Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Znalezienie zaginionego zajęło Policji 3 godziny

29-08-2013

W zaledwie kilka godzin po wpłynięciu zawiadomienia o zaginięciu 81-letniego mieszkańca Iłowa działdowscy policjanci odnaleźli go leżącego w lesie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna 26 sierpnia br. roku wyjechał rowerem z domu. Dzięki szybkiej reakcji i informacji, które

czytaj artykuł »

Monitoring sklepu pozwolił ustalić sprawcę kolizji

29-08-2013

Dzielnicowy z Iłowa zatrzymał do kontroli pojazd, który dzień wcześniej uczestniczył w kolizji. Sprawca nie czekał na rozwiązanie sprawy- zbiegł z miejsca zdarzenia. W ustaleniu kierowcy pomocny był monitoring sklepowy. Za kierowanie samochodem bez wymaganych uprawnień Damian R. został ukarany ...

czytaj artykuł »

Grozi im 10 lat za włamanie i kradzież sprzętu

27-08-2013

Nawet 10 lat za kratkami mogą spędzić dwaj mieszkańcy gminy Lidzbark Welski, którym kryminalni udowodnili kradzież sprzętu z gospodarstwa rolnego.

czytaj artykuł »

Mława. Pożyczył sobie autobus

26-08-2013

Mławska policja prowadzi czynności w sprawie krótkotrwałego użycia pojazdu, a dokładniej autokaru marki Autosan należącego do mławskiego przewoźnika – PKS Mława (spółka Mobilis Group).

czytaj artykuł »

Powodem zdenerwowania był woreczek z marihuaną

26-08-2013

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Działdowa, przy którym policjanci znaleźli woreczek strunowy z marihuaną.

czytaj artykuł »

19-latek przyłapany z trawką

22-08-2013

W niedziele 18 sierpnia około godziny 23.40 działdowscy policjanci patrolowali teren leśnego przy trasie Działdowo-Burkat. Funkcjonariusze zauważyli zaparkowanego osobowego mercedesa i postanowili go skontrolować. Przy pojeździe stał młody mężczyzna, który na widok radiowozu zaczął nerwowo ...

czytaj artykuł »

Grozi mu 10 lat za kradzież ... wody

21-08-2013

Do kradzieży wody doszło w jednej z miejscowości w gminie Lidzbark Welski. Gdy po długiej nieobecności na swoją działkę przyjechał właściciel, zauważył on uszkodzony właz studzienki głębinowej, z której wystawał wąż ogrodowy.

czytaj artykuł »

Policja ostrzega: uważaj na włamywaczy!

19-08-2013

Trwa sezon urlopowy! Nie traćmy czujności! Złodziej uaktywnia swoją działalność właśnie w okresie wakacji.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).