Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ukradł pieniądze dziadkowi i wydał na narkotyki

11-12-2015

Mieszkaniec Działdowa, starszy pan, przebywał w szpitalu. Po powrocie do domu poszedł do banku, chcąc pobrać pieniądze z konta. Okazało się, że na rachunku nie posiada żadnych środków finansowych, choć wcześniej były. Mężczyzna sprawę zgłosił na policję.

czytaj artykuł »

Mężczyzna wyskoczył ze szpitalnego okna

11-12-2015

69-letni pacjent działdowskiego szpitala wyskoczył ze szpitalnego okna. Pomimo podjętej reanimacji zmarł dwie godziny później.

czytaj artykuł »

Gmina Iłowo-Osada stara się o kolejne wiatraki

10-12-2015

Nie brakuje chętnych, ani dobrej woli władz do budowy ferm wiatrowych w gm. Iłowo – Osada. Ta inwestycja może przynieść gminie nawet 2 miliony zł dochodu rocznie.

czytaj artykuł »

Mamy już Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

10-12-2015

Urząd Miasta w Działdowie opracował projekt Planu Gospodarki Niskoemisyjnej i zaprasza mieszkańców do zapoznania się z nim. Można to zrobić w aktualnościach na stronie Biuletynu Informacji Publicznej lub w Referacie Zamówień Publicznych w pokoju numer 22 w godzinach pracy Urzędu Miasta.

czytaj artykuł »

Konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową

08-12-2015

Miejski Dom Kultury w Działdowie ogłosił konkurs na najładniejszą, wykonaną dowolną techniką ozdobę choinkową.

czytaj artykuł »

Tak bawiliśmy się na mikołajkach w Lidzbarku

08-12-2015

W niedzielę szóstego grudnia odbyły się lidzbarskie obchody święta Mikołajek zorganizowane przez burmistrza Lidzbarka Macieja Sitarka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku. Zgodnie z tradycyjnym wyrazem, wydarzenie miało charakter nader barwny,

czytaj artykuł »

Kolej zadbała o perony w Iłowie Osadzie

08-12-2015

Władze Iłowa – Osady poprosiły PKP Polskie Linie Kolejowe o zamontowanie koszy na śmieci i stojaka rowerowego w obrębie nowo wybudowanych peronów.

czytaj artykuł »

W Działdowie powstaje dzienny dom seniora

07-12-2015

Wkrótce działdowscy seniorzy będą mieli swoje miejsce do aktywnego spędzania czasu. Jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie dziennego domu seniora.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na kiermasz bożonarodzeniowy

07-12-2015

W niedzielę 13 grudnia na Placu Hallera w Lidzbarku Welskim odbędzie się wielki kiermasz bożonarodzeniowy. Znajdziemy tam stragany z rękodziełem, regionalne produkty spożywcze, stoiska z ciastami, ciepłymi daniami i grzanym winem.

czytaj artykuł »

Grzegorz Mrowiński w Radiu Olsztyn

03-12-2015

Posłuchaj wywiadu, którego po naszym artykule o zawiadomieniu CBA burmistrz Grzegorz Mrowiński udzielił dziennikarzom Radia Olsztyn.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).