Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Nieodpowiedzialni na drodze odpowiedzą przed sądem

16-08-2017

W ciągu ostatnich dwóch dni na terenie powiatu działdowskiego policjanci interweniowali w stosunku do kierujących pojazdami, których zachowanie, nie tylko nie było zgodne z prawem, ale również stwarzało zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Za popełnione wykroczenia i przestępstwa ...

czytaj artykuł »

Pijany, bez uprawnień, spowodował wypadek

14-08-2017

W jednej z miejscowości w gminie Lidzbark doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jednym z aut kierował nietrzeźwy mieszkaniec … Mężczyzna miał przeszło promil alkoholu w organizmie. Do tego okazało się, że mężczyzna w ogóle nie powinien znajdować się za kierownicą auta.

czytaj artykuł »

Odpowie za niewłaściwą opiekę nad szczeniakami

09-08-2017

Policjanci z Lidzbarka wyjaśniali okoliczności zdarzenia dotyczącego sprawowania niewłaściwej opieki nad szczeniakami przez jednego z mieszkańców gminy Płośnica.

czytaj artykuł »

18-latek wyprzedzał i uderzył w drzewo

07-08-2017

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w gminie Rybno. 18-letni kierowca VW uderzył w drzewo. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala.

czytaj artykuł »

Podczas startu awionetka runęła do zagajnika leśnego

07-08-2017

Policjanci z Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia lotniczego z udziałem awionetki. Najprawdopodobniej podczas startu, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, samolot spadł i uderzył w rosnące nieopodal drzewa. Awionetką podróżowały dwie osoby, które na szczęście nie odniosły obrażeń.

czytaj artykuł »

Uderzył w drzewo i odjechał. Był nietrzeźwy.

07-08-2017

Policjanci ruchu drogowego interweniowali w związku z zawiadomieniem dotyczącym zderzenia samochodu osobowego z drzewem. Kierowca obejrzał pojazd i odjechał z miejsca zdarzenia. W jego ujęciu pomogli świadkowie. Okazało się, że kierujący autem znajdował się w stanie po spożyciu alkoholu. ...

czytaj artykuł »

Dwie potrącone rowerzystki trafiły do szpitala

02-08-2017

Do pierwszego z wczorajszych (01.08.2017) potrąceń rowerzystek w powiecie działdowskim doszło tuż po godz. 13:00 na jednej z ulic w Działdowie.

czytaj artykuł »

W zamian za nocleg okradł właściciela

01-08-2017

Mieszkaniec Działdowa w zamian za pomoc na działce i przy pracach ogrodowych pozwalał nocować w swoim mieszkaniu innemu Działdowianinowi. Jednak po kilku dniach zauważył, że z jego mieszkania zaczynają ginąć różne rzeczy. Podejrzewając, że może za tym stać „pomocnik” o wszystkim

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).