Dziś jest Czwartek, 29 stycznia 2015 r. Imieniny obchodzą : Franciszek, Zdzisław
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy na Opowieść o Antku kochanku

29-01-2015

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na przedstawienie zatytułowane „Opowieść o Antku kochanku” według scenariusza Pilgrim Majewski.

czytaj artykuł »

Komunikat Zarządu UTW

29-01-2015

Komunikat Zarządu UTW z dnia 29 stycznia 2015 r.

czytaj artykuł »

Uśmierciła szczeniaki i wyniosła je do lasu

29-01-2015

Policjanci z Działdowa wyjaśniają okoliczności uśmiercenia szczeniaków przez mieszkankę Iłowa. O całym zdarzeniu policję poinformował brat podejrzanej. Zgodnie z przepisami ustawy o ochronie zwierząt za zabicie zwierzęcia sprawcy grozi kara grzywny bądź pozbawienia wolności do roku. W ...

czytaj artykuł »

Wypadek na trasie Turza Wielka - Gralewo

29-01-2015

Policjanci z Rybna wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na jednej z dróg na terenie gminy. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowego z ciężarowym do szpitali w Działdowie i Olsztynie trafili dwaj uczestnicy wypadku.

czytaj artykuł »

Wydatki z budżetu miasta będą przejrzyste

28-01-2015

Taką deklarację złożył burmistrz Grzegorz Mrowiński. Ponadto "fajne pomysły" będą realizować tylko podmioty, wyłonione w drodze konkursów.

czytaj artykuł »

Burmistrzu, zrób daszek nad ... przychodnią lekarską

28-01-2015

Z nietypową prośbą na ostatniej sesji Rady Miasta Działdowo zwróciła się do burmistrza radna Wiesława Żywicka…

czytaj artykuł »

Zielone Ludki w trasie koncertowej

28-01-2015

Działdowski zespół Zielone Ludki ruszył w trasę koncertową po Polsce. Na razie jest to 9 miast, ale do kwietnia ich liczba z pewnością znacznie się zwiększy...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na wykład o Powstaniu styczniowym

28-01-2015

Dyrektor Interaktywnego Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie zaprasza na wykład otwarty Jacka Wilamowskiego: „Powstanie styczniowe w Mławskiem i zbiory Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie związane z powstaniem styczniowym”.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).