Dziś jest Niedziela, 23 listopada 2014 r. Imieniny obchodzą : Adela, Felicyta, Klementyna, Klemens
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zakończyła się relacja na żywo z Hoffer SuperHit

21-11-2014

Właśnie zakończyła się relacja na żywo z Festiwalu Piosenki HOFFER SUPERHIT Działdowo 2014. Dziękujemy za miłe spędzenie z nami czasu.

czytaj artykuł »

Dekorglass pokonał AZS Politechnikę Rzeszów

21-11-2014

Kolejnym, szóstym już zwycięstwem tenisistów Dekorglassu zakończył się pojedynek z drużyną AZS Politechnika Rzeszów. Tuż przed końcem I rundy rozgrywek działdowianie plasują się w czołówce tabeli.

czytaj artykuł »

Głosuj na Grzegorza Mrowińskiego. Dlaczego?

20-11-2014

Mieszkańcy Działdowa potwierdzili, że 8 lat mojej ciężkiej pracy w Radzie Miejskiej miało sens i było potrzebne. Osiągnęliśmy dużo, możemy jeszcze więcej. LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS!

czytaj artykuł »

Antoni Furtak wyróżniony przez Marszałka

19-11-2014

Antoni Furtak - Przewodniczący Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego i v-ce Prezes UTW otrzymał Wyróżnienie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej.

czytaj artykuł »

TVN o strajku komisji wyborczej w Nidzicy

19-11-2014

Trwają kłopoty Państwowej Komisji Wyborczej, które zaczęły się w niedzielę tuż po zamknięciu lokalu.

czytaj artykuł »

23-letnia kobieta dachowała Oplem Corsą

19-11-2014

Policjanci drogówki wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 15 listopada na trasie Iłowo-Białuty. Kierująca samochodem osobowym marki Opel Corsa jadąc drogą w kierunku Białut wypadła z drogi i dachowała.

czytaj artykuł »

Zmiany w składzie Rady Powiatu Działdowskiego!

19-11-2014

Po awarii systemu PKW głosy liczono ręcznie. Dziś opublikowano oficjalne wyniki wyborów do Rady Powiatu Działdowskiego. Jest kilka zmian.

czytaj artykuł »

Oni kierowali pojazdami na podwójnym gazie

19-11-2014

W minionym tygodniu (10-16 listopada) policjanci zatrzymali ogółem 7 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W tym gronie znajdowało się 5 kierowców samochodów osobowych, jeden rowerzysta oraz jeden motorowerzysta.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).