Dziś jest Niedziela, 24 września 2017 r. Imieniny obchodzą : Geard, Rupert, Teodor, Tomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Jechał na zakazie i podwójnym gazie

23-09-2017

Policjanci z Działdowa zatrzymali kierujących, którzy złamali prawo i wsiedli za kierownicę. Mieszkaniec Nidzicy prowadził samochód mimo obowiązującego go zakazu, a mieszkaniec Działdowa wsiadł za kierownicę, mimo, ze był nietrzeźwy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed ...

czytaj artykuł »

Groźny wypadek oraz kierujący bez uprawnień

22-09-2017

Wczoraj (21.09.17 r.) około południa na drodze wojewódzkiej nr 544 na wysokości miejscowości Kisiny doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego samochodem osobowym VW Sharan.

czytaj artykuł »

Podpisano 30 umów na wymianę pieców [FILM]

22-09-2017

30 wnioskodawców zostało zaproszonych na uroczyste podpisanie umów dotyczących dofinansowania wymiany pieców.

czytaj artykuł »

Trzy osoby ranne po zderzeniu dwóch aut

20-09-2017

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 544 na odcinku prowadzącym z Lidzbarka do Działdowa. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów trzy osoby zostały ranne. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku ...

czytaj artykuł »

W czasie wolnym od służby udaremnił kradzież

20-09-2017

Działdowski policjant w czasie wolnym od służby zwrócił uwagę na trzech podejrzanie zachowujących się mężczyzn, którzy wyszli z jednego ze sklepów. Okazało się, że jego intuicja go nie zawiodła, ponieważ jeden z mężczyzn wyniósł ze sklepu saszetki, za które nie zapłacił. Funkcjonariusz ...

czytaj artykuł »

Trasa Działdowo - Olsztyn będzie zmodernizowana

19-09-2017

Krótszy przejazd i możliwość wysiadki w pobliżu miasteczka studenckiego to największe korzyści z rozpoczętej modernizacji trasy Działdowo - Olsztyn.

czytaj artykuł »

Obchody Tygodnia Miast Sieci Cittaslow w Działdowie

19-09-2017

Tydzień Cittaslow obchodzony jest we wszystkich miastach międzynarodowej sieci Cittaslow i przypada w tym roku na dni od 18 do 24 września.

czytaj artykuł »

Dozór policyjny dla sprawcy przemocy domowej

19-09-2017

Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji wobec 52-letniego mieszkańca gminy Lidzbark. Mężczyzna został zatrzymany przez policyjny patrol trzy dni wcześniej podczas interwencji domowej dotyczącej stosowania przemocy wobec bliskich.

czytaj artykuł »

Spowodował wypadek i ... udawał pasażera

18-09-2017

Na trasie Działdowo – Sarnowo Honda uderzyła w drzewo. Kierowca nie miał uprawnień do kierowania i przewoził narkotyki. Ponadto oszukał policjantów.

czytaj artykuł »

Za nami 6. Fest Kartofel w Kotach [FILM]

14-09-2017

W sobotę, 9 września już po raz siódmy w miejscowości Koty odbyło się święto kartofla. W tym roku uroczystość była okazją do otwarcia świetlicy.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).