Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Był prawie jak komandos – ukrył się w zaroślach

30-07-2012

Do policyjnego aresztu trafił Przemysław U., który dzisiejszej nocy próbował ukraść metalowe elementy służące do mocowania szyn do podkładów kolejowych. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei zatrzymali podejrzanego na gorącym uczynku. Za przestępstwo kradzieży ...

czytaj artykuł »

Wsiadł za kółko mając dwa promile

11-07-2012

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zdarzenia drogowego oraz jazdę bez wymaganego uprawnienia odpowie 35-letni Marek Z. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów do lat 10.

czytaj artykuł »

Fordem w ogrodzenie

08-07-2012

W piątek 6 lipca około godziny 16.00 kierujący osobowym fordem jadąc ulicą Kościelną w Płośnicy zjechał na lewy pas ruchu, a następnie uderzył w przydrożne ogrodzenie.

czytaj artykuł »

Motorowerzysta uderzył w metalowe pręty

07-07-2012

Działdowscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych. W jednym z nich, na ulicy Leśnej w Działdowie, uczestniczył młody motorowerzysta, który zderzył się z metalowymi konstrukcjami wystającymi z mercedesa.

czytaj artykuł »

Działdowianie pobili i okradli obywatela Czech

25-06-2012

Do policyjnego aresztu trafili dwaj mieszkańcy Działdowa, którzy w parku przy ul. Męczenników pobili i okradli przebywającego w mieście obywatela Czech. Policjanci szybko ustalili i zatrzymali sprawców, jak również odzyskali skradzione mienie.

czytaj artykuł »

Za kłusowanie mogą dostać nawet 2 lata

22-06-2012

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch braci, mieszkańców Lidzbarka. 25-letni Piotr K. oraz 20-letni Łukasz K. Mężczyźni na jeziorze Lidzbarskim nielegalnie łowili ryby przy pomocy sieci rybackiej typu „wonton”. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

Odpowie przed sądem za posiadanie amfetaminy

22-06-2012

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 29-letniemu mieszkańcowi Działdowa. Mariusz M. został zatrzymany przez policjantów za posiadanie amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i teraz stanie przed sądem.

czytaj artykuł »

W kilkanaście minut złapali złodziei

04-06-2012

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Działdowa. 28-letni Radosław R. oraz straszy od niego o dwa lata Rafał M. z terenu budowy wiaduktu kolejowego w Działdowie, mieli ukraść metalowe pręty o wartości 400 złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów zaledwie ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).