Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

W centrum miasta znaleziono niewybuchy

08-08-2013

Na jednym z placów budowy przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Małłka w Działdowie znaleziono niewybuch. Saperzy zabezpieczają teren.

czytaj artykuł »

Ukradł rower, bo jemu ukradli taki sam

06-08-2013

Policjanci zatrzymali 18–letniego mieszkańca Warszawy podejrzanego o kradzież roweru spod salonu sprzedaży samochodów. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że ukradł, ponieważ taki sam rower ukradziono mu w Warszawie.

czytaj artykuł »

Helikopter zabrał ciężko rannego motocyklistę


05-08-2013

W niedzielę 4 sierpnia na trasie Kiełpiny – Tarczyny nietrzeźwy kierowca seata wymusił pierwszeństwo jadącemu prawidłowo motocykliście.


czytaj artykuł »

Passat uderzył w drzewo. Kierowca walczy o życie

05-08-2013

W sobotę 3 sierpnia na trasie z Działdowa do Malinowa doszło do groźnego w skutkach wypadku. 21-letni kierowca vw passata stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo. Jego stan jest krytyczny.

czytaj artykuł »

47-latek zginął pod kołami pociągu w Hartowcu

05-08-2013

Do tragicznego w skutkach wypadku kolejowego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Hartowiec. Z nieustalonych przyczyn na torowisko wprost pod jadący pociąg relacji Gdynia – Warszawa wszedł mężczyzna. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 47–latek zmarł na miejscu.

czytaj artykuł »

Nidzica: Przywłaszczył telefon i wpadł

01-08-2013

Kara do 1 roku pozbawienia wolności grozi 36-latkowi, który przywłaszczył telefon komórkowy. Mężczyzna znalazł wartościowy przedmiot na jednej z ulic, jednak nie zwrócił go właścicielowi i nie zawiadomił także Policji.

czytaj artykuł »

Kierowcy kombajnu grozi 8 lat więzienia

30-07-2013

Prokuratura Rejonowa w Mławie wszczęła śledztwo dotyczące tragicznego wypadku z 28 lipca, w którym w miejscowości Sławogóra Nowa koło Mławy zginęły trzy osoby.

czytaj artykuł »

Mieszkanka Gminy Lidzbark zginęła na drodze

30-07-2013

Nowomiejscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Seat którym kierowała 26-letnia mieszkanka gminy Lidzbark Welski zjechał z drogi na pobocze i dachował. Kobieta zginęła na miejscu.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).