jest niebezpiecznie!

11-10-2016

Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa!

czytaj artykuł »

Niedziela z narkotykami

10-10-2016

Mieszkaniec gminy Lidzbark odpowie za posiadanie środków odurzających, które ujawnili policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku. Podejrzanego o posiadanie narkotyków policjanci zatrzymali w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

2 mężczyzn zatrzymano, 4 usłyszało zarzuty

29-09-2016

Dwaj mężczyźni podejrzani o włamania i kradzieże z włamaniem na terenie powiatu działdowskiego i powiatów ościennych zostali zatrzymani przez policjantów. 53-latek i jego 28-letni wspólnik usłyszeli zarzuty dotyczące włamań do pomieszczeń, kradzieży elektronarzędzi i samochodów. Sąd ...

czytaj artykuł »

Zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn

20-09-2016

W ciągu minionego weekendu policjanci powiatu działdowskiego zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyźni ci trafili do aresztu śledczego, aby odbyć kary pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).