Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Za 80 złotych długu zdemolował Golfa

04-02-2013

Policjanci przedstawili zarzuty 21 – letniemu sprawcy zniszczenia samochodu, który za niedodany dług w wysokości 80 złotych „zdemolował” VW Golfa. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Policjanci z Olsztyna złapali pirata z Działdowa

29-01-2013

Mieszkaniec Działdowa na portalu aukcyjnym sprzedawał pirackie wersje oprogramowania. Został wytropiony i ujęty przez policję.

czytaj artykuł »

37- latek odpowie za posiadanie narkotyków

29-01-2013

Do policyjnego aresztu trafił 37-letni mieszkaniec Działdowa. Mariusz R. został zatrzymany przez policjantów za posiadanie narkotyków. Teraz mężczyzna stanie przed sądem. W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Sadze znów płonęły w Lidzbarku i Działdowie

29-01-2013

W ubiegłym tygodniu doszło do kolejnych zapaleń sadzy. Zdarzenia te miały miejsce w Lidzbarku i Działdowie. Powodem były zanieczyszczone kominy.

czytaj artykuł »

Zderzyły się dwa samochody

29-01-2013

We wtorek 22 stycznia po godzinie 19.00 w miejscowości Wąpiersk doszło do zdarzenia drogowego w którym uczestniczyły samochody osobowe Ford Eskort i Audi 80.

czytaj artykuł »

Pod wpływem telewizji zaczął zastawiać wnyki

25-01-2013

Kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Rybno. 31-letni Paweł R. w kompleksie leśnym w okolicach Rybna zastawił trzy „wnyki” na zwierzynę leśną. Został on zatrzymany przez policjantów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Włamywali się do aut i szybko wpadli

25-01-2013

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom Działdowa. 36-letni Rafał W., 34-letni Paweł N. oraz 32-letni Maciej R. na parkingu niestrzeżonym przy ul. Rydygiera w Działdowie usiłowali włamać się do citroena jumpera oraz volkswagena passata. Zostali zatrzymani przez policjantów. ...

czytaj artykuł »

Płonęła stodoła. Straty: 55 tysięcy złotych

22-01-2013

W pożarze drewnianej stodoły zniszczeniu uległy zapasy paszy, zboża oraz kilkanaście sztuk żywego inwentarza.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).