Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Przekroczyła prędkość o 55 kilometrów

18-04-2017

Podczas służby patrolowej na terenie gminy Działdowo, policjanci drogówki zauważyli kierowcę auta, który jechał z nadmierną prędkością. W obszarze z ograniczeniem prędkości do 40 km/h poruszał się z prędkością 95km/h. Sprawcy wykroczenia zatrzymano prawo jazdy.

czytaj artykuł »

Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby w szpitalu.

11-04-2017

Samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierujący autem wraz z pasażerem trafili do szpitala w Działdowie. Policjanci ruchu drogowego i wydziału kryminalnego z Działdowa wyjaśniali okoliczności zaistniałego zdarzenia.

czytaj artykuł »

Jeden wpadł do rowu, drugi uciekał przed policją

11-04-2017

Wczoraj wieczorem policjanci z powiatu działdowskiego wyjaśniali okoliczności dwóch zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierujących. Jeden nie zatrzymał się do kontroli drogowej, drugi spowodował kolizję, twierdząc, że to nie on. Obaj trafili do policyjnej celi.

czytaj artykuł »

Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej

10-04-2017

Policjanci działdowskiej drogówki zatrzymali 31-latka, gdy jechał na "podwójnym gazie". Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, a do tego był poszukiwany przez inną jednostkę policji. Teraz najbliższe 2 lata może spędzić za murami więzienia.

czytaj artykuł »

Scania z trzodą wywróciła się na przejeździe [film]

10-04-2017

Na strzeżonym przejeździe kolejowym w Komornikach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarowej Scani z naczepą pełną trzody chlewnej.

czytaj artykuł »

Witold Barcikowski nowym Komendantem Policji

06-04-2017

Inspektor Witold Barcikowski został nowym Komendantem Powiatowym Policji w Działdowie. W uroczystości udział wzięli Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, policjanci, pracownicy Policji oraz zaproszeni goście.

czytaj artykuł »

Skradziony portfel schowała w staniku

01-04-2017

Okazja czyni złodzieja. O tym przekonała się 38-latka, która w sklepie mięsnym ukradła swojej znajomej portfel z pieniędzmi. Skradziony łup schowała w staniku i próbowała odjechać z Nidzicy „na stopa”. Kilkanaście minut po tym zdarzeniu zatrzymali ją policjanci. Kobieta usłyszała

czytaj artykuł »

Jechała całą szerokością drogi i spowodowała wypadek

01-04-2017

Oficer dyżurny działdowskiej policji otrzymał zgłoszenie o kierowcy, który jeździ samochodem całą szerokością ulic po Działdowie. Do tego doprowadził do zderzenia z innym samochodem osobowym. Na miejscu zdarzenia policyjny patrol ustalił, że sprawca kolizji ma blisko 2,5 promila alkoholu ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).