Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Kierująca audi zasłabła i dachowała

17-07-2013

Mieszkanka gminy Lidzbark zasłabła w trakcie jazdy samochodem osobowym audi. Auto zjechało na pobocze i dachowało.

czytaj artykuł »

Samochód ciężarowy wjechał pod pociąg

17-07-2013

We wtorek 9 lipca kilka minut po godzinie 10 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o samochodzie ciężarowym, w który uderzył pociąg relacji Warszawa-Działdowo. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kurki.

czytaj artykuł »

Uwaga na kieszonkowców. Okradli kobiety

15-07-2013

O tym, że kieszonkowcy nie zrobili sobie wakacyjnej przerwy przekonały się dwie kobiety, które podczas zakupów w markecie straciły dokumenty i pieniądze.

czytaj artykuł »

Strażacy ratowali zakleszczonego psa

15-07-2013

W poniedziałek 8 lipca kilka minut przed północą strażacy otrzymali zgłoszenie o zakleszczeniu się psa w ogrodzeniu przy ulicy Leśnej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Strażacy ratowali zaplątanego bociana

15-07-2013

W poniedziałek 8 lipca o godzinie 19.06 strażacy otrzymali zgłoszenie o dziwnie zachowującym się bocianie w gnieździe na słupie energetycznym w miejscowości Kisiny.

czytaj artykuł »

Nieznani sprawcy zaprószyli ogień

15-07-2013

W poniedziałek 8 lipca o 13.58 działdowscy strażacy otrzymali informację o zaprószeniu ognia na nieużytkach rolnych w okolicach alei Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek w Iłowie. Zginął 25-letni pasażer.

12-07-2013

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj rano na odcinku drogi z miejscowości Iłowo-Osada do Mławy. 21-letni kierowca Volkswagena Golfa zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 25-letni pasażer auta. Policjanci prowadzą czynności mające wyjaśnić ...

czytaj artykuł »

Groźny wypadek z udziałem autobusu. Są ranni.

11-07-2013

Na krajowej 7 w okolicy miejscowości Napierki doszło do zderzenia autobusu relacji Ostróda Warszawa z osobową Mazdą. Następnie autobus uderzył w drzewo i wpadł do rowu. Rannych w różnym stopniu zostało 6 osób. Trzy z nich, kierowca i małżeństwo jadące autokarem byli wycinani z autobusu. ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).