Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Lidzbark z coraz lepszą ofertą dla inwestorów

21-03-2016

Lidzbark nieustannie dba o promocję i podnoszenie atrakcyjności w oczach turystów oraz potencjalnych inwestorów. Świadczą o tym między innymi przynależność do sieci miast Cittaslow, zamontowane w tym roku na wjeździe do miasta witacze czy uruchomienie telewizji internetowej. To jednak nie

czytaj artykuł »

Uczciliśmy pamięć o Żołnierzach Wyklętych

17-03-2016

W CKU w Działdowie odbyła się uroczystość związana z obchodami Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

czytaj artykuł »

Zbezpieczyli kontrabandę za ponad 570 tysięcy złotych

18-03-2016

Specjalnie skonstruowana szafa służąca za wejście do ukrytego magazynu. Gołębnik, w którym schowany był tytoń oraz pojemniki z blisko trzema tysiącami litrów nielegalnego oleju napędowego – wszystko warte ponad pół miliona zł. Policjanci wraz z celnikami zlikwidowali magazyn z nielegalnym ...

czytaj artykuł »

Droga Gródki – Przełęk Kościelny z nowym obliczem

18-03-2016

Gmina Płośnica ogłosiła przetarg na przebudowę drogi gminnej na trasie Gródki – Przełęk Kościelny. Powstanie około 3 kilometrów asfaltowej nawierzchni, miejsca postojowe, chodniki, a nawet lampy solarne.

czytaj artykuł »

I Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Matematyczny

16-03-2016

W poniedziałek 14 marca w Zespole Szkół nr 2 im Jana Pawła II w Działdowie odbył się I Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Matematyczny dla Szkół Ponadgimnazjalnych pod Patronatem Starosty Działdowskiego.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na wystawę do Lidzbarka

15-03-2016

Przez dziesięć dni w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku będzie można oglądać wystawę, która w przekrojowy sposób obrazuje problem prześladowań chrześcijan we współczesnym świecie.

czytaj artykuł »

Nasi młodzi szachiści błyszczeli w Wilnie

14-03-2016

Z okazji Dnia Niepodległości Litwy przypadającego na 11 marca odbył się w Wilnie w dniach 11 marca – 12 marca I-szy Międzynarodowy Festiwal Szachowy dla Dzieci i Młodzieży w grupach wiekowych U-8, U-10, U-12 i U-14 lat w szachach szybkich tempo 25'+10" na dystansie 9 rund.

czytaj artykuł »

Zobacz jak pomagają Psiakom Emirakom

14-03-2016

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie odbyło się coroczne uroczyste zakończenie akcji „Pomagamy Braciom Mniejszym – psiakom Emirakom”, na rzecz psów niechcianych i maltretowanych Fundacji EMIR. W akcji wzięli udział: przedstawicielka Urzędu Miasta Magdalena Urbańska oraz nauczycielki, ...

czytaj artykuł »

Będzie remont drogi przy ul. Męczenników

14-03-2016

Kiedy doczekamy się remontu drogi, która "wstydliwie straszy swym wyglądem mieszkańców"? Burmistrz odpowiada - jeszcze w tym roku.

czytaj artykuł »

Genowefa Zgliczyńska otrzymała Złoty Medal

09-03-2016

Podczas XVIII Sesji Rady Gminy Działdowo ppłk Adam Basak wręczył Pani Genowefie Zgliczyńskiej Złoty Medal „Za zasługi dla obronności kraju”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).