Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Zatankował do pełna i "zapomniał" zapłacić

12-02-2013

Nidziccy policjanci przedstawili zarzuty 25 – letniemu mieszkańcowi powiatu nowodworskiego. Mężczyzna ukradł paliwo o wartości 317 złotych. W niespełna kilkanaście minut od kradzieży został on zatrzymany przez policjantów. Teraz odpowie przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Zgłosił kradzież, by wyłudzić odszkodowanie

11-02-2013

Policjanci przedstawili zarzuty 29–letniemu mieszkańcowi Nidzicy. Mężczyzna zgłosił kradzież swojego samochodu. W niedługim czasie kryminalni ustalili, że do kradzieży wcale nie doszło, a mężczyzna w ten sposób chciał wyłudzić odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. Odpowie teraz przed ...

czytaj artykuł »

Śmiertelnie potrącił i zbiegł z miejsca wypadku

07-02-2013

Działdowscy policjanci oraz prokurator wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w wyniku którego zginął 54-letni mieszkaniec gminy Działdowo. Do zdarzenia doszło na trasie Uzdowo-Kramarzewo w powiecie działdowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 54-latek został potrącony przez kierującego ...

czytaj artykuł »

Mławianka potrąciła bezdomnego. Nie przeżył

07-02-2013

W środę, 6 lutego około godz. 18:15 doszło do tragicznego potrącenia pieszego na drodze relacji Mława – Szreńsk. Mężczyzna zginął na miejscu wypadku.

czytaj artykuł »

Za 80 złotych długu zdemolował Golfa

04-02-2013

Policjanci przedstawili zarzuty 21 – letniemu sprawcy zniszczenia samochodu, który za niedodany dług w wysokości 80 złotych „zdemolował” VW Golfa. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Policjanci z Olsztyna złapali pirata z Działdowa

29-01-2013

Mieszkaniec Działdowa na portalu aukcyjnym sprzedawał pirackie wersje oprogramowania. Został wytropiony i ujęty przez policję.

czytaj artykuł »

37- latek odpowie za posiadanie narkotyków

29-01-2013

Do policyjnego aresztu trafił 37-letni mieszkaniec Działdowa. Mariusz R. został zatrzymany przez policjantów za posiadanie narkotyków. Teraz mężczyzna stanie przed sądem. W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Sadze znów płonęły w Lidzbarku i Działdowie

29-01-2013

W ubiegłym tygodniu doszło do kolejnych zapaleń sadzy. Zdarzenia te miały miejsce w Lidzbarku i Działdowie. Powodem były zanieczyszczone kominy.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).