Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Zderzyły się dwa samochody

29-01-2013

We wtorek 22 stycznia po godzinie 19.00 w miejscowości Wąpiersk doszło do zdarzenia drogowego w którym uczestniczyły samochody osobowe Ford Eskort i Audi 80.

czytaj artykuł »

Pod wpływem telewizji zaczął zastawiać wnyki

25-01-2013

Kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Rybno. 31-letni Paweł R. w kompleksie leśnym w okolicach Rybna zastawił trzy „wnyki” na zwierzynę leśną. Został on zatrzymany przez policjantów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Włamywali się do aut i szybko wpadli

25-01-2013

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom Działdowa. 36-letni Rafał W., 34-letni Paweł N. oraz 32-letni Maciej R. na parkingu niestrzeżonym przy ul. Rydygiera w Działdowie usiłowali włamać się do citroena jumpera oraz volkswagena passata. Zostali zatrzymani przez policjantów. ...

czytaj artykuł »

Płonęła stodoła. Straty: 55 tysięcy złotych

22-01-2013

W pożarze drewnianej stodoły zniszczeniu uległy zapasy paszy, zboża oraz kilkanaście sztuk żywego inwentarza.

czytaj artykuł »

VW Polo dachował na drodze Filice-Uzdowo

22-01-2013

W czwartek 17 stycznia o 15.45 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Filice – Uzdowo.

czytaj artykuł »

Sadze trzykrotnie płonęły w powiecie działdowskim

22-01-2013

Dwukrotnie w ciągu jednego tygodnia zapaliły się sadze w przewodach kominowych w miejscowości Grzybiny – informuje straż pożarna w Działdowie.

czytaj artykuł »

Wziął „na stopa”. W nagrodę stracił portfel

18-01-2013

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 19-letniemu mieszkańcowi gm. Lidzbark. Sebastian R. jest podejrzany o kradzież portfela kierowcy skody octavia, który zabrał go "na stopa". Nastolatek został zatrzymany przez policjantów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Chińczyk z Konina dachował w Mansfeldach

12-01-2013

Przypuszczalnie nadmierna prędkość na oblodzonej jezdni była przyczyną wypadku drogowego do jakiego doszło 11 stycznia około godz. 9:50 w okolicach miejscowości Mansfeldy, powiat działdowski. Samochodem Opel Vectra podróżował obywatel Chin, zamieszkały w Koninie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).