Dziś jest Czwartek, 28 sierpnia 2014 r. Imieniny obchodzą : Aleksandra, Augustyn, Patrycja, Wyszomir
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Piknik Rodzinny w Gąsiorowie i Pierławkach

27-08-2014

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Działdowie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Działdowie w dniach: 9 sierpnia w miejscowości Gąsiorowie i 23 sierpnia w miejscowości w Pierławki zorganizował Piknik Rodzinny.

czytaj artykuł »

Skarga Stolarskiego do Wojewody nic nie dała

27-08-2014

Adam Stolarski po utracie stanowiska skarżył się na decyzję komisji konkursowej i na decyzję Zarządu Powiatu. Za każdym razem bez skutku.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Spartakiadę dla seniora

27-08-2014

Burmistrz Miasta Działdowo zaprasza na przedsięwzięcie promujące aktywność fizyczną pod tytułem „Spartakiada dla seniora”.

czytaj artykuł »

Intermarche wyśle polskie jabłka do Rosji?

27-08-2014

Intermarché oficjalnie poprosiło Ambasadę Rosyjską o zgodę na wjazd konwoju z transportem jabłek dla dzieci z Obwodu Kaliningradzkiego.

czytaj artykuł »

Elementy odblaskowe będą obowiązkowe

26-08-2014

Już od 31 sierpnia br. obowiązek posiadania elementów odblaskowych obejmie wszystkich pieszych, poruszających się poza terenem zabudowanym.

czytaj artykuł »

Zapraszamy do sekcji artystycznych

25-08-2014

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w sekcjach artystycznych.

czytaj artykuł »

Działdowski komornik wydała oświadczenie

25-08-2014

Po emisji materiałów o działdowskim komorniku w stacjach TVP, TVN24 i TTV komornik Teresa K. wydała oświadczenie. Prezentujemy je poniżej.

czytaj artykuł »

Kozłowo: 17-latek zadźgał nożem 61-letniego sąsiada

25-08-2014

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności grozi 17-latkowi, który podczas libacji alkoholowej zadał kilkanaście ciosów nożem 61-letniemu sąsiadowi. Mężczyzna zmarł w skutek poniesionych ran. Dzisiaj prokurator przedstawił nastolatkowi zarzut zabójstwa. Teraz sąd zdecyduje czy tymczasowo ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).