Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Sporu o podświetlanie kościoła ciąg dalszy

20-07-2015

Radna Konarzewska na jednej z sesji zaproponowała iluminację wieży kościoła Św. Wojciecha w Działdowie. Pomysłowi sprzeciwił się radny Kociela.

czytaj artykuł »

Burmistrz złoży sprawozdanie po wakacjach

19-07-2015

Słaby kontakt z mieszkańcami to częsty grzech lokalnych władz. Obecny burmistrz chce to zmienić, szczególnie, że został o to poproszony.

czytaj artykuł »

Uczestnicy Turnieju Wsi skłóceni. Dlaczego?

18-07-2015

Miała być wspólna zabawa i atrakcyjne spędzenie wolnego czasu, a wynikła kłótnia. I to nie jedna. Dlaczego uczestnicy turnieju pokłócili się?

czytaj artykuł »

Bądź bezpieczny na drodze

17-07-2015

W czwartek 16 lipca w godzinach 9.00 – 12.00, na Nowym Rynku w Lidzbarku uczniowie naszego gimnazjum przeprowadzili wakacyjną akcję “BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE” z elementami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

czytaj artykuł »

Międzynarodowy Dzień Honorowego Dawcy Krwi

17-07-2015

Honorowy Dawca Krwi brzmi dumnie, choć sam krwiodawca to najczęściej ktoś kogo mijamy codziennie na ulicy, nasz sąsiad, może krewny. Ot skromna osoba, a dzieli się tym co ma najcenniejsze - kroplą krwi, ratującą zdrowie, a nawet życie. Nasz bohater szczególnie poszukiwany jest w okresie wakacyjnym! ...

czytaj artykuł »

Będziemy płacić za ogłoszenia na słupach

16-07-2015

Wkrótce będziemy płacić za umieszczanie na miejskich słupach ogłoszeniowych plakatów, mimo że administrator nie będzie odpowiedzialny za ich stan.

czytaj artykuł »

Na urodzinach miasta zaśpiewa Bednarek

16-07-2015

Na tegorocznych Urodzinach Działdowa zaśpiewa Kamil Bednarek. Oprócz koncertu gwiazdy wieczoru przygotowano wiele innych atrakcji.

czytaj artykuł »

Lidzbark. 6. Rajd motocykli zabytkowych

16-07-2015

W sobotę 11 lipca Lidzbark gościł miłośników motocykli zabytkowych. Na kilka godzin park przy pięknym jeziorku w Lidzbarku zamienił się w muzeum techniki oraz tor wyścigowy.

czytaj artykuł »

Pierwszy Otwarty Trening z 'Siłownią u Jacka'

15-07-2015

W sobotę na boisku przy Gimnazjum nr 1 odbędzie się wielki, grupowy trening na świeżym powietrzu poprowadzony przez Joannę Berestowską.

czytaj artykuł »

850 złotych miesięcznie za opróżnianie koszy na śmieci

15-07-2015

Wprowadzenie na przystankach autobusowych w Gminie Działdowo koszy na śmieci oczywiście przyczyni się do poprawy wizerunku gminnych miejscowości. Niestety będą też generowały stałe koszty utrzymania.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).