Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Spotkanie z żywym poetą w LO w Działdowie

14-12-2015

W ramach projektu w zakresie współpracy Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa ze szkołami ponadpodstawowymi z naszego powiatu, Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Działdowie zaprosiło na spotkanie z młodzieżą działdowską poetkę, autorkę kilkunastu zbiorków poezji,

czytaj artykuł »

Dziś w Działdowie ruszają konsultacje społeczne

14-12-2015

Dziś ruszają konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Gminy-Miasto Działdowo na lata 2015-2025.

czytaj artykuł »

Finał Szlachetnej Paczki w Działdowie

13-12-2015

W ostatni weekend wolontariusze przeżywali niesamowite emocje podczas spotkań z Darczyńcami, dostarczania i rozwożenia paczek.

czytaj artykuł »

Życie jest piękne. Noś odblaski.

11-12-2015

Dla każdego z nas życie stanowi najcenniejszą wartość. Dbaj o nie w bardzo prosty sposób - noś odblaski po zmroku, poza obszarem zabudowanym.

czytaj artykuł »

Ukradł pieniądze dziadkowi i wydał na narkotyki

11-12-2015

Mieszkaniec Działdowa, starszy pan, przebywał w szpitalu. Po powrocie do domu poszedł do banku, chcąc pobrać pieniądze z konta. Okazało się, że na rachunku nie posiada żadnych środków finansowych, choć wcześniej były. Mężczyzna sprawę zgłosił na policję.

czytaj artykuł »

Mężczyzna wyskoczył ze szpitalnego okna

11-12-2015

69-letni pacjent działdowskiego szpitala wyskoczył ze szpitalnego okna. Pomimo podjętej reanimacji zmarł dwie godziny później.

czytaj artykuł »

Gmina Iłowo-Osada stara się o kolejne wiatraki

10-12-2015

Nie brakuje chętnych, ani dobrej woli władz do budowy ferm wiatrowych w gm. Iłowo – Osada. Ta inwestycja może przynieść gminie nawet 2 miliony zł dochodu rocznie.

czytaj artykuł »

Mamy już Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

10-12-2015

Urząd Miasta w Działdowie opracował projekt Planu Gospodarki Niskoemisyjnej i zaprasza mieszkańców do zapoznania się z nim. Można to zrobić w aktualnościach na stronie Biuletynu Informacji Publicznej lub w Referacie Zamówień Publicznych w pokoju numer 22 w godzinach pracy Urzędu Miasta.

czytaj artykuł »

Konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową

08-12-2015

Miejski Dom Kultury w Działdowie ogłosił konkurs na najładniejszą, wykonaną dowolną techniką ozdobę choinkową.

czytaj artykuł »

Tak bawiliśmy się na mikołajkach w Lidzbarku

08-12-2015

W niedzielę szóstego grudnia odbyły się lidzbarskie obchody święta Mikołajek zorganizowane przez burmistrza Lidzbarka Macieja Sitarka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku. Zgodnie z tradycyjnym wyrazem, wydarzenie miało charakter nader barwny,

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).