Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Usłyszeli 19 zarzutów kradzieży z włamaniem

26-08-2016

Działdowscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w lutym i w okresie od maja do sierpnia br. mieli się włamać do altanek ogrodowych, jak również piwnicy i pomieszczenia gospodarczego na terenie Działdowa. W ich zainteresowaniu były artykuły spożywcze i alkoholowe jak

czytaj artykuł »

Pijani: jeden z zakazem prowadzenia drugi dachował

23-08-2016

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie w miniony weekend ujawnili dwóch kierujących, którzy popełnili poważne przewinienia. Pierwszy z nich kierował pojazdem pomimo orzeczonego zakazu kierowania a drugi zdecydował się na jazdę samochodem po alkoholu. Teraz za swoje ...

czytaj artykuł »

Działdowscy policjanci obchodzili swoje święto

22-08-2016

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Działdowie uczestniczyli w powiatowych obchodach Święta Policji. Obok kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Działdowie udział wzięli także znamienici goście. Podczas uroczystości wręczone zostały odznaczenia, medale oraz nominacje ...

czytaj artykuł »

Policjantki z Działdowa spotkały się z seniorami

22-08-2016

Policjantki z Działdowa spotkały się z seniorami z Domu Seniora „Wigor”. Tematem przewodnim spotkania było bezpieczeństwo osób starszych oraz zagrożenia jakie mogą ich spotkać w życiu codziennym.

czytaj artykuł »

Wyrzucił do kontenera na śmieci dwa szczeniaki

16-08-2016

Nidziccy policjanci zatrzymali 33-latka, który wrzucił dwa szczeniaki do foliowej torby, a następnie wyrzucił do kontenera na śmieci na jednym z nidzickich osiedli. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. Mieszkaniec powiatu nidzickiego nie kwestionował swojej winy.

czytaj artykuł »

Nauczycielka z córką zginęły w wypadku

13-08-2016

Do tragicznego wypadku doszło w okolicach Ostródy. Na miejscu zginęła 42-letnia nauczycielka oraz jej 8 – letnia córka. Syn trafił do szpitala.

czytaj artykuł »

Pomogła pacjentce w szpitalu i ... ją okradła

11-08-2016

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi kobiecie za kradzież pierścionka oraz pieniędzy. Mieszkanka gminy Janowo w czasie pobytu w szpitalu okradła inną pacjentkę, z którą przebywała w jednej sali. Biżuteria została odzyskana. 33-latka usłyszała zarzut kradzieży.

czytaj artykuł »

Złodziej amator alkoholu i słodyczy zatrzymany

11-08-2016

Alkohol i słodycze o wartości blisko 750 złotych ukradł młody mężczyzna z kilku sklepów w Działdowie. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem .Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).