Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Nosił pocisk w plecaku i wręczył go policjantom [FILM]

21-07-2017

53-letni mieszkaniec Działdowa nosił w plecaku pocisk artyleryjski i … wręczył go policjantom, doprowadzając do ewakuacji sklepów i przyjazdu saperów.

czytaj artykuł »

32-latek zatrzymany z amfetaminą

16-07-2017

Działdowscy policjanci podczas patrolowania miasta zatrzymali 32-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze w miejscu zamieszkania zabezpieczyli pięć sadzonek konopi indyjskich. Mieszkaniec Działdowa teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Działdowscy policjanci działają w wakacje

16-07-2017

Trwa sezon letni. Coraz większa liczba osób zmotoryzowanych przesiada się na jednoślady, w tym głównie na rowery. Mając na uwadze bezpieczeństwo właśnie tych osób Policja prowadzi działania pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Policjanci z powiatu działdowskiego podczas spotkań z uczestnikami ...

czytaj artykuł »

Poszukiwany schował się w szafce

13-07-2017

Działdowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 37-llatka. Mężczyzna chciał ukryć się w niewielkiej szafce w pokoju, w którym mieszkał.

czytaj artykuł »

Tragiczne w skutkach zderzenie czołowe

02-07-2017

Do tragicznego wypadku doszło w piątkowy wieczór na ul. Lidzbarskiej w Działdowie. Kierowca Suzuki zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

czytaj artykuł »

36-latek odpowie za kradzieże z włamaniem

27-06-2017

Policjanci zatrzymali 36-latka podejrzanego o włamania i usiłowania kradzieży z włamaniem, czego dokonał w ciągu 5 lat po uprzednim ukaraniu za umyślne przestępstwa podobne. Dlatego najbliższe 15 lat może spędzić za kratkami. Mieszkańca Działdowa kryminalni z Działdowa zatrzymali w związku ...

czytaj artykuł »

Wybił szybę, wszedł do budynku i ... pił piwo

26-06-2017

W jednej z miejscowości w gminie Działdowo policjanci drogówki ujawnili sprawcę kradzieży z włamaniem do budynku dawnej masarni. Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku w chwili, gdy spożywał alkohol wewnątrz pomieszczenia. Teraz najbliższe 10 lat może spędzić za kratkami.

czytaj artykuł »

Policjanci na otwarciu placu zabaw

26-06-2017

Zbliża się czas wakacyjnego wypoczynku dla dzieci uczęszczających do szkół. Część z nich wyjedzie poza swoje miejsce zamieszkania, a inni spędzać będą wolny czas w okolicach domu. Dzieci będą korzystać z różnego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu, w tym zabaw na zorganizowanych ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).