Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Nowe logo policji

27-05-2013

Na konferencji w MSW zostało przedstawione nowe logo Policji. Konkurs na znak graficzny to jeden z etapów programu standaryzacji komend i komisariatów Policji.

czytaj artykuł »

Zderzyły się dwa auta. Prowadziły kobiety

24-05-2013

W środę 22 maja około godziny 14.15 przy ulicy Księżodworskiej w Działdowie doszło do zderzenia dwóch aut. Kierująca samochodem kia rio nie zachowała bezpiecznej odległości za jadącym przed nią oplem astrą.

czytaj artykuł »

17 latek na skuterze wpadł pod samochód

22-05-2013

W środę 22 maja doszło do groźnego wypadku. 17 latek wyjeżdżający z polnej drogi na skuterze wpadł wprost pod koła przejeżdżającego volkswagena golfa. Nieprzytomnego nastolatka śmigłowiec ratunkowy zabrał do szpitala.

czytaj artykuł »

Peugeot 407 zapalił się na drodze

21-05-2013

W piątek 17 maja w okolicach Uzdowa miało miejsce niebezpieczne zdarzenie: zapalił się samochód osobowy marki Peugeot 407. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

czytaj artykuł »

Samochód ciężarowy wylądował w rowie

21-05-2013

W czwartek 16 maja na drodze powiatowej w miejscowości Koszelewki samochód ciężarowy DAF Wpadł do rowu. Kierowca sam wydostał się z pojazdu, pomocy medycznej udzieliło mu pogotowie ratunkowe.

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek: mężczyzna utonął w stawie

21-05-2013

W sobotę 18 maja rano działdowscy strażacy otrzymali informacje o możliwym utonięciu mężczyzny w stawie w Wielkim Łęcku. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastęp OSP Wielki Łęck zastał widoczne w stawie ciało ludzkie, w odległości około dwóch metrów od brzegu. Na miejscu zdarzenia ...

czytaj artykuł »

Sprawca śmiertelnego wypadku w areszcie

17-05-2013

Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec 32-latka, który spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym w pobliżu Kisin.

czytaj artykuł »

Dbam o swoje bezpieczeństwo - konkurs Policji

17-05-2013

W świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie rozstrzygnięty został powiatowy etap konkursu plastycznego „Dbam o własne bezpieczeństwo”. W zmaganiach uczestniczyli uczniowie klas I – III szkół podstawowych. Najlepsze 3 prace z każdej kategorii wiekowej wezmą udział w finale wojewódzkim, ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).