Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Kradł po wyjściu z więzienia. Wróci za kratki.

16-08-2013

Działdowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem, do których dochodziło na terenie miasta i gminy. Poszkodowani straty oszacowali na ponad 5 tysięcy złotych. Zgromadzony materiał dowodowy w tych sprawach pozwolił kryminalnym przedstawić Sylwestrowi W. zarzuty. ...

czytaj artykuł »

Nidzica: Okradali swój zakład pracy by dorobić

14-08-2013

Nidziccy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców gminy Kozłowo. Dwóch z nich kradło elementy ze stali nierdzewnej, narzędzia oraz inne rzeczy z jednego z zakładów przemysłowych, w którym pracowali.

czytaj artykuł »

Ostry dyżur służb ratowniczych

14-08-2013

Policja radzi, jak uniknąć tragicznych wypadków podczas kolejnego długiego weekendu.

czytaj artykuł »

Złapali złodziei kratek ściekowych

13-08-2013

Kryminalni zatrzymali dwóch sprawców kradzieży kratek deszczowych. Sprawcy działając przez ostatnie dwa miesiące ukradli ich aż 8. Wartość strat oszacowano na ponad 2 tysięce złotych.

czytaj artykuł »

24 - latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

12-08-2013

Około godziny 2-iej, w nocy z 11 na 12 sierpnia 2013 r. dyżurny działdowskiej Komendy Policji przyjął zgłoszenie, a następnie wysłał patrol prewencji celem podjęcia interwencji w jednej z miejscowości gminy Iłowo. W trakcie wykonywania czynności Policjanci wykryli u jednego z mieszkańców ...

czytaj artykuł »

Kolizja na trasie Iłowo-Działdowo. Mazda dachowała.

12-08-2013

Wczoraj wieczorem doszło do zdarzenia drogowego na odcinku drogi z m. Iłowo do Działdowa. Kierujący autem Renault Laguna wymusił pierwszeństwo na kierowcy pojazdu osobowego Mazda, w wyniku czego uderzył w bok Mazdy, która następnie zjechała na prawy pas drogi dachując na drzewie. Zarówno

czytaj artykuł »

Volkswagenem w drzewo. Miał 2,5 promila

11-08-2013

W piątkowe popołudnie doszło do zdarzenia drogowego na odcinku drogi z Myśląt w stronę Uzdowa. Nietrzeźwy kierujący autem volkswagen polo stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

czytaj artykuł »

Nidzica: Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

11-08-2013

Nidziccy policjanci ustalili, że 36 – letni mieszkaniec miasta może posiadać przy sobie środki odurzające. Na jednej z ulic zatrzymali go. Przypuszczenia potwierdziły się. Mężczyzna miał przy sobie woreczki strunowe z amfetaminą.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).