Dziś jest Poniedziałek, 21 kwietnia 2014 r. Imieniny obchodzą : Anzelm, Bartosz, Feliks
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kradli elementy torowiska z terenu kopalni surowców

18-04-2014

Policjanci z Posterunku Policji w Rybnie zatrzymali dwóch nastolatków, którzy chwilę wcześniej z terenu kopalni surowców mineralnych mieli ukraść elementy torowiska. Bracia rowerzyści zostawili ślady opon. Dzięki temu patrol szybko wpadł na trop sprawców kradzieży.

czytaj artykuł »

19-latek, bez prawa jazdy ukradł samochód

17-04-2014

Policjanci z Posterunku Policji w Rybnie zatrzymali sprawcę kradzieży samochodu osobowego. Honda wróciła już do prawowitych właścicieli. Podejrzany w tej sprawie 19-latek uciekł do powiatu olsztyńskiego i tam wpadł. Za włamanie się do garażu i kradzież auta grozi mu kara do 10 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

Sprawcy kradzieży paliwa usłyszeli 11 zarzutów

16-04-2014

Policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku Welskim zatrzymali dwóch sprawców kradzieży około 5,5 tyś. litrów oleju napędowego. Podejrzani atakowali głównie baki ciężarówek, ale także podziemne zbiorniki z paliwem. Policjanci podczas przeszukań zabezpieczyli rzeczy służące do kradzieży ...

czytaj artykuł »

Cyfryzacja mławskiego kina – pierwsze wrażenia

16-04-2014

Jeszcze nie odbył się seans po zamontowaniu nowego projektora i ekranu, a już w komentarzach posypała się fala krytyki. Czy słusznie?

czytaj artykuł »

Lębork pokonany. Jest szansa na play offy.

16-04-2014

Drużyna Dekorglassu sprawiła swoim kibicom miłą niespodziankę, pokonując Pogoń Lębork 3:0. Po przedostatniej kolejce rozgrywek Superligi tenisa stołowego zespół z Działdowa awansował na 4. miejsce w tabeli.

czytaj artykuł »

Sanktuarium Diecezjalne w Działdowie

16-04-2014

8 czerwca br., podczas mszy św., zostanie ogłoszony dekret biskupa toruńskiego powołujący Sanktuarium i określający jego przywileje.

czytaj artykuł »

Konkurs na palmę wielkanocną

15-04-2014

Można ją wystawić w oknie podczas burzy, by chroniła przed piorunami. Zasuszyć, by czuwała nad szczęściem rodziny przez cały rok. Można też ją zjeść, by cieszyć się dobrym zdrowiem. Albo zmieszać z ziarnem, żeby zapewnić urodzaj.

czytaj artykuł »

Policjanci z wizytą w przedszkolu

15-04-2014

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie odwiedzili przedszkolaków. Tematem spotkania było bezpieczeństwo maluchów oraz przedstawienie pracy policjanta. Przedszkolaki otrzymały również od policjantów opaski odblaskowe.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).