Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Passatem combi czołowo uderzył w drzewo

27-11-2012

W czwartek 22 listopada około godziny 12.21 strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na trasie Działdowo – Burkat.

czytaj artykuł »

Strażacy zapobiegli zaczadzeniu

27-11-2012

We wtorek 20 listopada około godziny 21.22 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o rzekomym ulatnianiu się tlenku węgla w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego na ulicy Skłodowskiej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Nawet 3 lata za marihuanę

27-11-2012

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Działdowa. 28-letni Łukasz P. został zatrzymany przez policjantów za posiadanie marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz stanie przed sądem.

czytaj artykuł »

Kryminalni schwytali czterech włamywaczy

15-11-2012

Policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Działdowa podejrzanych o włamania i kradzieże. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Złodziei miedzi zatrzymali na gorącym uczynku

15-11-2012

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców gminy Działdowo. 21-letni Piotr U. oraz 29-letni Daniel M. zostali zatrzymani przez policjantów na kradzieży miedzianych elementów z pomieszczeń byłej gorzelni w Księżym Dworze. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Za kłusownictwo mogą dostać po 2 lata

15-11-2012

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn. 43-letni Krzysztof L. mieszkaniec powiatu brodnickiego oraz 39-letni Jarosław M. mieszkaniec powiatu żuromińskiego na jeziorze Tarczyńskim nielegalnie łowili ryby przy pomocy sieci rybackiej typu „wonton”. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą ...

czytaj artykuł »

Olej kradł, ale wpadł…

15-11-2012

Lidzbarscy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców gminy Lidzbark. 24-letni Łukasz R., 20-letni Radosław S. oraz 17-letni Paweł O. są podejrzani o kradzież oleju napędowego oraz przewodu spawalniczego z terenu jednego z gospodarstw rolnych w miejscowości Wlewek. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

Przeprowadzili działania "Alkohol i Narkotyki"

15-11-2012

Jest to jedna z wielu policyjnych akcji, która ma na celu m.in. zapewnienie bezpieczeństwa na drodze oraz wyeliminowanie z ruchu pijanych kierowców.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).