Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Omal nie podpalił lasu…

27-06-2013

We wtorek 18 czerwca około godziny 6.05 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze lasu w miejscowości Rumian w Powiecie Działdowskim. Po dojechaniu do miejsca zdarzenia zastęp OSP Rumian zastał pożar pozostałości po wyrębie (sterta gałęzi na skraju lasu) z rozprzestrzeniającym ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na zawody pożarnicze w Hartowcu

26-06-2013

Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Rybno spotkają się podczas gminnych zawodów sportowo-pożarniczych, które odbędą się w dniu 7 lipca 2013 roku w Hartowcu.

czytaj artykuł »

Groźny wypadek pod Rogożem

25-06-2013

W sobotę 22 czerwca w okolicach skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 538 z drogą powiatową Szkotowo – Sarnowo doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowało osiem osób.

czytaj artykuł »

Pożar w zakładzie ISOROC w Nidzicy

25-06-2013

W piątek 21 czerwca wybuchł pożar komina znajdującego się na terenie zakładu produkcyjnego Isoroc w Nidzicy)

czytaj artykuł »

Właściciel roweru ujął złodzieja

13-06-2013

W ręce policjantów trafił 17-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, który podejrzany jest o kradzież roweru górskiego. Ariel K. został ujęty przez samego pokrzywdzonego w chwili kiedy ten prowadził rower jedną z ulic w Iłowie –Osadzie.

czytaj artykuł »

Potrącona przez autobus wciąż na OIOMie

10-06-2013

Piesza potrącona przez autobus na przejściu dla pieszych w piątek 7 czerwca wciąż pozostaje na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii.

czytaj artykuł »

Autobusem uderzył w pieszą na przejściu

07-06-2013

W piątek 7 czerwca w południe na skrzyżowaniu ulic Hallera z Męczenników doszło do wypadku, w którym uczestniczyli kierowca autobusu i piesza.

czytaj artykuł »

Zapaliły się sadze w kominie

06-06-2013

W środę 29 maja o godzinie 2.45 strażacy z Lidzbarka otrzymali zgłoszenie o zapaleniu się sadzy w jednym z budynków w miejscowości Chełsty.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).