Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dzieci z domu dziecka chcą zmienić zeznania

16-12-2015

Niespodziewany zwrot w sprawie znęcania się nad wychowankami lidzbarskiego domu dziecka. Chcą zmienić zeznania.

czytaj artykuł »

W Iłowie-Osadzie urządzą targowisko pod wiaduktem

16-12-2015

Asfaltowy plac w okolicach dworca w Iłowie-Osadzie od lat używany jako lokalne targowisko po wybudowaniu wiaduktu kolejowego został zlikwidowany.

czytaj artykuł »

Wykład o odkryciach archeologicznych

15-12-2015

W czwartek o godzinie 16.45 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Działdowie odbędzie się spotkanie zatytułowane ‘Nowe odkrycia archeologiczne w Działdowie w 2015 roku’.

czytaj artykuł »

W Działdowie otwarto Dzienny Dom Seniora

15-12-2015

W byłym biurowcu spółdzielni mieszkaniowej otwarto Dzienny Dom Seniora. Będzie czynny 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu.

czytaj artykuł »

Pożar w blokowej piwnicy, ewakuowano mieszkańców

15-12-2015

Działdowscy strażacy zostali wezwani do pożaru bloku przy ulicy Norwida w Działdowie. wezwali ich mieszkańcy, którzy poczuli dym na klatce schodowej. Część z nich opuściła mieszkania sama, osobom starszym i niepełnosprawnym w ewakuacji pomagali strażacy.

czytaj artykuł »

Krok Ponad Ciszę w działdowskiej bibliotece

15-12-2015

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyła się projekcja filmu po tytułem "KROK PONAD CISZĄ. METODA PROFESORA GŁUSZCZAKA". Olsztyńska Pantomima Głuchych - kim był i jest jej Twórca? Jak z amatorskiego, terapeutycznego teatrzyku powstało zjawisko, tak niezwykłe w dziejach kultury ...

czytaj artykuł »

Akademia Bezpiecznego Puchatka w SP Kiełpiny

15-12-2015

Szkoła Podstawowa w Kiełpinach wzięła udział w programie„Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Jest to ogólnopolski program edukacyjny, który służy poprawieniu bezpieczeństwa najmłodszych uczniów szkół podstawowych. W ramach programu szkole przekazano materiały edukacyjne wraz ze scenariuszami ...

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

15-12-2015

W minionym tygodniu (7-13.12.2015r.) policjanci zatrzymali sześciu kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Dwóch z nich kierowało po użyciu alkoholu, a czworo było nietrzeźwych.

czytaj artykuł »

Dozór dla dwóch 27-latków podejrzanych o rozbój

15-12-2015

Dwóch 27-letnich mieszkańców gminy Działdowo odpowie za rozbój na 59-latku. Mężczyznę napadnięto w piątek. Został pobity i skradziono mu pieniądze oraz dokumenty. Policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanych o rozbój. Grozi im kara do 18 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

50-lecie istnienia ZSZ Nr 1 w Działdowie

14-12-2015

Minęło pół wieku od powstania Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie. Okrągły jubileusz uczczono mszą św. oraz uroczystością w Miejskim Domu Kultury.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).