Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

18 latek stracił życie na drodze

18-10-2012

Warmińsko-mazurscy policjanci w ciągu ostatniej doby pracowali przy 4 wypadkach drogowych, w których zginęła 1 osoba, a 6 zostało rannych. Na drogach naszego regionu doszło także do 47 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali w sumie 8 pijanych kierowców.

czytaj artykuł »

Wpadli chcąc sprzedać grzejniki

02-10-2012

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Działdowa. 24-letni Mateusz F. oraz 28-letni Łukasz J. z terenu szpitala mieli ukraść grzejniki żeliwne o wartości 800 złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów i trafili do aresztu. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą ...

czytaj artykuł »

Chopper Show - motocykl uderzył w widownię

30-09-2012

8 i 17 letni chłopcy trafili do szpitala z urazem nóg. To wynik pokazu "palenia gumy” podczas sobotniego The Chopper Show w Działdowie.

czytaj artykuł »

Uwaga na oszustów internetowych

26-09-2012

Policjanci wydziału przestępczości gospodarczej KWP Olsztyn ostrzegają przed oszustwem marketingowym, który pojawił się na portalu społecznościowym.

czytaj artykuł »

25-latek włamywał do domków letniskowych

26-09-2012

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Rybno. 25-letni Wojciech F. podczas minionego weekendu włamał się do dwóch domków letniskowych w miejscowości Hartowiec, skąd ukradł sprzęt radiowo-telewizyjny o wartości 1400 złotych. Policjanci zatrzymali podejrzanego oraz w

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek pod Nidzicą. Dwie osoby zginęły.

29-08-2012

W nocy 25 sierpnia z soboty na niedzielę na drodze między miejscowościami Gardyny, a Kownatkami doszło do tragicznego w skutkach wypadku.Kierowca vw golfa i jego pasażerka ponieśli śmierć na miejscu.

czytaj artykuł »

Czołowe zderzenie na „siódemce”

13-08-2012

9 osób, w tym 4 dzieci ucierpiało w zderzeniu czołowym dwóch samochodów osobowych. W akcji ratowniczej udział brały dwa śmigłowce z Lotniczego Pogotowia Ratowniczego, pogotowie z Nidzicy i Działdowa oraz 3 zastępy straży pożarnej. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Nidzicy i Mławy. ...

czytaj artykuł »

Poszukują zaginionej 16-latki

10-08-2012

Policjanci poszukują 16-letniej Magdaleny Erynkfajt. Dziewczyna wyszła z domu 29 lipca około godziny 15.00. Do chwili obecnej nastolatka nie powróciła i nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).