Dziś jest Sobota, 23 lipca 2016 r. Imieniny obchodzą : Bogna, Brygida, Apolinary
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy na kolejne spotkanie z poezją

23-07-2016

Już w niedzielę w Parku Honorowych Dawców Krwi przy ul. Wolności w Działdowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Powiatowe Wieczory z Poezją.

czytaj artykuł »

Uprawiał konopie indyjskie, grożą mu 3 lata

23-07-2016

Na posesji w jednej z miejscowości gminy Działdowo funkcjonariusze ujawnili 11 doniczek konopi indyjskich. Ich właścicielem okazał się 22-letni mieszkaniec gminy Działdowo. Za przestępstwo uprawy konopi grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Pijany i bez uprawnień uderzył w ogrodzenie

22-07-2016

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca chevroleta, który w jednej z miejscowości w gminie Działdowo uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji. 22-letni mieszkaniec gminy Iłowo chciał odjechać z miejsca zdarzenia ale został powstrzymany przez mieszkańców. Jak się okazało kierujący ...

czytaj artykuł »

Kierowcę do szpitala zabrał śmigłowiec

22-07-2016

Na skrzyżowaniu Filice - Niestoja doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i osobowego. Miejsce zdarzenie przez kilka godzin było nieprzejezdne.

czytaj artykuł »

Pumptrack został oficjalnie oddany do użytku

21-07-2016

Nowo oddany do użytku pumptrack, doczekał się imprezy inauguracyjnej. Były nią warsztaty, poświęcone bezpieczeństwu i technikom jazdy.

czytaj artykuł »

Znaleziono pieniądze, policja szuka właściciela

21-07-2016

Działdowscy policjanci poszukują właściciela pieniędzy, które zostały znalezione 14 lipca w jednym z bankomatów w Działdowie.

czytaj artykuł »

Policjanci kontrolują motorowerzystów

21-07-2016

W związku z prowadzonymi działaniami „Bezpieczne Wakacje 2016” policjanci z powiatu działdowskiego zwracają większą uwagę na młodych kierujących, spędzających wakacje u swoich rodzin na Warmii jak również naszą młodzież, która porusza się motorowerami, rowerami jak i pojazdami samochodowymi. ...

czytaj artykuł »

Pijany, bez uprawnień i z zakazem prowadzenia

20-07-2016

Trwają czynności działdowskiej policji w sprawie 65-letniego nietrzeźwego motorowerzysty, zatrzymanego przez innych kierujących. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna kilkakrotnie był już karany za to samo przestępstwo. Obecnie posiada zakaz ...

czytaj artykuł »

VI Festyn Rodzinny w Jamielniku gm. Lidzbark

20-07-2016

W miejscowości Jamielnik w gminie Lidzbark już po raz szósty odbył się Piknik Rodzinny. Po raz szósty też zorganizowany został z inicjatywy radnego Zbigniewa Gutowskiego.

czytaj artykuł »

Lidzbark pożegnał Powiatowe Wieczory z Poezją

19-07-2016

17 lipca na plenerowej scenie nad małym jeziorkiem w Lidzbarku znów zagościło słowo. Tym razem wybrzmiały wiersze mieszkanki Lidzbarka Anety Balla, część z nich w interpretacji aktora Marcina Trońskiego, któremu wiersze młodej poetki - jak przyznał w rozmowie przed występem - bardzo się ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).