Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Tak działa świetlica środowiskowa w Lidzbarku

26-08-2015

Z inicjatywy burmistrza Macieja Sitarka, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, oraz Miejsko - Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lidzbarku od 1 lipca przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej działa Świetlica Środowiskowa dla dzieci.

czytaj artykuł »

Mężczyzna utonął w jeziorze Rumian

24-08-2015

Policjanci z Lidzbarka wyjaśniają okoliczności utonięcia 68-letniego mężczyzny, którego ciało wyłowiono z Jeziora Rumian.

czytaj artykuł »

Rozkręcał tory, niemal doprowadził do tragedii

24-08-2015

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei złapali na gorącym uczynku mężczyznę, który kradł elementy szyn na szlaku kolejowym na odcinku Działdowo-Burkat. Wezwany na miejsce patrol policji w plecaku należącym do mężczyzny znalazł 20 sztuk łączników szyn kolejowych. Za zabór elementów i

czytaj artykuł »

Motorowerzysta potrącony przez kierowcę passata

22-08-2015

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i jednośladu.

czytaj artykuł »

Nie ma asystenta, jest doradca burmistrza

21-08-2015

Po objęciu stanowiska burmistrza Grzegorz Mrowiński zarzekał się, że nie będzie mu potrzebny asystent. Zatrudnił jednak doradcę. Dlaczego?

czytaj artykuł »

Dekorglass organizuje obozy szkoleniowe

21-08-2015

Najpierw szkółka tenisa, teraz obóz szkoleniowy. KS Dekorglass szuka najlepszych, którzy sięgną w przyszłości po najwyższe ligi tenisa stołowego.

czytaj artykuł »

O co chodzi w „incydencie z Zielonymi Ludkami”?

18-08-2015

„Nigdy nie przyszło nam do głowy, że nasza 3-utworowa niespodzianka na urodziny Działdowa wywoła tak negatywną reakcję ze strony działdowskiego MDK-u. Nie jesteśmy typem zespołu, który kolekcjonuje wrogów, ale w tym przypadku nie da się postąpić inaczej, niż opisać to w jaki sposób ...

czytaj artykuł »

Moc atrakcji, czyli Urodziny Działdowa

18-08-2015

Urodziny Działdowa świętowaliśmy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora. Były zabawy, konkursy, przedstawienia i koncerty.

czytaj artykuł »

Nie daj się pracoholizmowi!

17-08-2015

Praca dla wielu z nas stała się priorytetem, który zabiera czas na odpoczynek. Jeśli czujesz, że masz ten sam problem, najwyższa pora na zmiany!

czytaj artykuł »

Burmistrz oddaje część władzy mieszkańcom

15-08-2015

Grzegorz Mrowiński poinformował o zamiarze wprowadzenia budżetu obywatelskiego. To ty zdecydujesz na co wydasz pieniądze miejskie!

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).