Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Katarzynki: Rafał Hoffer i Janusz Chilmanowicz

17-01-2016

W niedzielę 17 stycznia podczas gali Katarzynki dwóm osobom wręczono wyróżnienia za działalność na rzecz miasta i powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

FotoWarsztaty z Ryszardem Makszyńskim

17-01-2016

Dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat będą mogły wkrótce uczestniczyć w warsztatach fotograficznych "Złap chwilę" organizowanych przez Miejską Biblioteką Publiczną a prowadzonych przez Ryszarda Makszyńskiego.

czytaj artykuł »

Pierwsze Jankowice, dalej Uzdowo i Zakrzewo

17-01-2016

W finale Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Działdowo. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Jankowice, drugie Uzdowo a trzecie Zakrzewo. Najlepszym strzelcem został Mateusz Sadowski a najlepszym bramkarzem Adrian Chyliński obaj z drużyny Jankowice.

czytaj artykuł »

Dodatkowa opieka medyczna w Lidzbarku

15-01-2016

Władze Lidzbarka podpisały umowę z dyrekcją szpitala w Brodnicy, dzięki której lidzbarczanie będą objęci opieką medyczną w weekendy i święta.

czytaj artykuł »

Czy deweloper złożył zawiadomienie?

13-01-2016

Czy burmistrzowi Grzegorzowi Mrowińskiemu postawiono zarzut o zniesławienie? Odpowiedzi na to pytanie szukał radny Marek Dwórznik.

czytaj artykuł »

Projekty uchwał Rady Miasta na BIP

13-01-2016

Czy projekty uchwał mogą być publikowane na BIP-ie jeszcze przed sesją Rady Miasta? Z taką propozycją wyszedł radny Zenon Gajewski.

czytaj artykuł »

Our Voice w koncertach świątecznych

11-01-2016

W sobotę 2 stycznia w kościele pw. Św, Wojciecha oraz w kolejną 9 stycznia w kościele Zbawiciela działdowianie mogli wysłuchać koncertu świątecznego w wykonaniu chóru młodzieżowego Our Voice pod dyrekcją Danuty Czeczot.

czytaj artykuł »

W Płośnicy zebraliśmy 11.670,23 i 2 euro!

11-01-2016

Gmina Płośnica pobiła rekord w ilości zebranych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy środków. Graliśmy po raz pierwszy na szkolnej sali.

czytaj artykuł »

Dachował na trasie Działdowo-Kurki

11-01-2016

Policjanci z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia, do którego doszło w godzinach porannych w gminie Działdowo. Samochód osobowy wpadł do rowu. Uczestnicy kolizji z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala w Działdowie.

czytaj artykuł »

Na WOŚP zebraliśmy 33376,43 zł!

11-01-2016

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Działdowie po raz kolejny. Pobito kolejny rekord: zebrano 33376,43 złotych!

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).