Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Gminne OSP otrzymały nowe wozy strażackie

10-10-2015

W ubiegłą sobotę (03.10.2015.) odbyła się uroczystość symbolicznego przekazania samochodów strażackich dla trzech jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W wydarzeniu tym uczestniczyli przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej PSP, Komendy Powiatowej PSP, władze powiatu i gminy, a także wiele ...

czytaj artykuł »

Nikt nie chce być naczelnikiem oświaty…

09-10-2015

…a raczej postawiono zbyt wysokie wymagania. Na ogłoszony konkurs na to wolne stanowisko zgłosiła się jedna, nie spełniająca wymogów osoba.

czytaj artykuł »

Seniorzy mają swój parlament

09-10-2015

Po wielu miesiącach przygotowań 1 października w Sali Posiedzeń Sejmu RP odbyło się Inauguracyjne Posiedzenie Obywatelskiego Parlamentu Seniorów, w obecności 430 delegatów reprezentujących Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów, Uniwersytety Trzeciego Wieku, Gminne Rady Seniorów. ...

czytaj artykuł »

Opiekun Szkolnego Koła PCK

09-10-2015

Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie, w ramach programu współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego zorganizował, konferencję dla opiekunów szkolnych kół PCK z powiatu Działdowskiego. W spotkaniu udział wzięło 20 opiekunów ...

czytaj artykuł »

Rozmawiamy o zagrożeniach pyłowych

08-10-2015

Rozmowa o zagrożeniach pyłowych z lekarzem medycyny pracy i specjalistą chorób wewnętrznych Żanetą Szmytką-Bejgiert.

czytaj artykuł »

Uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów

06-10-2015

We wtorek 29 września w Szkole Podstawowej w Ruszkowie odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny pod hasłem „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.”

czytaj artykuł »

3 miliony dla bezrobotnych w powiecie działdowskim!

06-10-2015

Dzięki dotacji z Regionalnego Programu Województwa Warmińsko-Mazurskiego dla bezrobotnych powiatowe urzędy pracy w naszym województwie będą mogły objąć opieką osoby powyżej 29 roku życia, a pozostające bez pracy.

czytaj artykuł »

Weź udział w narodowej loterii paragonowej

06-10-2015

Codzienne wydawanie i branie prawidłowych paragonów fiskalnych ma znaczenie nie tylko przy dochodzeniu praw przez klientów w sytuacjach problemowych, ale także dla uczciwej konkurencji i stanu wspólnego budżetu.

czytaj artykuł »

Powstaną województwa warszawskie i koszalińskie?

05-10-2015

- Dodatkowy podział administracyjny do 2020 roku przyniósłby tylko same kłopoty - uważa marszałek Adam Struzik. Politycy Prawa i Sprawiedliwości są innego zdania i chcą wprowadzenia w Polsce dwóch nowych województw: koszalińskiego i warszawskiego.

czytaj artykuł »

Zmarł prezes DAR Zenon Szacherski

05-10-2015

W niedzielę 4 października zmarł wieloletni prezes Działdowskiej Agencji Rozwoju. Miał 66 lat. Agencją kierował od 1996 roku.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).