Dziś jest Czwartek, 17 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Anita, Eliza, Julianna, Jacek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Okrojona wersja konsultacji społecznych

20-09-2015

W tym roku po raz pierwszy w historii mieszkańcy Działdowa mogą decydować na co ma być wydana część pieniędzy z budżetu miasta.

czytaj artykuł »

W Działdowie odbędą się biegi niepodległości

20-09-2015

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie zaprasza na biegi uliczne pod nazwą "Działdowskie Biegi Niepodległości", które odbędą się 7 listopada 2015 roku. W zawodach mogą wziąć udział zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.

czytaj artykuł »

Odpowie za posiadanie środków odurzających

20-09-2015

Funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali na jednej z ulic w Działdowie mieszkańca miasta. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie woreczki z narkotykami. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Policjantki u przedszkolaków

20-09-2015

Wrzesień to przede wszystkim miesiąc powrotów dzieci do szkół, a dla najmłodszych etap poprzedzający przygodę ze środowiskiem przygotowującym je do wejścia w „świat szerokiej edukacji”. Bezpieczeństwo w ich przypadku jest niezwykle ważne i stanowi priorytet w edukacji przedszkolnej. ...

czytaj artykuł »

Przeżyli ze sobą 50 i 60 lat…

18-09-2015

Jubileusz 50-lecia pożycia związku małżeńskiego świętowały w tym roku w gminie Działdowo następujące pary:

czytaj artykuł »

Szpital będzie miał nowy tomograf

18-09-2015

W szpitalu trwają prace związane z wymianą aparatu do tomografii komputerowej.

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 - Not Only Fair Play

18-09-2015

Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie współpracuje jako partner stowarzyszony z Ośrodkiem Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli w Gdańsku przy realizacji projektu „Not Only Fair Play”.

czytaj artykuł »

Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie

18-09-2015

5-ciolatki z Przedszkola nr 1 przy ul. Grunwaldzkiej w Działdowie gościły w Komendzie Powiatowej Policji w ramach Otwartych Jednostek Policji.

czytaj artykuł »

Promocja ‘Bajd znad Wkry i Welu’ w Płośnicy

18-09-2015

Teresa Dwórznik-Romańska była bohaterką spotkania promującego jej najnowsze dzieło, zbiór legend i podań pod tytułem „Bajdy znad Wkry i Welu”.

czytaj artykuł »

Działdowo 'otrzyma' 3 pary Pendolino

18-09-2015

PKP Intercity zmienia zdanie na temat postojów pociągów IC Premium w Działdowie. Przewoźnik planuje udostępnić nam 3 pary ekspresów.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).