Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Coraz lepsze chodniki w powiecie

05-08-2015

W bieżącym roku trwa przebudowa chodników i zjazdów do posesji przy drogach powiatowych finansowana ze środków Powiatu Działdowskiego oraz gmin: Płośnica i Lidzbark. Realizacja wszystkich poniżej przedstawionych działań zmierza do zapewnienia poprawy bezpieczeństwa użytkowników dróg poprzez ...

czytaj artykuł »

Przeznaczymy 2.8 miliona złotych na staże!

04-08-2015

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie poinformował, że 340 bezrobotnych osób z Powiatu Działdowskiego zostanie objętych specjalnym wsparciem.

czytaj artykuł »

Działdowianie uczcili pamięć Powstańców

03-08-2015

Minuta ciszy, biało-czerwone flagi, symboliczne race i okrzyki na cześć bohaterów – tak działdowianie uczcili 71. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Organizatorami byli lokalni kibice Legii Warszawa. Wsparli ich działdowscy radni.

czytaj artykuł »

Czas ogarnąć dworek przy ulicy Zamkowej

31-07-2015

Oto według turystów obraz ulicy Zamkowej: zamek, nawiązujący do niego stylem hotel, a tuż obok zaśmiecona posesja, na której rezydują bezdomni.

czytaj artykuł »

Odwiedzamy Dom Seniora w Iłowie-Osadzie

29-07-2015

W ubiegłym roku w Iłowie powstał Dom Seniora Willa. Postanowiliśmy spędzić dzień z jego podopiecznymi, pracownikami i założycielami…

czytaj artykuł »

Dla bezpieczeństwa przebudowują drogi powiatowe

29-07-2015

Powiat Działdowski i Gmina Iłowo-Osada chcąc zwiększyć bezpieczeństwo osób korzystających z drogi powiatowej nr 1304 N postanowiły dokonać „Przebudowy drogi powiatowej nr 1304N ulice: Wierzbowska i Kościelna w miejscowości Narzym – Etap I droga powiatowa”.

czytaj artykuł »

Wysoka kara dla gminy Iłowo-Osada

29-07-2015

880 tysięcy złotych będzie musiała zapłacić gmina Iłowo-Osada. To efekt kary jaką na gminę nałożył starosta działdowski.

czytaj artykuł »

Niepełnosprawna Iłowianka została wicemiss Polski

29-07-2015

Joanna Krzemieniewska, mieszkanka Iłowa, zdobyła tytuł pierwszej wicemiss Polski na wózku 2015. W sobotę 25 lipca, w amfiteatrze na warszawskim Bemowie odbył się finał konkursu organizowanego od 2013 roku przez Fundację Jedyna Taka.

czytaj artykuł »

Obwodnica Lidzbarka i most już otwarte!

29-07-2015

We wtorek 28 lipca odbyło się uroczyste otwarcie drogi wojewódzkiej nr 544 na odcinku Lidzbark – Działdowo, razem z obwodnicą Lidzbarka i mostem na rzece Wel.

czytaj artykuł »

Monitoring zastąpi straż miejską w Lidzbarku

28-07-2015

Lidzbark dołączył do miast, które likwidują straż miejską. Od września o bezpieczeństwo mieszkańców zadba nowoczesny monitoring.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).