Dziś jest Sobota, 10 grudnia 2016 r. Imieniny obchodzą : Damazy, Daniel, Stefan, Waldemar
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Świąteczna iluminacja już ozdobiła Lidzbark [film]

08-12-2016

W niedzielę 4 grudnia na Placu Hallera w Lidzbarku wzięliśmy udział w mikołajkowej niespodziance. Zabawa z Mikołajem, śnieżynkami i bajkowymi postaciami zaczęła się już o godzinie 12.00.

czytaj artykuł »

Siedem osób rannych w groźnym wypadku [film]

08-12-2016

Kierowca seata chcąc zjechać w drogę gruntową, wymusił pierwszeństwo na Fordzie. Siedem osób uczestniczących w wypadku trafiło do szpitala.

czytaj artykuł »

Dekorglass ograł Bogorię Grodzisk Mazowiecki

07-12-2016

Po pełnym emocji spotkaniu tenisiści Dekorglassu pokonali Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3:2. Za autora sukcesu drużyny należy uznać Jiriego Vrablika, który w dwóch pojedynkach nie stracił ani jednego seta.

czytaj artykuł »

To twój rower? Zgłoś się na policję

07-12-2016

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Działdowie poszukują właściciela roweru, koloru zielono-granatowo-szarego z napisem RANGER.

czytaj artykuł »

Jeden prowadził pijany, drugi dachował BMW

07-12-2016

Działdowscy policjanci w miniony weekend ujawnili dwóch kierujących, którzy popełnili poważne przewinienia. Pierwszy z nich zdecydował się na jazdę samochodem po alkoholu a drugi kierował pojazdem pomimo orzeczonego zakazu kierowania.

czytaj artykuł »

Pierwszą butelkę wódki wypił jeszcze w sklepie

07-12-2016

Kara grzywny grozi 39-letniemu klientowi jednego ze sklepów w Działdowie, który dokonał kradzieży artykułów spożywczych. Jego łupem padły dwie butelki wódki oraz opakowanie śledzi. Przy czym mężczyzna zawartość jednej z butelek wypił już na terenie sklepu. Sprawca kradzieży z uwagi ...

czytaj artykuł »

Obchody I Gminnego Dnia Seniora w Lidzbarku [film]

06-12-2016

Tego dnia osoby żyjące w Lidzbarku najdłużej z pewnością poczuły się docenione: w środę 30 listopada odbyły się zorganizowane przez ZHP obchody I Gminnego Dnia Seniora.

czytaj artykuł »

Znamy szczegóły ugody z deweloperem [film]

24-11-2016

Po publikacji naszego artykułu, dotyczącego sporu wokół budowy bloków przy ul. Raginisa, padło pytanie o szczegóły zawartego porozumienia.

czytaj artykuł »

Koncert muzyki poważnej w Lidzbarku [film]

06-12-2016

Po wielu koncertach, na których odnaleźli się fani muzyki rozrywkowej, jazzowej lub soulowej przyszedł czas dla koneserów muzyki poważnej.

czytaj artykuł »

Powstanie 75 miejsc dla przedszkolaków

05-12-2016

Trwa rozbudowa Przedszkola Miejskiego nr 5 w Działdowie. Od czerwca przyszłego roku placówka powiększy się o 3 oddziały przedszkolne.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).