Dziś jest Piątek, 31 października 2014 r. Imieniny obchodzą : Augustyn, Krzysztof, Saturnin, Urban
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

„Chodników jest mało i są po złej stronie ulicy”

31-10-2014

Budowa lub remont chodników to problem najczęściej zgłaszany przez miejskich radnych. Buduje się ich za mało lub po złej stronie ulicy. Co na to władze miasta?

czytaj artykuł »

Mława. Tragedia w centrum miasta, nie żyją dwie osoby

31-10-2014

Mężczyźni w wieku 21 i 30 lat zatruli się tlenkiem węgla. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, nie udało się ich uratować.

czytaj artykuł »

Ukradł byłej konkubinie 1500 zł, miał amfetaminę

31-10-2014

Do zatrzymania mężczyzny doszło 30 października br. Policjanci, którzy przyjechali do mieszkania mieszkańca Działdowa w związku z prowadzeniem sprawy kradzieży rozbójniczej na kobiecie, znaleźli w odzieży Romana L. woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Teraz mężczyzna odpowie ...

czytaj artykuł »

Dekorglass pokonał mistrza Polski

29-10-2014

Dekorglass pozostaje bez porażki w rozgrywkach Superligi tenisa stołowego. W ostatniej kolejce drużyna z Działdowa pokonała mistrza Polski - Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3-2.

czytaj artykuł »

Na 29-letnią kobietę najechała ciężarówka

29-10-2014

Kierujący samochodem ciężarowym 40-latek podczas cofania na terenie fermy drobiu najprawdopodobniej najechał na 29-letnią mieszkankę gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Turza Wielka gościnna dla poetów

29-10-2014

W niedzielne popołudnie członkowie Działdowskiej Kuźni Słowa spotkali się na czytaniu wierszy w Świetlicy w Turzy Wielkiej, gdzie zostali zaproszeni przez Ewę Kalinowską – opiekującą się lokalną biblioteką.

czytaj artykuł »

Droga Działdowo – Nidzica została uroczyście otwarta

29-10-2014

W poniedziałek 27 października przy skrzyżowaniu ulic Olsztyńskiej i Nidzickiej w Działdowie dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi, otwierającego ponad 20-kilometrowy odcinek drogi rozbudowanej pomiędzy Działdowem, a Nidzicą.

czytaj artykuł »

Wielki sukces działdowskiego muzeum

29-10-2014

Miesięcznik National Geographic Traveler przyznał nagrody zwycięzcom plebiscytu na "7 nowych cudów Polski", w tym naszemu muzeum.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).