Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Kradli przewody, grozi im nawet do 5 lat

06-03-2013

Policjanci z Posterunku Policji w Rybnie zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzież przewodów miedzianych stanowiących elementy torowiska na szlaku klejowym Warszawa – Gdańsk. 20-latek i jego o trzy lata starszy „wspólnik” nie kwestionowali swojej winy. Jak sami przyznali, chcieli ...

czytaj artykuł »

Pomóż ustalić jego tożsamość

05-03-2013

Olsztyńscy policjanci prowadzą sprawę identyfikacyjną mężczyzny, który w 2001 roku zmarł, jednak do tej pory nie ustalono jego danych.

czytaj artykuł »

Policja zakończyła działania ‘Miasto Nocą’

04-03-2013

65 wylegitymowanych osób, 43 kontrole drogowe, kierowcy zatrzymani pod wpływem alkoholu i kilka mandatów karnych…

czytaj artykuł »

Zginęły dwa pistolety, amunicja i dokumenty

27-02-2013

Nadzwyczajna mobilizacja trwa, w mieście widać wzmożone patrole. Policjanci chodzą przede wszystkim między blokami. Widać ich też w ścisłym centrum miasta. Kontrolują samochody i pieszych.

czytaj artykuł »

Policjantowi z Mławy skradziono pistolet

21-02-2013

Od kilku dni w Mławie widać wzmożone patrole. Przyjechali funkcjonariusze z Radomia, Olsztyna i Płocka.

czytaj artykuł »

Samochodowa impreza zakończona zarzutami

18-02-2013

W nocy do działdowskiego szpitala trafił mężczyzna, który najprawdopodobniej uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Nikt jednak wcześniej nie zgłaszał takiej sprawy Policji. Policjanci, którzy wykonywali czynności w tej sprawie ustalili, że mężczyzna uczestniczył w zdarzeniu drogowym w miejscowości ...

czytaj artykuł »

Z toporem i nożem ruszyli na bezdomnego

18-02-2013

Toporem i nożem grozili śmiercią za wydanie przyjaciół. Trafili na izbę wytrzeźwień. Grozi im kara 2 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Znalazła telefon, odpowie za przywłaszczenie

15-02-2013

Nidziccy policjanci odzyskali utracony w 2011 roku telefon komórkowy. Kobieta, która go znalazła nie próbowała go oddać i nie powiadomiła o tym Policji. Już wkrótce odpowie przed sądem. Za przywłaszczenie mienia grozi jej kara do 1 roku pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).