Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

05-09-2016

Policjanci działdowskiej drogówki odebrali 3 prawa jazdy kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierujący za popełnione wykroczenie stracili prawo jazdy.

czytaj artykuł »

Zatrzymano 31-latka. Zobacz za co

05-09-2016

Sąd Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec mieszkańca Nidzicy podejrzanego o wymuszenie rozbójnicze. Zgodnie z kodeksem karnym mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Nietrzeźwy rowerzysta wyeliminowany z ruchu

05-09-2016

Trwają czynności działdowskiej policji w sprawie 31-letniego nietrzeźwego rowerzysty, zatrzymanego na trasie Działdowo-Nidzica. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

czytaj artykuł »

27-latka usłyszała aż 10 zarzutów kradzieży

02-09-2016

Lidzbarscy policjanci ustalili i zatrzymali młodą kobietę, która w okresie od 15 lipca do 4 sierpnia br. dokonała licznych kradzieży na terenie Lidzbarka. W jej zainteresowaniu były głównie pieniądze. Za popełnione przestępstwo 27-latce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Kierowca Opla zjechał na pobocze i uderzył w drzewo

02-09-2016

Do zdarzenia doszło w dniu 1 września br. kilka minut po godzinie 18:00. Oficer działdowskiej komendy policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na trasie Kisiny-Narzym Kolonia.

czytaj artykuł »

Policja podsumowała ostatni weekend wakacji

30-08-2016

Działdowscy policjanci w dniach 26-28 sierpnia br. na drogach powiatu działdowskiego przeprowadzili działania „Bezpieczny Weekend”. Działania te miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drodze osobom wracającym z wakacyjnych wyjazdów. Policjanci w trakcie wzmożonych kontroli szczególną ...

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

29-08-2016

W minionym tygodniu (22-28.08.2016r.) policjanci ujawnili i zatrzymali 1 kierującego, który zdecydował się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Dwa groźne wypadki na terenie powiatu

26-08-2016

Wczoraj (25.08) działdowscy policjanci pracowali do późnych godzin wieczornych przy zdarzeniach drogowych zaistniałych na terenie powiatu działdowskiego. Dwie osoby zostały ranne w tym jedna ciężko.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).