Dziś jest Piątek, 15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Celina, Nina, Walerian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Wzrasta zaufanie do policji Warmii i Mazur

03-05-2013

Polskie Badanie Przestępczości realizowane jest cyklicznie od stycznia 2007 roku. Swoją opinię rokrocznie wyraża grupa 1000 respondentów z każdego województwa, w tym Warmii i Mazur. Jak ważna jest pochwała za dobrze wykonaną pracę wie każdy pracownik. Czy jest to motywujące? Na pewno tak. ...

czytaj artykuł »

Za kradzież roweru odpowie przed sądem

03-05-2013

W ręce policjantów trafił 31–letni działdowianin, który w jednym ze sklepów dokonał kradzieży roweru dziecięcego. Mężczyzna po opuszczeniu sklepu został ujęty przez pracownika ochrony. Teraz za kradzież odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Czy sprawca wypadku zażył narkotyki?

02-05-2013

Wracamy do sprawy śmiertelnego wypadku na ul. Kopernika, w którym zginęła 18 - latka. Prokuratura posiada już wyniki badań na zawartość narkotyków w organizmie 26 - letniego Daniela W., kierowcy bmw.

czytaj artykuł »

Nidzica: Chciał wręczyć 100 złotych łapówki

29-04-2013

Nidziccy policjanci zatrzymali kierowcę peugeota, który usiłował przekupić funkcjonariuszy drogówki. Mieszkaniec powiatu legionowskiego chciał w ten sposób uniknąć 200-złotowego mandatu i 1 punktu karnego za nieprawidłowe wyprzedzanie. Teraz sprawca wykroczenia odpowie także za przestępstwo. ...

czytaj artykuł »

Pomóż odnaleźć Mateusza

29-04-2013

Mławska policja poszukuje 18-letniego Mateusza Rybickiego, mieszkańca Mławy, ucznia klasy maturalnej ZS nr 4 w Mławie. Wyznaczono nagrodę za pomoc.

czytaj artykuł »

Nidzica: Włamywali się i uprawiali narkotyki

26-04-2013

Nidziccy policjanci ustali sprawców kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego. Sebastian P. i Łukasz G. trafili do policyjnego aresztu. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli u jednego z nich sprzęt służący do uprawy narkotyków. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Strażacy podpalali a potem gasili...

26-04-2013

Policjanci pracując nad ustaleniem sprawców trzech pożarów stogów doszli do zaskakujących faktów. Zamieszani w pożary są bowiem strażacy ochotnicy, którzy owszem ratowali płonące mienie, ale najpierw je sami podpalali. Straty, na jakie narazili właścicieli strażacy ochotnicy to prawie ...

czytaj artykuł »

Pomóż Policji: czy widziałeś tego mężczyznę?

26-04-2013

Policjanci szukają Jarosława Karpińskiego. Ten 32-latek z Myśląt 22 kwietnia br. wyjechał z domu szarym rowerem górskim i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).