Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Działdowianin w Go to Hell Maraton

24-07-2015

Nie wiem, czy pamiętacie, jak w kwietniu opisywałem swój pierwszy przebiegnięty maraton. W drodze powrotnej z tej imprezy zrodził się pomysł, żeby jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę. Poszperałem trochę w necie i znalazłem. Mamy lipiec, czas wakacyjny, a jak wakacje to morze, jak morze ...

czytaj artykuł »

Piotruś jest chory na raka. Możesz mu pomóc

24-07-2015

Piotruś to chłopiec jak każdy inny. Niestety... nie do końca. Choruje na raka, półtora roku spędził w szpitalu na leczeniu… Możesz mu pomóc.

czytaj artykuł »

Chodnik w Krasnołące - przy modernizacji drogi

23-07-2015

Od sołtysa Krasnołąki wpłynął wniosek związany z estetyką i bezpieczeństwem, a dotyczył budowy chodnika. Czy taka inwestycja jest możliwa?

czytaj artykuł »

Rusza multimedialny przewodnik po Działdowie

23-07-2015

Jest już dostępna elektroniczna wersja przewodnika po naszym mieście. Aplikacja jest przeznaczona dla turystów oraz mieszkańców miasta, którzy chcą dowiedzieć się więcej o historii i ciekawych miejscach w Działdowie, a także być zawsze na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami.

czytaj artykuł »

W końcu rozmawiają o pozyskaniu inwestora

22-07-2015

Od wyborów samorządowych i minęło już ponad 8 miesięcy i w końcu doczekaliśmy się rozmów o pozyskiwaniu inwestorów. To wielki krok naprzód.

czytaj artykuł »

W Wysokiej pojawi się stały fotoradar?

21-07-2015

Po raz kolejny pojawiła się propozycja postawienia stałego fotoradaru w kilku miejscowościach Gminy Działdowo. Co na to władze?

czytaj artykuł »

Czy można ubezpieczyć place zabaw?

21-07-2015

Sołtysi w Gminie Działdowo nie tylko walczą o to, by ich miejscowości piękniały i stawały się nowoczesne. Starają się również, aby miejsca użyteczności nie niszczały, stąd pytanie jednego z nich.

czytaj artykuł »

Sporu o podświetlanie kościoła ciąg dalszy

20-07-2015

Radna Konarzewska na jednej z sesji zaproponowała iluminację wieży kościoła Św. Wojciecha w Działdowie. Pomysłowi sprzeciwił się radny Kociela.

czytaj artykuł »

Burmistrz złoży sprawozdanie po wakacjach

19-07-2015

Słaby kontakt z mieszkańcami to częsty grzech lokalnych władz. Obecny burmistrz chce to zmienić, szczególnie, że został o to poproszony.

czytaj artykuł »

Uczestnicy Turnieju Wsi skłóceni. Dlaczego?

18-07-2015

Miała być wspólna zabawa i atrakcyjne spędzenie wolnego czasu, a wynikła kłótnia. I to nie jedna. Dlaczego uczestnicy turnieju pokłócili się?

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).