Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Paliła się była szkoła

05-12-2012

W poniedziałek 26 listopada działdowska straż pożarna około godziny 16.50 otrzymała zgłoszenie o wybuchu pożaru w budynku po byłej szkole w miejscowości Jeglia (gmina Rybno).

czytaj artykuł »

Halo babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy…

27-11-2012

Tak najczęściej zaczynają rozmowę ze starszymi osobami oszuści. Mówią, że z powodu choroby mają zachrypnięty, nieco zmieniony głos.

czytaj artykuł »

Passatem combi czołowo uderzył w drzewo

27-11-2012

W czwartek 22 listopada około godziny 12.21 strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na trasie Działdowo – Burkat.

czytaj artykuł »

Strażacy zapobiegli zaczadzeniu

27-11-2012

We wtorek 20 listopada około godziny 21.22 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o rzekomym ulatnianiu się tlenku węgla w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego na ulicy Skłodowskiej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Nawet 3 lata za marihuanę

27-11-2012

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Działdowa. 28-letni Łukasz P. został zatrzymany przez policjantów za posiadanie marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz stanie przed sądem.

czytaj artykuł »

Kryminalni schwytali czterech włamywaczy

15-11-2012

Policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Działdowa podejrzanych o włamania i kradzieże. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Złodziei miedzi zatrzymali na gorącym uczynku

15-11-2012

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców gminy Działdowo. 21-letni Piotr U. oraz 29-letni Daniel M. zostali zatrzymani przez policjantów na kradzieży miedzianych elementów z pomieszczeń byłej gorzelni w Księżym Dworze. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Za kłusownictwo mogą dostać po 2 lata

15-11-2012

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn. 43-letni Krzysztof L. mieszkaniec powiatu brodnickiego oraz 39-letni Jarosław M. mieszkaniec powiatu żuromińskiego na jeziorze Tarczyńskim nielegalnie łowili ryby przy pomocy sieci rybackiej typu „wonton”. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).