Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Będą odkrywać drugą twarz Żeromskiego

19-11-2015

Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa zapraszają na wieczór, podczas którego odkryta zostanie druga twarz Stefana Żeromskiego.

czytaj artykuł »

Konkurs Pasja Pracy rozstrzygnięty

18-11-2015

W piątek, 13 listopada w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działdowie nastąpiło rozstrzygnięcie IV Konkursu „Pasja pracy”. Konkurs dotyczył tematyki doradztwa zawodowego i zorganizowany został przez Klub Integracji Społecznej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działdowie. Konkurs ...

czytaj artykuł »

Kolejne działania w ramach ‘Szkoły Demokracji’

18-11-2015

12 listopada w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbyły się już III warsztaty w ramach ogólnopolskiego projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej „Szkoła Demokracji". Przypomnijmy, że głównym celem projektu jest wzmocnienie mechanizmów demokratycznych. ...

czytaj artykuł »

Działdowianin w Ogólnopolskiej Olimpiadzie

13-11-2015

Znane są wyniki szkolnych eliminacji VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W drugim etapie największego w Polsce turnieju wiedzy logistycznej znalazło się 588 uczniów ze 181 szkół ponadgimnazjalnych. Wśród nich uczeń z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie.

czytaj artykuł »

Święto Niepodległości w Gimnazjum Nr 2

12-11-2015

97 rocznicę odzyskania niepodległości społeczność Gimnazjum nr 2 w Działdowie zaakcentowała uroczystym apelem, który odbył się 10 listopada w hali sportowej.

czytaj artykuł »

Święto Niepodległości w Gminie Działdowo

12-11-2015

11 listopada w Gminie Działdowo uroczyście świętowaliśmy 97 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody rozpoczęto Mszą Św. w kościele w Turzy Wielkiej, a następnie w świetlicy udekorowanej w barwy biało-czerwone odbyła się akademia w formie poetycko-muzycznej przygotowana ...

czytaj artykuł »

Odblaskowy pierwszak - podsumowanie akcji

12-11-2015

W ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły przez cały rok” policjanci z powiatu działdowskiego prowadzili akcję „Odblaskowy Pierwszak”.

czytaj artykuł »

Wywrócona cysterna zablokowała drogę

12-11-2015

Kilka godzin trwało przepompowywanie cieczy z cysterny, która wywróciła się na drodze prowadzącej z Iłowa do Działdowa. Na miejscu policjanci ze strażakami wstrzymali ruch w tym miejscu i zorganizowali objazd przez miejscowość Narzym. Ruch pojazdów na tym odcinku przywrócono o 2 w nocy.

czytaj artykuł »

Obchody Święta Niepodległości w Działdowie

12-11-2015

Mszą św. w intencji Ojczyzny, odczytem okolicznościowym oraz koncertem w Miejskim Domu Kultury mieszkańcy Działdowa uczcili 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

czytaj artykuł »

Rozstrzygnięto I Konkurs o Miecz Św. Katarzyny

09-11-2015

W miniony weekend w bibliotece miejskiej w Działdowie odbyła się gala zwieńczająca ogłoszony w sierpniu I Ogólnopolski Konkurs o Miecz Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej. Konkurs 10 października rozstrzygnęło jury, w skład którego weszli działdowscy poeci Anna Barbara Czuraj Struzik i

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).