Dziś jest Sobota, 4 lipca 2015 r. Imieniny obchodzą : Elżbieta, Malwina, Odona, Teodora
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Czy droga Burkat - Pierławki będzie utwardzona?

03-07-2015

Statystycznie temat dróg i chodników dominuje w zapytaniach radnych i sołtysów w Gminie Działdowo i nie tylko. Kolejne zapytanie w tym temacie padło ze strony sołtysa miejscowości Pierławki.

czytaj artykuł »

Mieszkaniec Kozłowa kradł, włamywał się i niszczył

03-07-2015

34-letni mieszkaniec gm. Kozłowo najbliższe trzy miesiące spędzi w Areszcie Śledczym. Trafił tam wczoraj po serii dokonanych włamań, kradzieży i zniszczeń. Mężczyźnie przedstawiono łącznie 5 zarzutów za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Podpalał, bo chciał uczestniczyć w gaszeniu

03-07-2015

18-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego w ciągu ostatnich kilku miesięcy zniszczył mienie o wartości blisko 100 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

W najbliższe niedziele spotkamy się z poezją

03-07-2015

Rozpoczynają się Powiatowe Wieczory z Poezją. Tym razem dla odmiany spotykać się będziemy w każdą niedzielę o godzinie 18.00 nie pod fontanną na rynku a w Parku Honorowych Dawców Krwi.

czytaj artykuł »

III Festiwal Kajakowy w Kurojadach

03-07-2015

W Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Wellavil zorganizowano III Festiwal Kajakowy w Ciechanówku – Kurojadach już po raz trzeci. Warto podkreślić, że wydarzenie może się poszczycić posiadaniem Certyfikatu „Produkt Warmii i Mazur”.

czytaj artykuł »

Wracamy do starych godzin pracy Urzędu Gminy

01-07-2015

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni zdecydowali, że ich urząd nie będzie więcej pracował w zmienionych godzinach. Dlaczego? Bo nie ma takiej potrzeby!

czytaj artykuł »

Oddawaliśmy krew, by ratować życie

01-07-2015

W sobotę 27 czerwca 52 mieszkańców Działdowa oddało ponad 23 litry krwi w ramach VIII edycji kampanii „Zbieramy Krew dla Polski”.

czytaj artykuł »

Boiska przy Świerkowej pozostaną tam, gdzie są

01-07-2015

Ustępująca Rada Miasta podjęła uchwałę, dopuszczającą możliwość likwidacji orlików na Świerkowej. Burmistrz raz jeszcze uspokaja: obecne władze miasta nie mają takich planów.

czytaj artykuł »

KWP: Zobacz spot. I przeżyj.

01-07-2015

W ubiegłym roku policjanci z Warmii i Mazur zainicjowali kampanię „Zobacz. Przeżyj”. Dla poprawy bezpieczeństwa nad wodą przypominamy spot, promujący akcję.

czytaj artykuł »

Jarmark Lidzbarski już w najbliższą sobotę!

01-07-2015

Już wkrótce w Lidzbarku rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie przepełnione wieloma atrakcjami artystycznymi i przygodami kulinarnymi!

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).