Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Nietrzeźwa wbiegła wprost pod samochód

11-01-2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ulicy Księżodworskiej w Działdowie. Z wstępnych ustaleń wynika, iż przyczyną zdarzenia było przechodzenie przez jezdnie w miejscu niedozwolonym.

czytaj artykuł »

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

10-01-2017

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał 40-latka podejrzanego o kradzież. Funkcjonariusz na widok mężczyzny wybiegającego ze sklepu z alkoholem chwilę wcześniej zabranym z półki sklepowej natychmiast zareagował. Po krótkim pościgu zatrzymał mężczyznę i przekazał go w ręce umundurowanych ...

czytaj artykuł »

Znaleziono portfel z zawartością

22-12-2016

W dniu 21 grudnia 2016 roku, w rejonie lokalu „ABC” w Uzdowie, znaleziono portfel wraz z zawartością.

czytaj artykuł »

Zginęły jadąc na szkolną wigilię

22-12-2016

W czwartek rano 18-letnia uczennica działdowskiego liceum zginęła w wypadku drogowym. Wieczorem zmarły również jej koleżanki.

czytaj artykuł »

Zabezpieczyli ponad 22000 paczek papierosów

21-12-2016

Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna grozi mieszkańcowi powiatu działdowskiego, który w pomieszczeniu gospodarczym przechowywał ponad 22000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

czytaj artykuł »

To twój rower? Zgłoś się na policję

07-12-2016

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Działdowie poszukują właściciela roweru, koloru zielono-granatowo-szarego z napisem RANGER.

czytaj artykuł »

Jeden prowadził pijany, drugi dachował BMW

07-12-2016

Działdowscy policjanci w miniony weekend ujawnili dwóch kierujących, którzy popełnili poważne przewinienia. Pierwszy z nich zdecydował się na jazdę samochodem po alkoholu a drugi kierował pojazdem pomimo orzeczonego zakazu kierowania.

czytaj artykuł »

Wypadek w okolicach Gralewa

02-12-2016

Policjanci z Rybna pracowali przy zdarzeniu drogowym zaistniałym na terenie powiatu działdowskiego. Po zderzeniu dwóch samochodów dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).