Dziś jest Środa, 24 sierpnia 2016 r. Imieniny obchodzą : Bartłomiej, Bartosz, Emilia, Halina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Tak bawiliśmy się na dożynkach w Skurpiu

23-08-2016

Gmina Płośnica, Gmina Działdowo oraz Parafia z Turzy Wielkiej wspólnie podziękowały rolnikom za trud wkładany w ich codzienną pracę.

czytaj artykuł »

Koncertowe zakończenie Dni Działdowa

23-08-2016

Kościół Ewangelicko-Augsburski Zbawiciela po raz kolejny gościł muzyków Olsztyńskiego Zespołu Kameralnego "Pro Musica Antiqua", którzy zaprezentowali utwory dawnych i współczesnych mistrzów kameralistyki. Koncert był wydarzeniem kończącym cykl imprez Dni Działdowa 2016.

czytaj artykuł »

Pijani: jeden z zakazem prowadzenia drugi dachował

23-08-2016

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie w miniony weekend ujawnili dwóch kierujących, którzy popełnili poważne przewinienia. Pierwszy z nich kierował pojazdem pomimo orzeczonego zakazu kierowania a drugi zdecydował się na jazdę samochodem po alkoholu. Teraz za swoje ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Dożynki Parafialne

23-08-2016

Proboszcz Parafii Burkat oraz Sołtys Wsi Pożary zapraszają na Dożynki Parafialne. Odbędą się już w niedzielę 4 września w Pożarach.

czytaj artykuł »

Działdowscy policjanci obchodzili swoje święto

22-08-2016

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Działdowie uczestniczyli w powiatowych obchodach Święta Policji. Obok kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Działdowie udział wzięli także znamienici goście. Podczas uroczystości wręczone zostały odznaczenia, medale oraz nominacje ...

czytaj artykuł »

Policjantki z Działdowa spotkały się z seniorami

22-08-2016

Policjantki z Działdowa spotkały się z seniorami z Domu Seniora „Wigor”. Tematem przewodnim spotkania było bezpieczeństwo osób starszych oraz zagrożenia jakie mogą ich spotkać w życiu codziennym.

czytaj artykuł »

Co znajdzie się w nowym Budżecie Obywatelskim?

19-08-2016

Minął termin składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego. Na początku września będziemy wybierać, spośród około 11 projektów.

czytaj artykuł »

„Przyjazny Urząd 2016” jest w naszym powiecie

18-08-2016

Urząd Miasta i Gminy w Lidzbarku jako jeden z dwóch w województwie i 26 w Polsce otrzymał wyróżnienie „Przyjazny Urząd 2016”.

czytaj artykuł »

Wyrzucił do kontenera na śmieci dwa szczeniaki

16-08-2016

Nidziccy policjanci zatrzymali 33-latka, który wrzucił dwa szczeniaki do foliowej torby, a następnie wyrzucił do kontenera na śmieci na jednym z nidzickich osiedli. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. Mieszkaniec powiatu nidzickiego nie kwestionował swojej winy.

czytaj artykuł »

672. Urodziny Działdowa, w finale Varius Manx!

15-08-2016

Trzydniowe koncerty i wiele imprez towarzyszących - od sportu po taniec i poezję. To wszystko znalazło się w programie Urodzin Działdowa.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).