Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Samochód ciężarowy wylądował w rowie

21-05-2013

W czwartek 16 maja na drodze powiatowej w miejscowości Koszelewki samochód ciężarowy DAF Wpadł do rowu. Kierowca sam wydostał się z pojazdu, pomocy medycznej udzieliło mu pogotowie ratunkowe.

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek: mężczyzna utonął w stawie

21-05-2013

W sobotę 18 maja rano działdowscy strażacy otrzymali informacje o możliwym utonięciu mężczyzny w stawie w Wielkim Łęcku. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastęp OSP Wielki Łęck zastał widoczne w stawie ciało ludzkie, w odległości około dwóch metrów od brzegu. Na miejscu zdarzenia ...

czytaj artykuł »

Sprawca śmiertelnego wypadku w areszcie

17-05-2013

Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec 32-latka, który spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym w pobliżu Kisin.

czytaj artykuł »

Dbam o swoje bezpieczeństwo - konkurs Policji

17-05-2013

W świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie rozstrzygnięty został powiatowy etap konkursu plastycznego „Dbam o własne bezpieczeństwo”. W zmaganiach uczestniczyli uczniowie klas I – III szkół podstawowych. Najlepsze 3 prace z każdej kategorii wiekowej wezmą udział w finale wojewódzkim, ...

czytaj artykuł »

Rekordowy przemyt udaremniony w Nidzicy

17-05-2013

Kontrola drogowa, sprawdzenie samochodu, policyjny areszt i zarzuty z kodeksu karnego skarbowego, tak zakończy się podróż 40-letniego mieszkańca województwa podlaskiego. Mężczyzna w busie przewoził 32 500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

czytaj artykuł »

Pijany kierowca potrącił pieszego

15-05-2013

Kierowca mercedesa będąc pod wpływem alkoholu potrącił pieszego. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

czytaj artykuł »

Remizę strażacką gasili wężem ogrodowym

13-05-2013

W środę 8 maja o godzinie 15.50 działdowscy strażacy otrzymali informacje o pożarze byłej remizy strażackiej w miejscowości Krasnołąka (Gmina Działdowo).

czytaj artykuł »

Citroen wymusił i spowodował wypadek

13-05-2013

We wtorek 7 maja o godzinie 11.48 działdowscy strażacy otrzymali informację o zdarzeniu drogowym w okolicach Turzy Wielkiej. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastali samochody Citroen Xantia i Hyundai ix 35 po zderzeniu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).