Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

66 - latek doprowadził do zderzenia na skrzyżowaniu

02-11-2016

Do niegroźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło wczoraj, tj. 1 listopada br., kilka minut po godzinie 14:00.

czytaj artykuł »

40-letni sprawca ukradł pieniądze z bankomatu

02-11-2016

Kara do 7,5 lat pozbawienia wolności grozi 40-letniemu mieszkańcowi Działdowa, który ukradł pieniądze osobie wypłacającej je z bankomatu. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna chwile po zdarzeniu został zatrzymany. Z racji, iż był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, ...

czytaj artykuł »

Uderzył w drzewo i pojechał dalej. Miał 1,5 promila

30-10-2016

24-letni mieszkaniec Działdowa najpierw kierując autem uderzył nim w drzewo, a potem uszkodzonym po tej kolizji samochodem kontynuował jazdę. Okazało się, że wsiadł "za kółko" nietrzeźwy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Policjantki z wizytą u przedszkolaków

28-10-2016

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie odwiedziły przedszkolaków. Tematem spotkania było bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego, zasady właściwych zachowań w środowisku domowym i szkolny. Przedszkolaki oprócz wiedzy otrzymały również kolorowani na temat

czytaj artykuł »

26-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

27-10-2016

Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mieszkańcowi Działdowa zatrzymanemu za posiadanie środków odurzających. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

czytaj artykuł »

Znaleziono ciało poszukiwanej kobiety

24-10-2016

W pobliżu Nidzicy znaleziono ciało 83-letniej Krystyny Krajewskiej. Kobiety poszukiwano od dwóch dni.

czytaj artykuł »

Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem

24-10-2016

Zarzut posiadania, udzielania oraz uprawy substancji zabronionych usłyszał 29-letni mieszkaniec gminy Działdowo. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Tu dowiesz się, gdzie jest niebezpiecznie!

11-10-2016

Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa!

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).