Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Zabezpieczyli ponad 22000 paczek papierosów

21-12-2016

Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna grozi mieszkańcowi powiatu działdowskiego, który w pomieszczeniu gospodarczym przechowywał ponad 22000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

czytaj artykuł »

To twój rower? Zgłoś się na policję

07-12-2016

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Działdowie poszukują właściciela roweru, koloru zielono-granatowo-szarego z napisem RANGER.

czytaj artykuł »

Jeden prowadził pijany, drugi dachował BMW

07-12-2016

Działdowscy policjanci w miniony weekend ujawnili dwóch kierujących, którzy popełnili poważne przewinienia. Pierwszy z nich zdecydował się na jazdę samochodem po alkoholu a drugi kierował pojazdem pomimo orzeczonego zakazu kierowania.

czytaj artykuł »

Wypadek w okolicach Gralewa

02-12-2016

Policjanci z Rybna pracowali przy zdarzeniu drogowym zaistniałym na terenie powiatu działdowskiego. Po zderzeniu dwóch samochodów dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

czytaj artykuł »

Opowiadali uczniom o pracy policjanta

02-12-2016

Czym zajmuje się formacja umundurowana, jaką jest policja, jakie cele przyświecają służbie dla ojczyzny i w obronie życia i zdrowia ludzi oraz bezpieczeństwa powszechnego obywateli… To główne zagadnienia, z którymi zmierzyli się wychowankowie Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie, którzy ...

czytaj artykuł »

Uderzył w drzewo, bo zapatrzył się w nawigację

28-11-2016

W czwartkowy wieczór około godz. 19:30 na trasie Narzym Kolonia – Iłowo Osada w powiecie działdowskim doszło do zdarzenia drogowego, w którym jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 36-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał ...

czytaj artykuł »

Zderzyli się czołowo. Byli trzeźwi

28-11-2016

W środę na trasie Lidzbark-Piaseczno w powiecie działdowskim doszło do zdarzenia drogowego.

czytaj artykuł »

Posiadał, hodował i sprzedawał marihuanę

28-11-2016

Zarzuty posiadania, udzielania oraz uprawy marihuany, usłyszał 21-letni mieszkaniec gminy Działdowo. Policjanci podczas czynności ujawnili ponad 93 gramów marihuany. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).