Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Bądź bezpieczny na drodze

17-07-2015

W czwartek 16 lipca w godzinach 9.00 – 12.00, na Nowym Rynku w Lidzbarku uczniowie naszego gimnazjum przeprowadzili wakacyjną akcję “BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE” z elementami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

czytaj artykuł »

Międzynarodowy Dzień Honorowego Dawcy Krwi

17-07-2015

Honorowy Dawca Krwi brzmi dumnie, choć sam krwiodawca to najczęściej ktoś kogo mijamy codziennie na ulicy, nasz sąsiad, może krewny. Ot skromna osoba, a dzieli się tym co ma najcenniejsze - kroplą krwi, ratującą zdrowie, a nawet życie. Nasz bohater szczególnie poszukiwany jest w okresie wakacyjnym! ...

czytaj artykuł »

Będziemy płacić za ogłoszenia na słupach

16-07-2015

Wkrótce będziemy płacić za umieszczanie na miejskich słupach ogłoszeniowych plakatów, mimo że administrator nie będzie odpowiedzialny za ich stan.

czytaj artykuł »

Na urodzinach miasta zaśpiewa Bednarek

16-07-2015

Na tegorocznych Urodzinach Działdowa zaśpiewa Kamil Bednarek. Oprócz koncertu gwiazdy wieczoru przygotowano wiele innych atrakcji.

czytaj artykuł »

Lidzbark. 6. Rajd motocykli zabytkowych

16-07-2015

W sobotę 11 lipca Lidzbark gościł miłośników motocykli zabytkowych. Na kilka godzin park przy pięknym jeziorku w Lidzbarku zamienił się w muzeum techniki oraz tor wyścigowy.

czytaj artykuł »

Pierwszy Otwarty Trening z 'Siłownią u Jacka'

15-07-2015

W sobotę na boisku przy Gimnazjum nr 1 odbędzie się wielki, grupowy trening na świeżym powietrzu poprowadzony przez Joannę Berestowską.

czytaj artykuł »

850 złotych miesięcznie za opróżnianie koszy na śmieci

15-07-2015

Wprowadzenie na przystankach autobusowych w Gminie Działdowo koszy na śmieci oczywiście przyczyni się do poprawy wizerunku gminnych miejscowości. Niestety będą też generowały stałe koszty utrzymania.

czytaj artykuł »

Reklamy z zamku mają szansę zniknąć

13-07-2015

Reklamy zasłaniające ruinę zamkowej baszty mogą wkrótce zniknąć. Stelaż pozostanie, ale pojawią się na nim bardziej odpowiednie informacje.

czytaj artykuł »

Marcin Gordat i Ewa Kopacz w Nidzicy

13-07-2015

W sobotę 11 lipca na hali widowiskowo-sportowej dobył się trening z polską gwiazdą w NBA Marcinem Gortatem. Trenujących na hali odwiedziła Premier Ewa Kopacz.

czytaj artykuł »

Miastu grozi zwrot miliona złotych dotacji

10-07-2015

Zanim jakiekolwiek media się o tym dowiedziały Portal Moje Działdowo miał już na ten temat materiał filmowy. Obejrzyj go i poznaj szczegóły.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).