Dziś jest Czwartek, 5 maja 2016 r. Imieniny obchodzą : Erna, Irena, Waldemar
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Konkurs Piosenki „GWIAZDY TO MY”

03-05-2016

W CKU w Działdowie odbył się III Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „GWIAZDY TO MY”. Wystąpiły 5-latki z siedmiu miejscowości.

czytaj artykuł »

Rok na dekomunizację nazw ulic w Działdowie

02-05-2016

W 34 miastach województwa warmińsko-mazurskiego są nazwy upamiętniające działaczy, wydarzenia i organizacje z czasów PRL. Najwięcej nazw związanych z symboliką komunistyczną jest Działdowie, Rozogach, Bartoszycach, Olsztynie, Nidzicy i Bisztynku.

czytaj artykuł »

Tenisiści Dekorglassu w czołówce Superligi!

01-05-2016

Jeszcze przed końcem rundy rewanżowej tenisiści drużyny Dekorglass Działdowo zapewnili sobie udział w play offach, pokonując Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3:2. Bohaterem spotkania okazał się Patryk Chojnowski.

czytaj artykuł »

Festiwal Form Tanecznych w Lidzbarku

26-04-2016

W niedzielę 24 kwietnia w lidzbarskiej hali sportowo - widowiskowej odbył się Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych "Lidzbark Miasto Rytmu".

czytaj artykuł »

W Ruszkowie nie chcą masztu telefonicznego

29-04-2016

W Ruszkowie niedaleko Działdowa mieszkańcy próbują zablokować budowę masztu telefonii komórkowej.

czytaj artykuł »

Tak działdowski radny promuje miasto i gminę

29-04-2016

Radny Gminy Działdowo wyjątkowo skutecznie, choć negatywnie wypromował naszą miejscowość w całym kraju. Jego zachowania nie będziemy opisywać, ponieważ zrobiło to większość mediów w Polsce. Nie będziemy również zachowania radnego komentować - zostawiamy to naszym czytelnikom. Poniżej: ...

czytaj artykuł »

Długi weekend w powiecie działdowskim

29-04-2016

Na długi majowy weekend w powiecie działdowskim przygotowano wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Sprawdź sam!

czytaj artykuł »

Do zawodów triathlonowych zostało 10 tygodni

27-04-2016

Triathlon to wymagająca dyscyplina sportowa zyskująca w Polsce coraz większą popularność. Wkrótce w trzech odległych od siebie miejscach odbędą się zawody tego typu. Lidzbark jest jedną z nich, obok Starogardu Gdańskiego i Bełchatowa. Dla miasta położonego nad Welem będzie to debiut

czytaj artykuł »

Dekorglass uległ liderowi rozgrywek 1:3

27-04-2016

W wyjazdowym spotkaniu w Grudziądzu, podopieczni Piotra Kołacińskiego ulegli Olimpii - Unii 1:3. Jedną z przyczyn porażki mogła być nieobecność któregoś z czołowych zawodników Dekorglassu - Tang Penga, czy Wong Chun Tinga.

czytaj artykuł »

Czy monitoring miejski narusza prywatność?

27-04-2016

Monitoringu w Lidzbarku funkcjonuje od ponad pół roku, przez 16 godzin na dobę. Mieszkańcy mają jednak wątpliwości, czy nie narusza ich prywatności.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).