Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

XII Turniej Rycerski o Miecz Świętej Katarzyny

12-08-2015

W sobotę 8 sierpnia na dziedzińcu zamkowym oraz przedzamczu odbył się XII Turniej Rycerski o Miecz Świętej Katarzyny. Rycerze, którzy do Działdowa ściągnęli z wszelkich stron naszego kraju walczyli w ukropie do ostatnich kropli potu.

czytaj artykuł »

Urodziny Działdowa na Placu Mickiewicza

11-08-2015

Podczas tegorocznych Urodzin Działdowa atrakcji nie zabraknie również na Placu Mickiewicza. Relację na żywo z imprezy na rynku poprowadzi Radio Olsztyn.

czytaj artykuł »

Jak radzić sobie z upałami

10-08-2015

Podczas upałów nasila się ryzyko udaru cieplnego i przegrzania organizmu. Przeczytaj jak przetrwać dni, gdy temperatura przekracza 30°C.

czytaj artykuł »

Podczas upału zadbaj o zwierzęta!

10-08-2015

Wszyscy dobrze wiedzą jak dbać o siebie i dzieci podczas upałów. A czy wiemy jak dbać o sowich czworonożnych przyjaciół?

czytaj artykuł »

Ruch na ul. Wolności znów "po staremu"

10-08-2015

Po zakończeniu przebudowy ulicy Męczenników podjęto decyzję o przywróceniu ruchu jednokierunkowego na części ul. Wolności.

czytaj artykuł »

Badania archeologiczne w Działdowie

09-08-2015

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego już po raz kolejny prowadziło badania archeologiczne w sąsiedztwie ulicy Mławskiej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Uruchomiono dom dziennego pobytu seniora

09-08-2015

Władze miasta pozyskały na ten cel 35 tys. zł. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w dawnej siedzibie gazowni na ulicy Działdowskiej.

czytaj artykuł »

Przedstawiciele klubu Gaja w Rybnie

07-08-2015

28 lipca br. w Zespole Szkół w Rybnie odbyło się spotkanie w związku ze zgłoszeniem przez szkołę naszej urokliwej rzeki – Welu do tegorocznej edycji konkursu Rzeka Roku.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Dni Działdowa 2015

07-08-2015

W naszym mieście odbędą się: koncerty muzyki rozrywkowej i klasycznej, turniej rycerski i siatkówki plażowej, gra miejska dla młodzieży, spektakle plenerowe, gry i zabawy dla dzieci.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Działdowskie Wakacje - Sierpień 2015

05-08-2015

Tegoroczny sierpień w naszym mieście zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. W kalendarzu znalazło się wiele nowości, m. in.: gra miejska "Filmożercy", spektakl plenerowy dla dzieci "Pirackie opowieści" oraz obchody Urodzin Działdowa na Pl. Mickiewicza.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).