Dziś jest Sobota, 25 kwietnia 2015 r. Imieniny obchodzą : Erwina, Jarosław, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

‘Zastanowimy się, jak powiesić radnych…’

24-04-2015

Radni poprzedniej kadencji już wiszą, a dokładniej: ich podobizny ozdabiają ścianę sali konferencyjnej. Nowi radni oczekują tego samego.

czytaj artykuł »

Wkrótce w Mławie gala mieszanych sztuk walki

23-04-2015

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Amatorskiego MMA „Puchar Pamięci Obrońców Mławy” mają przyciągnąć setki zawodników z całego kraju. Impreza otrzymała dofinansowanie.

czytaj artykuł »

Potrącona 3-latka zabrana śmigłowcem do szpitala

23-04-2015

Policjanci badają okoliczności potrącenia 3-letniej dziewczynki. Za niewłaściwe sprawowanie opieki nad dzieckiem matce grozi kara grzywny lub nagany.

czytaj artykuł »

Remont drogi Kurki - Księży Dwór jest możliwy

23-04-2015

Jednym z najpopularniejszych tematów poruszanych na sesjach Rady Gminy Działdowo są remonty dróg. Ze strony mieszkańców padło tym razem zapytanie o drogę Kurki - Księży Dwór.

czytaj artykuł »

W Kozłowie doszło do groźnego pożaru

22-04-2015

20 kwietnia br około godz. 10:30 zapalił się dach i poddasze budynku mieszkalnego w Kozłowie.

czytaj artykuł »

Pożar wywołało nieumyślne zaprószenie ognia

22-04-2015

W jednej z miejscowości w gminie Lidzbark doszło do pożaru na skutek nieumyślnego zaprószenia ognia. Zniszczeniu uległy drzewka ozdobne i ogrodzenie na jednej z prywatnych posesji. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

czytaj artykuł »

Motorowerem uderzył w hondę civic

22-04-2015

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji, która miała miejsce na jednej z ulic w centrum miasta. W zdarzeniu uczestniczyli kierowca motoroweru oraz podróżujący samochodem osobowym honda.

czytaj artykuł »

Ministerstwo oszukało Gminę Działdowo

22-04-2015

W niedotrzymywaniu obietnic nasze ministerstwa są najlepsze. Jeśli zastanawiacie się kto na tym cierpi podpowiadamy: nie ministrowie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).