Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Działdowskie zespoły wróciły z 4 nagrodami

22-11-2015

Działdowskie zespoły tańca InMotion i Fresh Flow ze Szkoły Tańca Fresh Flow uczestniczyły w V Wojewódzkim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Stawigudzie. Z zawodów wróciły z 4 nagrodami.

czytaj artykuł »

Zachęcali przechodniów do rzucenia palenia

22-11-2015

Uczniowie szkół powiatu działdowskiego namawiali działdowian do rzucenia palenia. Z transparentami w dłoniach i motywującymi okrzykami na ustach.

czytaj artykuł »

Policja z sanepidem przeciw dopalaczom

20-11-2015

Zapobieganie powstawaniu zagrożeń, reagowanie na istniejące niebezpieczeństwa i przeciwstawianie się ich dalszemu rozprzestrzenianiu, to podstawowe metody działania mające na celu skuteczną walkę i ochronę przed nowymi zagrożeniami płynącymi z zewnątrz. „Zanim będzie za późno” jest ...

czytaj artykuł »

Jak znaleźć pracę z sensem?

19-11-2015

Narzekanie skutecznie utrudnia znalezienie dobrej pracy. Jak zatem pokonać negatywne myślenie i znaleźć pracę z sensem?

czytaj artykuł »

Będą odkrywać drugą twarz Żeromskiego

19-11-2015

Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa zapraszają na wieczór, podczas którego odkryta zostanie druga twarz Stefana Żeromskiego.

czytaj artykuł »

Konkurs Pasja Pracy rozstrzygnięty

18-11-2015

W piątek, 13 listopada w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działdowie nastąpiło rozstrzygnięcie IV Konkursu „Pasja pracy”. Konkurs dotyczył tematyki doradztwa zawodowego i zorganizowany został przez Klub Integracji Społecznej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działdowie. Konkurs ...

czytaj artykuł »

Kolejne działania w ramach ‘Szkoły Demokracji’

18-11-2015

12 listopada w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbyły się już III warsztaty w ramach ogólnopolskiego projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej „Szkoła Demokracji". Przypomnijmy, że głównym celem projektu jest wzmocnienie mechanizmów demokratycznych. ...

czytaj artykuł »

Działdowianin w Ogólnopolskiej Olimpiadzie

13-11-2015

Znane są wyniki szkolnych eliminacji VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W drugim etapie największego w Polsce turnieju wiedzy logistycznej znalazło się 588 uczniów ze 181 szkół ponadgimnazjalnych. Wśród nich uczeń z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie.

czytaj artykuł »

Święto Niepodległości w Gimnazjum Nr 2

12-11-2015

97 rocznicę odzyskania niepodległości społeczność Gimnazjum nr 2 w Działdowie zaakcentowała uroczystym apelem, który odbył się 10 listopada w hali sportowej.

czytaj artykuł »

Święto Niepodległości w Gminie Działdowo

12-11-2015

11 listopada w Gminie Działdowo uroczyście świętowaliśmy 97 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody rozpoczęto Mszą Św. w kościele w Turzy Wielkiej, a następnie w świetlicy udekorowanej w barwy biało-czerwone odbyła się akademia w formie poetycko-muzycznej przygotowana ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).