Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Tragedia pod Mławą: nie żyje 5 osób, 4 są ranne

27-03-2017

Pięć osób zginęło, a cztery zostały ranne w zderzeniu busa z ciężarówką w powiecie mławskim. Trwa akcja ratunkowa.

czytaj artykuł »

Przewozili narkotyki z Hiszpanii do Polski

25-03-2017

Są zarzuty dla dwóch mieszkańców powiatu działdowskiego, organizujących przewóz narkotyków z Hiszpanii do Polski i wprowadzających je do obrotu.

czytaj artykuł »

Zostawił pistolet w toalecie na stacji paliw

24-03-2017

Na jednej ze stacji paliw w Działdowie pracownica znalazła przedmiot przypominający pistolet. Przedmiot znalazła podczas sprawdzania czystości w toalecie. Kobieta zamknęła pomieszczenie i o wszystkim powiadomiła policję.

czytaj artykuł »

Zatrzymane prawo jazdy. Powód - prędkość

22-03-2017

Zatrzymane prawo jazdy, wniosek do Sądu i do Starosty - to efekt przekroczenia prędkości o ponad 50km/h w terenie zabudowanym przez kierującego audi. Funkcjonariusze działdowskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który jechał z prędkością 103km/h na odcinku, gdzie obowiązywało ograniczenie ...

czytaj artykuł »

Pociąg Pendolino potrącił 31-letniego mężczyznę

21-03-2017

W niedzielę 19 marca, pociąg Pendolino relacji Kraków-Gdynia potrącił mężczyznę. Do wypadku doszło w godzinach wieczornych w Narzymiu.

czytaj artykuł »

Policjanci znaleźli poszukiwanych przez sąd

13-03-2017

W czwartek 9 marca policjanci z Działdowa realizując postanowienia sądu, zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

czytaj artykuł »

Tak zakończył się policyjny pościg

13-03-2017

Zatrzymaniem dwóch nietrzeźwych kierujących, zakończył się policyjny pościg. Jeden z nich, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a uciekając złamał szereg przepisów ruchu drogowego. Jak się okazało, w trakcie ucieczki, kierowca zamienił się miejscami ze swoim kolegą pasażerem. Badanie ...

czytaj artykuł »

Sprawca kradzieży sklepowej w policyjnym areszcie

07-03-2017

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi, który został zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna z jednego ze sklepów w Działdowie ukradł szlifierkę kątową o wartości blisko 600 zł.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).