Dziś jest Sobota, 29 listopada 2014 r. Imieniny obchodzą : Błażej, Fryderyk, Saturnin
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Awaria sieci Play w Działdowie

27-11-2014

Od kilku dni abonenci sieci Play w Działdowie i okolicach mają spore problemy z nawiązywaniem i odbieraniem połączeń.

czytaj artykuł »

Marian Janicki starostą, Marian Brandt wice

27-11-2014

W czwartek 27 listopada w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Działdowie odbyła się I Sesja V kadencji Rady Powiatu Działdowskiego zwołana przez Komisarza Wyborczego w Elblągu Krzysztofa Nowaczyńskiego.

czytaj artykuł »

Pomóż naszym szkołom wygrać w konkursie

27-11-2014

W tegorocznej edycji programu Tesco dla Szkół, do walki o pracownie multimedialne i szkolne sale kinowe, staje kilkanaście szkół z województwa warmińsko-mazurskiego. Jak pomóc szkołom w wygranej? To proste! Wystarczy zagłosować na ich filmy o kulinarnych odkryciach na tescodlaszkol.pl.

czytaj artykuł »

Kradli i niszczyli przewody komunikacyjne

27-11-2014

6 zarzutów niszczenia mienia, uszkodzenia, kradzieży i usiłowania kradzieży przewodów telekomunikacyjnych postawili działdowscy kryminalni dwójce mieszkańców Działdowa. Czynów tych 26-letnia Marta B. i 41-letni Mariusz R. dopuścili się w okresie wrzesień-listopad br. Ponadto mężczyzna ...

czytaj artykuł »

W lidzbarskim domu dziecka polewali dzieci pomyjami?

27-11-2014

Policjanci z Działdowa we współpracy z miejscową Prokuraturą Rejonową prowadzą czynności w sprawie znęcania się przez kierownictwo domu dziecka nad wychowankami tej placówki.

czytaj artykuł »

Gwiazdy Olimpii-Unii rozbiły Działdowo

26-11-2014

Olimpia-Unia Grudziądz nie miała większych problemów z pokonaniem w ósmej kolejce Wschodzący Białystok Superligi Dekorglassu Działdowo. Rewelacyjnie spisujący się dotychczas gracze z Warmii i Mazur przegrali w hali wicemistrzów Polski 0:3, wygrywając w całym spotkaniu zaledwie dwa sety.

czytaj artykuł »

Nieszczęśliwy wypadek. Zmarł 25-letni mężczyzna.

25-11-2014

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Lidzbark. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń śmierć poniósł młody mieszkaniec gminy Lidzbark.

czytaj artykuł »

Będzie bezpieczniej. PKP zmodernizuje przejazdy.

25-11-2014

17 przejazdów kolejowych w województwie warmińsko - mazurskim przejdzie gruntowną modernizację. Skrzyżowania będą wyposażane w dodatkowe urządzenia ostrzegawcze lub rogatki. Program podwyższający bezpieczeństwo na przejazdach prowadzony przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. obejmuje ponad ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).