Dziś jest Wtorek, 25 października 2016 r. Imieniny obchodzą : Bonifacy, Daria, Inga, Wilhelmina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zakończył się remont szkoły w Turzy Wielkiej

25-10-2016

Gmina Działdowo zakończyła remont szkoły podstawowej w Turzy Wielkiej, który był ostatnim etapem wielkiej gminnej termomodernizacji.

czytaj artykuł »

Głosuj na projekt i wygraj tablet [film]

25-10-2016

Trwa głosowanie na wnioski obywatelskie do budżetu Gminy na 2017 rok. Swój głos oddało do tej pory 140 mieszkańców. Jeszcze nie zagłosowałeś? Przyjdź do wybranego punktu, oddaj swój głos na wybrany pomysł, a będziesz miał szansę na wygranie tableta, który rozlosowany zostanie wśród ...

czytaj artykuł »

Nasi uczniowie wezmą udział w mistrzostwach

24-10-2016

W sobotę 29 października odbędą się w Warszawie, w ramach Warsaw Gastro Show IX Mistrzostwa Polski kelnerów JUNIOR WAITER, w których wezmą udział uczniowie klasy czwartej Technikum Hotelarskiego ZS w Malinowie.

czytaj artykuł »

Uczniowie i nauczyciele posprzątali cmentarz

24-10-2016

Uczniowie i nauczyciele Publicznego Gimnazjum im. K. Górskiego w Burkacie w tym roku szkolnym podjęli inicjatywę mającą na celu upowszechnienie idei pamięci narodowej związanej upamiętnieniem miejsc walk i męczeństwa narodu polskiego oraz opieką nad tymi miejscami.

czytaj artykuł »

Znaleziono ciało poszukiwanej kobiety

24-10-2016

W pobliżu Nidzicy znaleziono ciało 83-letniej Krystyny Krajewskiej. Kobiety poszukiwano od dwóch dni.

czytaj artykuł »

Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem

24-10-2016

Zarzut posiadania, udzielania oraz uprawy substancji zabronionych usłyszał 29-letni mieszkaniec gminy Działdowo. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Poznaj szczegóły remontu działdowskiego zamku [film]

23-10-2016

Jak informowaliśmy wcześniej gotycka część Zamku Krzyżackiego w Działdowie doczeka się wreszcie kapitalnego remontu. Jest projekt, zgoda konserwatora, pozwolenie na budowę i rekordowe dofinansowanie na remont gotyckiego skrzydła.

czytaj artykuł »

Co dalej z budynkami po Urzędzie Skarbowym?

23-10-2016

W okresie wakacyjnym budynki po Urzędzie Skarbowym przeszły na własność miasta. Na jaki cel zostaną przeznaczone?

czytaj artykuł »

Odnowią drogi gminne w Kisinach i Kurkach

22-10-2016

Gmina Działdowo podpisała umowy na przebudowę dróg gminnych w miejscowości Kurki i Kisiny na kwotę ponad 1 miliona 800 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Po pijanemu, z zakazem sądowym, kradzionym autem

22-10-2016

Kara nawet do 5 lat więzienia grozi 41-letniemu mieszkańcowi gminy Działdowo, który dokonał krótkotrwałego zaboru samochodu, a następnie kierował nim będąc po użyciu alkoholu.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).