Dziś jest Poniedziałek, 8 lutego 2016 r. Imieniny obchodzą : Elfryda, Hieronim, Sebastian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

31-latek groził śmiercią i nękał uporczywymi smsami

08-02-2016

Policyjny dozór i zakaz zbliżania się do mieszkanki Działdowa zastosował prokurator wobec jednego z mieszkańców miasta. Mężczyzna groził poszkodowanej pozbawieniem życia i dokuczał ciągłymi smsami.

czytaj artykuł »

UTW w Działdowie ma kolejnego patrona

08-02-2016

Uniwersytet Trzeciego Wieku zawarł porozumienie z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy. W ceremonii uczestniczyło 43 słuchaczy UTW.

czytaj artykuł »

Karnawałowe Szaleństwo z Piratami

06-02-2016

W ostatni weekend karnawału odbyło się w lidzbarskiej Hali Sportowo-Widowiskowej niezwykłe wydarzenie dedykowane głównie najmłodszym "Karnawałowe Szaleństwo z Piratami".

czytaj artykuł »

Nowa wystawa w działdowskiej bibliotece

06-02-2016

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na wystawę haftu Jolanty Maćkowskiej. Wystawę można oglądać od 1 do lutego w Mediatece.

czytaj artykuł »

Nowy Rok w Działdowskiej Kuźni Słowa

06-02-2016

28 stycznia w czwartkowy wieczór spotkali się po raz pierwszy w tym roku członkowie Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa.

czytaj artykuł »

Działdowska Kuźnia Słowa na spotkaniu w Mławie

06-02-2016

29 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Mławie zorganizowano spotkanie z poetką i pisarką Mirką Szychowiak. Program spotkania był szerszy, obchodzono też bowiem 30-lecie debiutu literackiego Jarosława Trześniewskiego-Kwietnia, Prezesa Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. Warto wspomnieć,

czytaj artykuł »

O Stefanie Żeromskim w ZS na Grunwaldzkiej

06-02-2016

Kiedy w listopadzie 2015 Działdowska Kuźnia Słowa ze współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną zrealizowała przedstawienie połączone tematycznie z prezentacją multimedialną pt. „Odkrywamy drugą twarz Stefana Żeromskiego”, obecna wśród publiczności Dyrektor Zespołu Szkół nr 1

czytaj artykuł »

Spotkanie autorskie z Elżbietą Zakrzewską

06-02-2016

27 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie zorganizowano promocję zbioru opowiadań Elżbiety Zakrzewskiej pt. „Moja Młyńska”. Autorka jest członkinią Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa.

czytaj artykuł »

Dekorglass Działdowo połknął Morliny Ostródę

06-02-2016

Pojedynek z drużyną Morliny Ostróda, czyli 15. kolejka Wschodzący Białystok Superligi zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:1.

czytaj artykuł »

Komunikat Zarządu UTW w Działdowie

06-02-2016

Komunikat Zarządu UTW z dnia 4 lutego 2016 r.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).