Dziś jest Sobota, 23 maja 2015 r. Imieniny obchodzą : Dezydery, Dezyderiusz, Emilia, Iwona
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Jiri Vrablik bezkonkurencyjny w Ochsenhausen

22-05-2015

Rozegrano kolejne zawody z cyklu Challenger Series w niemieckim Ochsenhausen. W stawce ośmiu pingpongistów bezkonkurencyjny okazał się zawodnik działdowskiego Dekorglassu, Jiri Vrablik.

czytaj artykuł »

Wcześniej stracił prawko. Teraz miał 3,40 promila.

22-05-2015

Patrol policji z posterunku w Strzegowie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę, który chwilę wcześniej zjechał z drogi do rowu. Jak się okazało, już wcześniej stracił prawo jazdy.

czytaj artykuł »

Citroen zderzył się z ciężarowym Volvo

22-05-2015

Policjanci wyjaśnili okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem osobówki i ciężarowego Volvo. Auta zderzyły się. Żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń.

czytaj artykuł »

Kierowcy mogą już korzystać z wiaduktu w Iłowie

22-05-2015

Zniknęły znaki odcinające dojazd do nowej trasy. Nowo powstały wiadukt wyposażony jest w barierki ochronne oraz czynną trasę rowerową. Na jezdni namalowane są linie poziome.

czytaj artykuł »

Pierwszy kierowca stracił prawko za prędkość

22-05-2015

Funkcjonariusze drogówki podczas pełnienia służby na terenie gminy Rybno zarejestrowali pojazd, który poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością 105km/h.

czytaj artykuł »

Policjant próbował ukraść TIRa w Działdowie

22-05-2015

Funkcjonariusz mazowieckiej policji wraz z kompanami usiłowali ukraść ciężarówkę z drogim towarem. Działdowscy policjanci go wypuścili.

czytaj artykuł »

Szkoła w Iłowie ma nowego dyrektora

20-05-2015

W poniedziałek 18 maja w siedzibie Starostwa Powiatowego w Działdowie odbył się konkurs na dyrektora szkoły w Iłowie – Osadzie.

czytaj artykuł »

Uniwersytet Trzeciego Wieku informuje

20-04-2015

Komunikat Zarządu UTW z 14 maja 2015 roku.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).