Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Za wielokrotne kradzieże odpowie przed sądem

06-04-2016

Podejrzanego o kradzież artykułów przemysłowych zatrzymali policjanci wczoraj ok. godziny 15:20 w jednej z palcówek handlowych na terenie miasta Działdowo. Nie była to jego pierwsza kradzież w tym sklepie. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Do 10 kwietnia posprzątają po zimie

05-04-2016

Władze Działdowa przystąpiły do pozimowych porządków. Piach, zalegający na miejskich ulicach i chodnikach ma zniknąć do 10 kwietnia.

czytaj artykuł »

Drogi w Kurkach i Kisinach do utwardzenia

05-04-2016

Wkrótce kolejne drogi w Gminie Działdowo będą miały szansę na przebudowę. Potrzebują tego od lat, a w tym roku pojawiła się szansa na dofinansowanie ich remontu.

czytaj artykuł »

500 tysięcy zł na boiska w Gminie Płośnica

04-04-2016

Gmina Płośnica stara się o dofinansowanie budowy gminnej infrastruktury sportowej. Nowe obiekty sportowo – rekreacyjne mają stanąć w kilku miejscowościach.

czytaj artykuł »

Michał Struzik został dyrektorem Gimnazjum nr 2

04-04-2016

Michał Struzik aktualnie będący dyrektorem szkoły ponadgimnazjalnej – Zespołu Szkół im. Emilii Sukertowej – Biedrawiny w Malinowie wygrał konkurs i został dyrektorem Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie.

czytaj artykuł »

W Działdowie powstanie "Eko park"

02-04-2016

Łąka za parkiem im. Jana Pawła II wkrótce zmieni swoje oblicze. Jest koncepcja, dokumentacja, a wniosek o dofinansowanie właśnie został złożony.

czytaj artykuł »

W Płośnicy jest nadmiar jabłek dla dzieci?

31-03-2016

W szkołach Gminy Płośnica trwa akcja promocji zdrowego odżywiania „Owoce i warzywa”, w ramach której dzieci otrzymują owoce.

czytaj artykuł »

"Święto wiosny w mojej ojczyźnie" w SP 3

25-03-2016

W dniu 21 marca br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Działdowie odbyła się uroczystość pod hasłem "Święto wiosny w mojej ojczyźnie". W projekcie przedstawiliśmy naszym uczniom jak obchodzi się święto wiosny w Chinach (z tego kraju pochodzą nasi uczniowie Julia i Jaś Ye) i na Ukrainie (skąd ...

czytaj artykuł »

II Zjazd Absolwentów ZSZ w Iłowie – Osadzie

24-03-2016

W związku z 70-leciem Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie – Osadzie Dyrekcja Szkoły ma zaszczyt zaprosić wszystkich naszych absolwentów na II Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 24 czerwca 2016 roku w budynku Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie, przy ul. Leśnej 10A.

czytaj artykuł »

Pierwsze inwestycje drogowe w powiecie

24-03-2016

Gmina Lidzbark jako pierwsza w powiecie rozpoczęła inwestycje zaplanowane w tegorocznym budżecie. Zakończony został już remont chodnika na ul. Wodnej oraz przebudowa chodnika łączącego ul. Myśliwską z ul. Jeleńską.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).