Dziś jest Czwartek, 31 lipca 2014 r. Imieniny obchodzą : Emilian, Ernesta, Ernestyna, Helena, Ignacy
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo

31-07-2014

Policjanci zatrzymali Michała C. podejrzanego o zabójstwo 36–letniego mieszkańca Działdowa. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Kolejne brutalne morderstwo w Działdowie

30-07-2014

We wtorek 29 lipca w jednym z mieszkań w Działdowie działdowianin został pobity na śmierć, możliwe, że z powodów rabunkowych.

czytaj artykuł »

Turniej o Puchar Starosty - bez straty bramki!

28-07-2014

W VII Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Działdowskiego zwycięzcą okazał się KS Start-Kombet, który wygrał z MKS Ciechanów 2:0 i z MKS Korsze 3:0. Na drugim miejscu IV-ligowiec z mazowieckiego, czyli MKS Ciechanów, który po przegranej z gospodarzem Turnieju, pokonał 1:0 MKS Korsze. Trzecie ...

czytaj artykuł »

Ruszają zapisy na egzamin na prawo jazdy w Mławie

28-07-2014

Już wkrótce mieszkańcy Mławy i okolic będą mieć do dyspozycji nowy oddział egzaminacyjny. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie uruchomi go w Mławie. Dzięki temu mieszkańcy mniejszych miejscowości, często oddalonych od Ciechanowa o kilkadziesiąt kilometrów, będą mieć lepszy ...

czytaj artykuł »

Działdowo biednieje z roku na rok

28-07-2014

Pismo "Wspólnota" opublikowało ranking zamożności miast i gmin w Polsce za rok 2013. Działdowo znalazło się na odległym miejscu, znacznie dalszym, niż w roku poprzednim.

czytaj artykuł »

Wiktor Zborowski i twórczość Anety Balla

28-07-2014

W niedzielę 27 lipca na działdowskim rynku w ramach Powiatowych Wieczorów z Poezją zabrzmiały wiersze młodej poetki, Anety Balla.

czytaj artykuł »

Burmistrz wysyłał smsy sam na siebie?

27-07-2014

Jak informuje Tygodnik Działdowski (wydanie nr 29 z 22 lipca 2014, artykuł „SMS-owy przekręt burmistrza?”) na ostatniej sesji Rady Miasta radny Grzegorz Mrowiński złożył pisemną interpelację dotyczącą kosztów smsów premium wysyłanych ze służbowej komórki burmistrza w plebiscycie

czytaj artykuł »

‘Nie odejdę’, czyli Adam Stolarski się odwołuje

25-07-2014

Adam Stolarski nie opuści fotela dyrektorskiego bez walki. Na stronie Zespołu Szkół numer 1 w Działdowie ukazało się jego oświadczenie, w którym stwierdza, że nie zgadza się z wyborem komisji konkursowej.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).