Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Pociąg ekspresowy zderzył się z koparką

21-02-2012

Na szlaku kolejowym podczas wykonywania robót przy modernizacji linii kolejowej doszło do zderzenia pociągu ekspresowego relacji Kraków – Kołobrzeg z koparką. Policjanci oraz prokurator wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

czytaj artykuł »

Posiadał narkotyki, teraz stanie przed sądem

13-02-2012

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 33 letniemu mieszkańcowi gminy Działdowo. Dariusz K. został zatrzymany przez policjantów za posiadanie środków odurzających. 33 latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz stanie przed sądem.

czytaj artykuł »

49 latek odpowie za kradzież sklepową

13-02-2012

Do policyjnego aresztu trafił 49 letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Mariusz A. w jednym z marketów znajdujących się w Lidzbarku w powiecie działdowskim, ukradł artykuły spożywcze, chemiczne i alkohol o wartości ponad 700 złotych. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. ...

czytaj artykuł »

Odpowiedzą za posiadanie amfetaminy i marihuany

13-02-2012

Działdowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Trafili oni do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających może grozić kara nawet do 3 lat więzienia.

czytaj artykuł »

32 letni mężczyzna zginął pod kołami pociągu

13-02-2012

W sobotę 11 lutego 32 letni mężczyzna wszedł na tory wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Gdynia – Zakopane. Zginął na miejscu.

czytaj artykuł »

Zostali zatrzymani gdy sprzedawali skradziony złom

08-02-2012

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Działdowa. 26 letni Krystian W. oraz 20 letni Ireneusz D. włamali się do punktu skupu złomu, skąd ukradli 60 kilogramów puszek aluminiowych. Zostali zatrzymani przez policjantów i trafili do aresztu. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą ...

czytaj artykuł »

Pomimo upływu czasu policjanci zatrzymali złodziei

05-02-2012

Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem dwaj mieszkańcy gminy Lidzbark w powiecie działdowskim. 22 letni Łukasz K. w sierpniu ubiegłego roku na terenie tej gminy ukradł kultywator rolniczy oraz włamał się do pomieszczenia magazynowego jednej z firm. Ponadto w 2010 roku w Warszawie dokonał kradzieży ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).