Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Nawet 10 lat za włamanie do piwnicy

02-04-2012

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Działdowa. 28-letni Łukasz J. oraz 24-letni Mateusz F. włamali się do jednej z piwnic przy ul. Skłodowskiej w Działdowie, skąd ukradli rower górski, wiertarkę elektryczną, pompę wodną oraz inne przedmioty o wartości 700 złotych. ...

czytaj artykuł »

Policjanci uczyli młodzież przedsiębiorczości

22-03-2012

W ramach „Dnia Przedsiębiorczości” objętego honorowym patronatem przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, gośćmi działdowskich policjantów była młodzież z szkół średnich.

czytaj artykuł »

71 letni mężczyzna zginął w wypadku samochodowym

21-03-2012

Działdowscy policjanci oraz prokurator wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Uzdowo-Działdowo w okolicach miejscowości Filice. Kierujący volkswagenem passatem 71-letni mężczyzna uderzył w przydrożne drzewo. Poniósł śmierć na miejscu.

czytaj artykuł »

Wyszedł z domu i nie wrócił

16-03-2012

Komenda Powiatowa Policji w Działdowie poszukuje Jana Łakatyszewskiego, lat 64, mieszkańca Krasnołąki, który zaginął w dniu 10 marca br.

czytaj artykuł »

Straż uderzyła w policję. Radiowóz w kawałkach

12-03-2012

Do serii sobotnich wypadków dołączyły kolejne. Tym razem wzięły w nich udział samochodu należące do policji i straży pożarnej.

czytaj artykuł »

50 letni mężczyzna zginął w płomieniach

12-03-2012

Nadpalone ciało mężczyzny znajdowało się w przyogrodowym oczku wodnym przy ul. Strumykowej. Sprawę bada policja.

czytaj artykuł »

Pielęgniarki i położne ucierpiały w wypadku

10-03-2012

O godzinie 6:40 dyżurna pogotowia otrzymała wezwanie do wypadku drogowego na trasie Gródki Wysoka. W wypadku zostało poszkodowanych pięć kobiet: dwie pielęgniarki i trzy położne, które jechały na dyżur do działdowskiego szpitala.

czytaj artykuł »

Okradł jubilera, zatrzymali go policjanci

27-02-2012

Do policyjnego aresztu trafił 19 letni mieszkaniec Działdowa. Piotr Z. w jednym z działdowskich sklepów jubilerskich miał ukraść złotą biżuterię o wartości prawie 6000 złotych. Kilkanaście minut po kradzieży policjanci zatrzymali 19-latka. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).