Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kreatywne spotkania przedszkolaków z młodzieżą

22-03-2016

Członkowie Fundacji Aktywnej Młodzieży FAM cyklicznie odwiedzają Przedszkole Miejskie nr 3, dzieląc się z młodszymi kolegami swoimi pasjami oraz spędzając czas na wspólnej zabawie.

czytaj artykuł »

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

22-03-2016

17 marca w Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków odbył się drugi etap II Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Aktywnie i zdrowo, czyli wiosna w Gim2

22-03-2016

Dzień 21 marca, który w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie potraktowano jako pierwszy dzień wiosny, upłynął pod hasłem aktywnej zabawy oraz promowania zdrowego i aktywnego sposobu spędzania czasu.

czytaj artykuł »

Zobacz ile tytułów zdobyli nasi gimnazjaliści

22-03-2016

Zmagania w wojewódzkich konkursach przedmiotowych dobiegły końca i znane są już ich wyniki. Tak jak w ubiegłym roku szkolnym, również w bieżącym Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie może być dumne z efektów osiągniętych przez swoich wychowanków. ...

czytaj artykuł »

Czeka nas kolejna wielka inwestycja drogowa

22-03-2016

Urząd Marszałkowski w Olsztynie wraz z samorządami pracuje nad planem naprawczym dla drogi 538. W przypadku Powiatu Działdowskiego dotyczy to miejscowości położnych w gminach Działdowo i Rybno.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny

21-03-2016

PSOUU oraz WTZ w Działdowie zapraszają na Kiermasz Wielkanocny - już w najbliższy wtorek w siedzibie Urzędu Miasta w Działdowie.

czytaj artykuł »

Lidzbark z coraz lepszą ofertą dla inwestorów

21-03-2016

Lidzbark nieustannie dba o promocję i podnoszenie atrakcyjności w oczach turystów oraz potencjalnych inwestorów. Świadczą o tym między innymi przynależność do sieci miast Cittaslow, zamontowane w tym roku na wjeździe do miasta witacze czy uruchomienie telewizji internetowej. To jednak nie

czytaj artykuł »

Uczciliśmy pamięć o Żołnierzach Wyklętych

17-03-2016

W CKU w Działdowie odbyła się uroczystość związana z obchodami Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

czytaj artykuł »

Zbezpieczyli kontrabandę za ponad 570 tysięcy złotych

18-03-2016

Specjalnie skonstruowana szafa służąca za wejście do ukrytego magazynu. Gołębnik, w którym schowany był tytoń oraz pojemniki z blisko trzema tysiącami litrów nielegalnego oleju napędowego – wszystko warte ponad pół miliona zł. Policjanci wraz z celnikami zlikwidowali magazyn z nielegalnym ...

czytaj artykuł »

Droga Gródki – Przełęk Kościelny z nowym obliczem

18-03-2016

Gmina Płośnica ogłosiła przetarg na przebudowę drogi gminnej na trasie Gródki – Przełęk Kościelny. Powstanie około 3 kilometrów asfaltowej nawierzchni, miejsca postojowe, chodniki, a nawet lampy solarne.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).