Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Pomóż odnaleźć Mateusza

29-04-2013

Mławska policja poszukuje 18-letniego Mateusza Rybickiego, mieszkańca Mławy, ucznia klasy maturalnej ZS nr 4 w Mławie. Wyznaczono nagrodę za pomoc.

czytaj artykuł »

Nidzica: Włamywali się i uprawiali narkotyki

26-04-2013

Nidziccy policjanci ustali sprawców kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego. Sebastian P. i Łukasz G. trafili do policyjnego aresztu. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli u jednego z nich sprzęt służący do uprawy narkotyków. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Strażacy podpalali a potem gasili...

26-04-2013

Policjanci pracując nad ustaleniem sprawców trzech pożarów stogów doszli do zaskakujących faktów. Zamieszani w pożary są bowiem strażacy ochotnicy, którzy owszem ratowali płonące mienie, ale najpierw je sami podpalali. Straty, na jakie narazili właścicieli strażacy ochotnicy to prawie ...

czytaj artykuł »

Pomóż Policji: czy widziałeś tego mężczyznę?

26-04-2013

Policjanci szukają Jarosława Karpińskiego. Ten 32-latek z Myśląt 22 kwietnia br. wyjechał z domu szarym rowerem górskim i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

czytaj artykuł »

Nidzica: Okradł swoich kolegów z pracy

26-04-2013

Policjanci kilka minut po zgłoszeniu zatrzymali podejrzanego o kradzież. Laptopa oraz inne przedmioty warte około 2600 złotych 22-letni Piotr M. zabrał swoim kolegom, gdy ci spali. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Sprawcy grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Ubrania kradła, ale wpadła

22-04-2013

W ręce policjantów trafiła 46–letnia kobieta, która dokonywała kradzieży odzieży w jednym z działdowskich sklepów. Poczynania nieuczciwej klientki sklepu nagrała kamera monitoringu. Kiedy Jolanta M. znów pojawiła się między sklepowymi półkami, właściciel zadzwonił po policję. Kobieta ...

czytaj artykuł »

OSP Rumian dostanie 5000 złotych

19-04-2013

Zarząd województwa rozstrzygnął kolejny konkurs dla organizacji pozarządowych. Tym razem wsparcie otrzymają projekty realizowane w małych, wiejskich społecznościach.

czytaj artykuł »

Z 3 promilami wiózł pasażerke motorowerem

16-04-2013

Działdowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który kierował motorowerem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Będąc w takim stanie Przemysław U. przewoził pasażerkę. Dodatkowo 28–latek dopuścił się innego przestępstwa, a mianowicie złamał sądowy zakaz ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).