Dziś jest Poniedziałek, 27 czerwca 2016 r. Imieniny obchodzą : Cyryl, Emma, Maryla, Władysław
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Rozpoczęła się budowa ronda w Lidzbarku

26-06-2016

Rozpoczęła się długo wyczekiwana przez mieszkańców Lidzbarka i nie tylko inwestycja: budowa ronda przy zbiegu ulic Zieluńskiej, 3 Maja i Słonecznej.

czytaj artykuł »

Płośnica otrzymała prawie 500 tysięcy złotych!

25-06-2016

Gmina Płośnica kontynuuje poprawianie jakości ciągów pieszo jezdnych. Na ten cel pozyskała z ANR niemal 500 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Jeleń Mistrzem Turnieju Sołectw o Puchar Burmistrza

24-06-2016

Piłkarze z ośmiu sołectw zmagali się w turnieju w Lidzbarku. Rozgrywki odbywały się na dwóch orlikach: przy ul. Jeleńskiej oraz przy ul. Garbuzy, gdzie została rozegrana faza pucharowa oraz wielki finał.

czytaj artykuł »

Wkrótce nastąpi remont Przedszkola w Dłutowie

23-06-2016

Z końcem roku szkolnego rozpocznie się długo oczekiwany przez mieszkańców, ale przede wszystkim przez dzieci – remont budynku oddziału przedszkolnego w Starym Dłutowie.

czytaj artykuł »

Nietrzeźwa matka opiekowała się dwulatkiem

23-06-2016

Nidziccy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej kobiety opiekującej się dwuletnim dzieckiem. Policjantów na interwencję wezwała pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nidzicy. Sprawą pijanej matki zajmie się teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich.

czytaj artykuł »

"Przydałoby się odmalować wiadukty"

22-06-2016

Przejścia pod torami zostały oczyszczone, ale efekt jest "mierny". To ocena Włodzimierza Przybyłko, który poprosił o odmalowanie ścian.

czytaj artykuł »

Turniej im. J. Smolicza - Wkra I Działdowo na podium

22-06-2016

Młodzi piłkarze Wkry I Działdowo zajęli trzecie miejsce w XXII Międzynarodowym Turnieju im. Jerzego Smolicza. W tym roku, w dniach 18-19 czerwca na Stadionie Miejskim o puchary, medale, statuetki i nagrody rzeczowe walczyło 6 zespołów.

czytaj artykuł »

20. edycja festynu "Wstąp po zdrowie"

22-06-2016

Dla zdrowia i dla rozrywki. W minioną niedzielę zorganizowano jubileuszową edycję festynu prozdrowotnego "Wstąp po zdrowie".

czytaj artykuł »

Zawody o Puchar Wójta Gminy Działdowo

22-06-2016

W minioną sobotę nad jeziorem w Grzybinach odbyły się wędkarskie zawody spławikowe o Puchar Wójta Gminy Działdowo zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

czytaj artykuł »

Absolutorium dla wójta Płośnicy: jednogłośnie

22-06-2016

Płośniccy radni jednogłośnie udzielili wójtowi Krzysztofowi Groblewskiemu absolutorium z wykonania budżetu Gminy Płośnica za rok 2015.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).