Dziś jest Czwartek, 23 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Adela, Felicyta, Klementyna, Klemens
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

11 listopada w SP nr 2 w Działdowie

22-11-2017

Jeszcze jeden listopad do okna zapukał żółtych liści szelestem. I znów nas odszukał. Nas, zapatrzonych w przeszłość.

czytaj artykuł »

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

22-11-2017

W Szkole Podstawowej w Niechłoninie odbył się „Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania”. W to listopadowe popołudnie w szkole zgromadzili się wszyscy uczniowie, dzieci z oddziałów przedszkolnych, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście.

czytaj artykuł »

Akcja na rzecz niechcianych zwierząt

22-11-2017

Od października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie na rzecz zwierząt w schroniskach dla psów Fundacji „EMIR” oraz „Podaj łapę” w Tatarach prowadzono akcję „Pomagajmy Braciom Mniejszym”.

czytaj artykuł »

Kolejni działdowianie trafili za kratki

22-11-2017

Kolejni działdowianie trafili za kratki. Dwóch 32-letnich mężczyzn zostało zatrzymanych przez policjantów prewencji na terenie miasta. Obaj mieli do odbycia karę pozbawienia wolności za wcześniej dokonane przestępstwa.

czytaj artykuł »

Odpowiedzą za posiadanie amfetaminy

22-11-2017

Dwaj mieszkańcy Działdowa nie unikną odpowiedzialności za posiadanie narkotyków. Mężczyźni zostali zatrzymani przez patrol prewencji na jednej z ulic w mieście. Przy obu policjanci znaleźli woreczki z zawartością amfetaminy. Za przestępstwo posiadania narkotyków grożą im kary do 3 lat ...

czytaj artykuł »

20-letni kierowca zginął w Kozłowie

22-11-2017

Nidziccy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym zginął 20-latek. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, brak uprawnień do kierowania, a w efekcie zakończenie jazdy na przydrożnym drzewie – to tragiczny skutek tej bezmyślnej ...

czytaj artykuł »

Minister gościła w Domu Senior Wigor [FILM]

22-11-2017

Działdowscy seniorzy z Dziennego Domu Senior Wigor mieli okazję spotkać się z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Bojanowską.

czytaj artykuł »

Lidzbarskie Spotkania z Teatrem za nami [FILM]

21-11-2017

Oczy wszystkich miłośników teatrów amatorskich przez jeden dzień skupione były na jednej scenie w Polsce: tej w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku. Wszystko za sprawą odbywającego się tam już po raz trzeci Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Amatorskich „Lidzbarskie Spotkania z

czytaj artykuł »

Najlepszy Hotelarz jest w Malinowie [FILM]

21-11-2017

W Zespole Szkół w Malinowie rozstrzygnięto konkurs Najlepszy Hotelarz. Na uczestników czekały trzy, wymagające konkurencje.

czytaj artykuł »

Superliga: Niespodziewana porażka lidera rozgrywek

20-11-2017

Dekorglass poniósł bolesną porażkę z beniaminkiem rozgrywek Spójnią Warszawa. O tyle dotkliwą, że autorem sukcesu Spójni jest były zawodnik Dekorglassu Patryk Chojnowski.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).