Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Pociąg Pendolino potrącił 31-letniego mężczyznę

21-03-2017

W niedzielę 19 marca, pociąg Pendolino relacji Kraków-Gdynia potrącił mężczyznę. Do wypadku doszło w godzinach wieczornych w Narzymiu.

czytaj artykuł »

Policjanci znaleźli poszukiwanych przez sąd

13-03-2017

W czwartek 9 marca policjanci z Działdowa realizując postanowienia sądu, zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

czytaj artykuł »

Tak zakończył się policyjny pościg

13-03-2017

Zatrzymaniem dwóch nietrzeźwych kierujących, zakończył się policyjny pościg. Jeden z nich, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a uciekając złamał szereg przepisów ruchu drogowego. Jak się okazało, w trakcie ucieczki, kierowca zamienił się miejscami ze swoim kolegą pasażerem. Badanie ...

czytaj artykuł »

Sprawca kradzieży sklepowej w policyjnym areszcie

07-03-2017

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi, który został zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna z jednego ze sklepów w Działdowie ukradł szlifierkę kątową o wartości blisko 600 zł.

czytaj artykuł »

Za narkotyki może dostać 3 lata

06-03-2017

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu mieszkańcowi Działdowa, przy którym funkcjonariusze ujawnili amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania substancji psychotropowych.

czytaj artykuł »

Mieszkańcy zgłosili nietrzeźwego kierowcę

06-03-2017

Czujnością i odpowiedzialnością wykazali się zgłaszający, którzy udaremnili jazdę nietrzeźwemu kierującemu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

czytaj artykuł »

Pomóż znaleźć sprawcę śmiertelnego potrącenia

06-03-2017

Policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku poszukują świadków śmiertelnego potrącenia pieszego, do którego doszło 04.03.2017r. na trasie Skurpie-Rutkowice około godziny 20:25.

czytaj artykuł »

Usłyszał 5 zarzutów za kradzieże z włamaniem

01-03-2017

Lidzbarscy policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzieże z włamaniem do domków letniskowych oraz domów jednorodzinnych na terenie Lidzbarka. Mężczyzna usłyszał w sumie 5 zarzutów. Straty szacuje się na ponad 20.000 złotych. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).