Dziś jest Sobota, 25 października 2014 r. Imieniny obchodzą : Bonifacy, Daria, Inga, Wilhelmina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Skatepark doczeka(ł) się remontu

24-10-2014

Kilka dni po emisji na Portalu Moje Działdowo reportażu o rozpadającym się skateparku burmistrz obiecał skejtom jego generalny remont.

czytaj artykuł »

Mediacja Metodą Rozwiązywania Konfliktów

24-10-2014

Uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie rozpoczęli w październiku kampanię antydyskryminacyjną prowadzoną pod hasłem: Tolerancja – tak, dyskryminacja – nie.

czytaj artykuł »

17-latek 4 razy strzelił do kolegi z rewolweru

24-10-2014

W niedzielę 19 października po godzinie 20:00 dyżurny działdowskiej Komendy otrzymał zawiadomienie o zdarzeniu z użyciem broni w jednej z miejscowości w gminie Działdowo.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na spotkanie z książką

24-10-2014

Serdecznie zapraszam na Wydarzenia Artystyczne organizowane na terenie Gminy Płośnica przez Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy. W ramach Ponadpowiatowych Jesiennych Spotkań ze Sztuką zapraszamy na spotkania z książką, fotografią oraz muzyką.

czytaj artykuł »

Superliga: Dekorglass pokonał Morliny

23-10-2014

Trwa dobra passa tenisistów stołowych KS Dekorglass w Superlidze. W 3. kolejce rozgrywek zespół z Działdowa pokonał Morliny Ostróda 3:2.

czytaj artykuł »

Nasze muzeum wśród '7 Nowych Cudów Polski'

23-10-2014

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie znalazło się w gronie zwycięzców w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez miesięcznik National Geographic pt. "7 Nowych Cudów Polski"

czytaj artykuł »

Tydzień Informacji na Warmii i Mazurach

22-10-2014

20 i 21 października Młodzieżowe Centrum Kariery OHP działające w strukturze CEiPM w Elblągu zorganizowało spotkania informacyjne w ramach Tygodnia Informacyjnego na Warmii i Mazurach.

czytaj artykuł »

V Gminny Konkurs Piosenki „Mini Playback show”

22-10-2014

V Gminny Konkurs Piosenki „Mini Playback show” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie odbył się 18 października w świetlicy w Ruszkowie. W konkursie wzięły udział wszystkie świetlice z terenu Gminy Działdowo. Do udziału w nim zgłosiło się 25 zespołów i trzech ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).