Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Pendolino w Działdowie – 2 pary, a nie 3

27-11-2015

Jak informowaliśmy we wrześniu, PKP Intercity planuje postoje Pendolino w Działdowie. Ostatecznie zamiast 3, 'otrzymamy' 2 pary ekspresów.

czytaj artykuł »

Niepełnosprawni uczniowie korzystają z windy

26-11-2015

Szkoła Podstawowa nr 3, jako ostatnia w Działdowie, została w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do ich dyspozycji oddano windę.

czytaj artykuł »

Długie spacery zakończył we wnykach

25-11-2015

Kot to zwierzę wszędobylskie. Nie ważne czy to domowy pupil, czy dziko żyjący dachowiec. Od czasu do czasu musi udać się na swoją kocią wędrówkę. Dla niektórych jednak, takie długie spacery mogą skończyć się tragicznie.

czytaj artykuł »

Skwer w centrum Rybna ma swoją nazwę

25-11-2015

Proboszcz i dziekan rybieński Ksiądz Kanonik Mirosław Owczarek wystąpił do rady gminy o nadanie nazwy skwerowi znajdującemu się w centrum Rybna. Zaproponował imię miejscowego księdza Alfonsa Groszkowskiego, któremu w 1963 roku papież Paweł VI nadał godność prałacką.

czytaj artykuł »

O tolerancji i życzliwości w Gimnazjum Nr 2

24-11-2015

Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji, Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka oraz Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Aby zaakcentować te święta i uświadomić uczniom, jak ważna w życiu jest tolerancja, przestrzeganie praw dziecka i człowieka, a także życzliwe ...

czytaj artykuł »

W Rybnie nie chcą Młodzieżowej Rady Gminy

23-11-2015

Młodzieżowa Rada Gminy Rybno nie zostanie powołana. Na ostatniej sesji zdecydowały o tym głosy ośmiorga gminnych radnych.

czytaj artykuł »

Biedronki zostały już pasowane

23-11-2015

W Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Działdowie w piątek 20 listopada odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Z tej okazji maluchy, z grupy Biedronki przygotowały program artystyczny pod opieką Katarzyny Sosnowskiej i Gabrieli Kwiatkowskej.

czytaj artykuł »

Spotkanie profilaktyczne z gimnazjalistami

23-11-2015

Przedstawicielka działdowskiego sanepidu wspólnie z policjantką z Działdowa uczestniczyły w Dniu profilaktyki zorganizowanym przez Gimnazjum w Lidzbarku. Spotkanie to było wspaniałą okazją do omówienia zagadnień związanych z szeroko rozumianą działalnością profilaktyczną kierowaną do ...

czytaj artykuł »

IV Konkurs ‘Pasja pracy’ rozstrzygnięty!

23-11-2015

W piątek, 20 listopada w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działdowie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dla laureatów w konkursie „Pasja pracy” zorganizowanym przez Klub Integracji Społecznej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Zdobyli I miejsce w wojewódzkim konkursie

23-11-2015

Grupa reporterska z klasy III w składzie: Gabriel Józefowicz, Sandra Sołobodowska, Katarzyna Szczepańska przy wsparciu Dominika Buczkowskiego, Patryka Orzechowskiego, Nikoli Trzcińskiej oraz Tadeusza Kornackiego nakręciła pod kierunkiem Bogusława Łukwińskiego etiudę pt. „Aleja kasztanowcowo-jesionowa ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).