Dziś jest Poniedziałek, 30 marca 2015 r. Imieniny obchodzą : Amelia, Leonard
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kurników nie uda się zablokować

28-03-2015

Groźba powstania kilkuset kurników na terenie pow. działdowskiego wciąż nad nami wisi. Gmina Działdowo robi co może, by do tego nie dopuścić.

czytaj artykuł »

Czy te samochody kiedykolwiek stąd znikną?

28-03-2015

Samochody parkujące przy przychodni lekarskiej w Malinowie są zmorą dla pozostałych użytkowników drogi. Trudno się tam wyminąć samochodom osobowym, nie mówiąc o autobusach czy sprzęcie rolniczym.

czytaj artykuł »

Na Olimpię Grudziądz nie było mocnych

26-03-2015

We wtorek 24 marca KS Dekorglass uległ przed własną publicznością liderowi tabeli po rundzie zasadniczej – ASTS Olimpii-Unii Grudziądz 0:3.

czytaj artykuł »

Koncert zespołu Farben Lehre w Działdowie

26-03-2015

Z tej wiadomości z pewnością ucieszą się wielbiciele punk rocka: zespół Farben Lehre zagra koncert w Działdowie w niedzielę 26 kwietnia!

czytaj artykuł »

Wypuścili podejrzanych o pobicie działdowianina

25-03-2015

„Do zatrzymania osób potrzebne są podstawy prawne, a w takim momencie interwencji, takich podstaw nie było”.

czytaj artykuł »

31 nidzickich kierowców z mandatami

25-03-2015

Weekend dla większości z nas to czas spotkań ze znajomymi, wspólna zabawa niejednokrotnie zakrapiana alkoholem. Niestety nie zawsze jednak pamiętamy o zapewnieniu sobie bezpiecznego powrotu do domu. 2,5 promila na rowerze, ponad 1,5 promila w samochodzie bez uprawnień i motorowerzysta z sądowym ...

czytaj artykuł »

Nidzica: Dwa wypadki, dwie osoby w szpitalu

25-03-2015

W poniedziałek 23 marca policjanci z Nidzicy dwukrotnie pracowali na miejscu wypadków samochodowych. Do pierwszego z nich doszło na drodze nr 7 k. Nidzicy. W zderzeniu dwóch pojazdów obrażeń doznał mężczyzna, którego przewieziono do szpitala. W drugim wypadku ucierpiał kierowca scani, który ...

czytaj artykuł »

Halowy Turniej Szkół Podstawowych Gminy Działdowo

25-03-2015

12 marca w sali sportowej Publicznego Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego w Burkacie odbył się Zimowy Halowy Turniej Szkół Podstawowych Gminy Działdowo w piłce nożnej dziewcząt.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).