Dziś jest Niedziela, 25 czerwca 2017 r. Imieniny obchodzą : Dorota, Łucja, Wilhelm
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

UTW podsumował 12. rok działalności [film]

23-06-2017

Działdowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki. Uroczystość była okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na 2. Triathlon Energy w Lidzbarku [FILM]

25-06-2017

Po raz kolejny Lidzbark stanie się areną zmagań najwytrwalszych pasjonatów sportu: w pierwszych dniach lipca odbędą się w naszym mieście zawody triathlonowe na trzech dystansach oraz rywalizacja sztafet. Zabawa zacznie się jednak dużo wcześniej…

czytaj artykuł »

1 250 000 zł dla uczniów z Pocztowej [FILM]

22-06-2017

ZSZ nr 1 w Działdowie wygrał projekt finansowany ze środków unijnych, dzięki czemu zostaną wyposażone cztery pracownie zawodowe.

czytaj artykuł »

Podczas prac drogowych znaleźli … 177 pocisków

22-06-2017

Policjanci nie tylko pilnują porządku na drogach, podejmują interwencje i reagują na różne sytuacje niosąc pomoc społeczeństwu. Zdarza się również, że uczestniczą w konwojach czy działaniach zabezpieczających … materiały wybuchowe.

czytaj artykuł »

Dwójka kolejny raz na OPPM

22-06-2017

13 czerwca w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się coroczna Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie reprezentowały dwie grupy projektowe ...

czytaj artykuł »

Dzielnicowy rozmawiał z gimnazjalistami

22-06-2017

Czas wypoczynku, to czas zabawy, realizacji swoich marzeń, odpoczynku od nauki i siedzenia w szkolnej ławce. Każdy z nas korzystać będzie z wolnego czasu na swój sposób, warto jednak zadbać o to, by plany i zajęcia, które będziemy realizować odbywały się w sposób bezpieczny i zgodny z

czytaj artykuł »

Działdowo z komunikacją miejską. Kiedy? [FILM]

20-06-2017

Działdowianie chcą komunikacji miejskiej, najlepiej bezpłatnej. Temat wciąż powraca na sesjach Rady Miasta i wreszcie wiadomo kiedy powstanie.

czytaj artykuł »

Ruszyła kolejna edycja pomocy dla bezdomnych

20-06-2017

Grupa Zalewski rozpoczęła kolejną edycję akcji pomocy osobom bezdomnym pod nazwą „BUTELKA WODY DLA BEZDOMNYCH”.

czytaj artykuł »

Działdowo gospodarzem Mistrzostw Polski [FILM]

19-06-2017

W dniach 15-17 czerwca rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w kategorii szkół gimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Przewoził 200 kg krajanki tytoniowej

19-06-2017

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie 14 czerwca zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Volkswagen Caddy, w którym ujawnili prawie 200 kg krajanki tytoniowej.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).