Dziś jest Poniedziałek, 2 marca 2015 r. Imieniny obchodzą : Halszka, Helena, Karol
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Szachy – zdobyliśmy srebro!

02-03-2015

We wtorek 24 lutego w Ostródzie rozegrano Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach. Turniej przeprowadzono w reprezentacyjnej sali ostródzkiego zamku. W stawce 11 najsilniejszych ekip wojewódzkich Działdowo reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 3.

czytaj artykuł »

Nidzica wyda 60 tysięcy na gwiazdę NBA

02-03-2015

26 lutego na V sesji Rady Miejskiej został poruszony temat przyjazdu do Nidzicy gwiazdy amerykańskiej ligi NBA Marcina Gortata. Koszykarz ma odwiedzić nasze miasto 11 lipca na Dni Nidzicy. Koszt przyjazdu sportowca to 60.000 zł.

czytaj artykuł »

Nowym radnym został Waldemar Jurkowski

01-03-2015

Podajemy nieoficjalne wyniki wyborów uzupełniających do Rady Miasta Działdowo. Na miejscu radnego Grzegorza Mrowińskiego, który złożył mandat po tym, jak został burmistrzem zasiądzie Waldemar Jurkowski.

czytaj artykuł »

Na praktyki do fabryki! Zobacz naszą ofertę!

01-03-2015

Firma Hoffer Producent Mebli zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do obycia praktyk w nowoczesnym zakładzie produkującym meble!

czytaj artykuł »

W kręgle najlepsza Polna, Malinowo drugie

28-02-2015

Po raz pierwszy w powiecie działdowskim odbyły się mistrzostwa w grze w kręgle. Wzięli w nich udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

czytaj artykuł »

Problem z nowo powstałym schroniskiem

28-02-2015

Na spotkaniu burmistrza z mieszkańcami Nidzicy został poruszony temat schroniska dla zwierząt powstałego w miejscowości Tatary.

czytaj artykuł »

Czy miasto ma budować parkingi przy blokach?

27-02-2015

Czy parkingi przy blokach, należących do wspólnot mają być budowane na koszt miasta? O budowę jednego z nich wnioskował radny Roman Łukaszewski.

czytaj artykuł »

Superliga: Bogoria jednak lepsza od Dekorglassu

26-02-2015

W przedostatniej kolejce rundy zasadniczej tenisiści Dekorglassu ulegli Bogorii Grodzisk Mazowiecki 0:3. Przegrana komplikuje sytuację zespołu z Działdowa, ale nie przekreśla jego szans na awans do fazy play off.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).