Dziś jest Czwartek, 24 lipca 2014 r. Imieniny obchodzą : Kinga, Krystyna, Olga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kozłowo: Rolnik zginął pod kołami ciągnika

24-07-2014

Policjanci z Nidzicy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Kozłowie. Podczas prac polowych mężczyzna wypadł z ciągnika, który po nim przejechał. Pomimo szybkiej pomocy 76-latek nie przeżył wypadku. Funkcjonariusze razem z prokuraturą wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. ...

czytaj artykuł »

Idealna praca – a co, jeśli nie?

24-07-2014

Znalezienie wymarzonej pracy to cel każdego kandydata. Jednak nawet, gdy otrzymaliśmy upragnioną posadę – rzeczywistość potrafi rozczarować.

czytaj artykuł »

Brakuje ci kina w Działdowie? Jedź do Mławy!

23-07-2014

W dniach 9-31 lipca kino Kosmos jest nieczynne, ale za to w sierpniu mieszkańcy Mławy nie powinni narzekać na repertuar.

czytaj artykuł »

Lidia Sadowa i twórczość Zbigniewa Rzeszutko

23-07-2014

W niedzielę 20 lipca pogoda postanowiła spłatać figla, przez co II Powiatowy Wieczór z Poezją odbył się w Miejskim Domu Kultury w Działdowie, a nie jak dotąd przy ratuszu. Nie przeszkodziło to jednak jego uczestnikom znakomicie się bawić.

czytaj artykuł »

Zatrzymano sprawcę fałszywych zamachów

23-07-2014

Działdowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który poinformował o podłożeniu ładunku wybuchowego w jednym z banków w Działdowie.

czytaj artykuł »

Bomba w Działdowskim Urzędzie Skarbowym?

22-07-2014

Otrzymaliśmy kolejne doniesienie o rzekomym podłożeniu bomby, tym razem w Urzędzie Skarbowym w Działdowie. Miała wybuchnąć dziś o 12.00.

czytaj artykuł »

Rada Seniorów wybrała władze

22-07-2014

Jedenastoosobowa Rada Seniorów Miasta Działdowo zebrała się w piątek 11 lipca. Posiedzenie otworzył Przewodniczący Rady Miasta Działdowo Marian Odachowski. Przywitał zebranych, przedstawił porządek obrad i przystąpił do wyboru Przewodniczącego Rady Seniorów.

czytaj artykuł »

Pijany wymusił pierwszeństwo na radiowozie

21-07-2014

Policjanci wezwani w związku z zakłóceniem ciszy nad jeziorem po drodze musieli interweniować wobec motorowerzysty, który wymusił na kierowcy radiowozu pierwszeństwo przejazdu. Okazało się, że prowadzący skuter miał 2 promile alkoholu w organizmie. I ten kierowca, i amator zbyt głośnej

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).