Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kosze na śmieci jednak z funduszu sołeckiego

25-09-2015

O zamontowaniu koszy na przystankach autobusowych w Gminie Działdowo zadecydowano już w ubiegłym roku. Na ostatniej sesji zdecydowano, że ich zakup sfinansują rady sołeckie a gmina zajmie się wywozem śmieci.

czytaj artykuł »

Grupa HEINZ organizuje I Rodzinny Rajd Rowerowy

25-09-2015

Zapraszamy pracowników HPP, HGD, 2HD i członków ich rodzin do wzięcia udziału w I Rajdzie Rowerowym Heinz (z własnymi rowerami), który odbędzie się 3 października 2015 r.

czytaj artykuł »

24 latek usłyszał 8 wyrzutów za liczne włamania

25-09-2015

Policjanci wydziału kryminalnego działdowskiej komendy, ustalili podejrzanego o włamania do samochodów i altanek ogrodowych. W zainteresowaniu 24-latka był sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia, produkty spożywcze i odzież. Mężczyzna usłyszał 8 zarzutów. Nie kwestionował swojej winy.

czytaj artykuł »

Budżet obywatelski – głosuj do końca września!

24-09-2015

Burmistrz Miasta Działdowo wydłużył termin głosowania na budżet obywatelski. Mieszkańcy Działdowa mogą oddawać głosy do 30 września br.

czytaj artykuł »

Siódemką uciekał przed policją, bo był pijany

24-09-2015

21 września wieczorem na drodze krajowej nr 7 policjanci zatrzymali pijanego pirata drogowego. Kierowca renaulta popełniając szereg wykroczeń nie reagował na próby zatrzymania przez policjantów. W chwili zatrzymania 35-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie.

czytaj artykuł »

Scania uderzyła w drzewo. Kierowca walczy o życie

24-09-2015

Nidziccy policjanci pracowali wczoraj na miejscu wypadku samochodowego jaki miał miejsce w gminie Kozłowo. Kierujący samochodem ciężarowym uderzył w drzewo. Obrażenia mężczyzny były na tyle poważne, że został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Policjanci wyjaśniają ...

czytaj artykuł »

Uwaga! Oszuści metodą ‘na wnuczka’ nadal aktywni

24-09-2015

Zgłoszenia usiłowania oszustwa metodami „na policjanta” i „wnuczka” powracają. Świadomość wśród społeczeństwa cały czas wzrasta. Tym razem dzięki własnej czujności, mieszkaniec naszego powiatu uniknął oszustwa tą metodą. Policjanci cały czas apelują o ostrożność i rozsądek ...

czytaj artykuł »

Tak biegliśmy w pierwszym biegu Uzdowo na 5!

24-09-2015

W sobotę 19 września w Uzdowie przy pięknej pogodzie odbyły się I Biegi Przełajowe „Uzdowo na 5” o Puchar Wójta Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Mecz o życie. Zobacz jak możesz pomóc Martynie

22-09-2015

Pobrano wycinek zmiany do badań, wyniki przyszły w dniu rozpoczęcia egzaminów. Wtedy jej mama odebrała telefon ze szpitala: „Natychmiast wracajcie. To RAK! Czekamy na onkologii.". Nie wiedziała, jak to przekazać córce.

czytaj artykuł »

Pożegnali starostę dr. Karla Ernsta Schmidta

22-09-2015

31 sierpnia 2015 r. skończyła się kadencja starosty niemieckiego powiatu Hersfeld – Rotenburg dr. Karla Ernsta Schmidta, który przez 12 lat aktywnie działał z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem jako bezpośrednio wybrany starosta na rzecz mieszkańców tego powiatu. 29 marca br. został już ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).