Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Tak biegliśmy w pierwszym biegu Uzdowo na 5!

24-09-2015

W sobotę 19 września w Uzdowie przy pięknej pogodzie odbyły się I Biegi Przełajowe „Uzdowo na 5” o Puchar Wójta Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Mecz o życie. Zobacz jak możesz pomóc Martynie

22-09-2015

Pobrano wycinek zmiany do badań, wyniki przyszły w dniu rozpoczęcia egzaminów. Wtedy jej mama odebrała telefon ze szpitala: „Natychmiast wracajcie. To RAK! Czekamy na onkologii.". Nie wiedziała, jak to przekazać córce.

czytaj artykuł »

Pożegnali starostę dr. Karla Ernsta Schmidta

22-09-2015

31 sierpnia 2015 r. skończyła się kadencja starosty niemieckiego powiatu Hersfeld – Rotenburg dr. Karla Ernsta Schmidta, który przez 12 lat aktywnie działał z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem jako bezpośrednio wybrany starosta na rzecz mieszkańców tego powiatu. 29 marca br. został już ...

czytaj artykuł »

Aktywni podczas wakacji w Działdowie

22-09-2015

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Działdowie zorganizowało w miesiącu sierpniu i wrześniu przedsięwzięcia w ramach inicjatywy „LATO W OHP”. Działania te były skierowane do młodzieży uczącej się oraz bezrobotnej.

czytaj artykuł »

Nie możesz się dodzwonić do urzędu?

22-09-2015

Awaria centrali telefonicznej w budynku przy ulicy Zamkowej 12.

czytaj artykuł »

Powiatowy Rajd Pieszy po Złoty Liść Jesieni 2015

22-09-2015

Starosta Działdowski, Wójt Gminy, Iłowo-Osada, Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej zapraszają na Powiatowy Rajd Pieszy po Złoty Liść Jesieni 2015.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Koncert Chóru Our Voice

22-09-2015

Młodzieżowy Chór Our Voice zaprasza na koncert zatytułowany "Coś się kończy, coś zaczyna...". Wydarzenie odbędzie się 26 września 2015 r. o godz. 18.00 w starej części działdowskiego Zamku.

czytaj artykuł »

Jesień - pamiętaj o odblaskach

22-09-2015

Szybko zapadający zmrok, pochmurne i deszczowe dni to dla kierowców warunki wymagające szczególnej uwagi podczas jazdy samochodem.

czytaj artykuł »

Co powinieneś wiedzieć o uchodźcach?

22-09-2015

Od wielu dni temat uchodźców nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali, otwiera wszystkie serwisy informacyjne w programach radiowych i telewizyjnych.

czytaj artykuł »

Jednostki wspólnie ćwiczyły obronę przed terrorystami

22-09-2015

Policjanci z Działdowa wspólnie z innymi służbami z powiatu uczestniczyli w zorganizowanych przez starostę działdowskiego ćwiczeniach obronnych. Działania te trwały dwa dni i objęły cały powiat.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).