Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Aktywni podczas wakacji w Działdowie

22-09-2015

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Działdowie zorganizowało w miesiącu sierpniu i wrześniu przedsięwzięcia w ramach inicjatywy „LATO W OHP”. Działania te były skierowane do młodzieży uczącej się oraz bezrobotnej.

czytaj artykuł »

Nie możesz się dodzwonić do urzędu?

22-09-2015

Awaria centrali telefonicznej w budynku przy ulicy Zamkowej 12.

czytaj artykuł »

Powiatowy Rajd Pieszy po Złoty Liść Jesieni 2015

22-09-2015

Starosta Działdowski, Wójt Gminy, Iłowo-Osada, Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej zapraszają na Powiatowy Rajd Pieszy po Złoty Liść Jesieni 2015.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Koncert Chóru Our Voice

22-09-2015

Młodzieżowy Chór Our Voice zaprasza na koncert zatytułowany "Coś się kończy, coś zaczyna...". Wydarzenie odbędzie się 26 września 2015 r. o godz. 18.00 w starej części działdowskiego Zamku.

czytaj artykuł »

Jesień - pamiętaj o odblaskach

22-09-2015

Szybko zapadający zmrok, pochmurne i deszczowe dni to dla kierowców warunki wymagające szczególnej uwagi podczas jazdy samochodem.

czytaj artykuł »

Co powinieneś wiedzieć o uchodźcach?

22-09-2015

Od wielu dni temat uchodźców nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali, otwiera wszystkie serwisy informacyjne w programach radiowych i telewizyjnych.

czytaj artykuł »

Jednostki wspólnie ćwiczyły obronę przed terrorystami

22-09-2015

Policjanci z Działdowa wspólnie z innymi służbami z powiatu uczestniczyli w zorganizowanych przez starostę działdowskiego ćwiczeniach obronnych. Działania te trwały dwa dni i objęły cały powiat.

czytaj artykuł »

Okrojona wersja konsultacji społecznych

20-09-2015

W tym roku po raz pierwszy w historii mieszkańcy Działdowa mogą decydować na co ma być wydana część pieniędzy z budżetu miasta.

czytaj artykuł »

W Działdowie odbędą się biegi niepodległości

20-09-2015

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie zaprasza na biegi uliczne pod nazwą "Działdowskie Biegi Niepodległości", które odbędą się 7 listopada 2015 roku. W zawodach mogą wziąć udział zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.

czytaj artykuł »

Odpowie za posiadanie środków odurzających

20-09-2015

Funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali na jednej z ulic w Działdowie mieszkańca miasta. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie woreczki z narkotykami. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).