Dziś jest Piątek, 28 kwietnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Ludwik, Piotr, Waleria, Witalis
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Część ulic wciąż nie ma nowej nazwy. Głosuj!

28-04-2017

Działdowianie wyłonili propozycje nowych nazw dla wybranych ulic. Część z nich otrzymało po dwie lub trzy propozycje. Wybierz właściwą do 12 maja br.

czytaj artykuł »

„Żonkile” – akcja w Bibliotece Miejskiej

27-04-2017

W dniu 19.04.1943 r. wybuchło powstanie w getcie warszawskim, aby upamiętnić to wydarzenie, w Bibliotece włączyliśmy się w akcję społeczno-edukacyjną "Żonkile", organizowaną przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.

czytaj artykuł »

Potrzebujesz wsparcia unijnego? Przeczytaj

27-04-2017

Urząd Miasta zawiadamia, że w dniu 05.05.2017 r. w siedzibie Urzędu Miasta Działdowo odbędzie się dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

czytaj artykuł »

Działdowo uczci Święto Konstytucji 3-Maja

27-04-2017

Z okazji 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja zapraszamy na mszę św., XIV Mityng Lekkoatletyczny oraz występy artystyczne.

czytaj artykuł »

Warsztaty wielkanocne w działdowskiej „Piątce”

27-04-2017

Przed Świętami Wielkanocnymi w Przedszkolu Miejskim nr 5 zorganizowaliśmy dla dzieci oraz rodziców warsztaty wielkanocne. Podczas zajęć w każdej z grup wspólnie dziecko i rodzic wykonywali pisankę wielkanocną z materiałów plastycznych.

czytaj artykuł »

Dzielnicowy w krainie Kopciuszka

27-04-2017

Dzielnicowy bliżej nas - w rolę narratora w przedstawieniu dla dzieci wcielił się dzielnicowy z Rybna.

czytaj artykuł »

Posiadali narkotyki, staną przed sądem

26-04-2017

Policjanci wydziału kryminalnego działdowskiej policji podczas służby zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Działdowo, którzy byli w posiadaniu środków odurzających. Obaj podejrzani zostali zatrzymani. Grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Święto patrona miasta uczcili koncertem gospel [film]

26-04-2017

Lidzbark obchodził dzień Patrona Miasta – Świętego Wojciecha. W związku z tym burmistrz wraz z komendą hufca ZHP zorganizowali szczególne obchody tego święta.

czytaj artykuł »

Dekorglass uległ liderowi Lotto Superligi 0:3

25-04-2017

Drużyna tenisistów stołowych Dekorglass Działdowo nie sprawiła niespodzianki swoim kibicom. Konfrontacja z Unią AZS AWFiS Gdańsk zakończyła się porażką 0:3.

czytaj artykuł »

Pijany i bez uprawnień uderzył w ogrodzenie

25-04-2017

Policjanci z Lidzbarka podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego, ujawnili nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie, a do tego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).