Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

26-02-2016

W dn. 1 marca, rokrocznie od 2011 r. obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, poświęcony żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, którzy w obronie niepodległej Polski, walcząc o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienia dążeń demokratycznych ...

czytaj artykuł »

Biblioteka zakończyła kurs komputerowy

26-02-2016

W środę 24 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie zakończyła się trzynasta edycja kursu komputerowego. Kurs obejmował 6 czterogodzinnych spotkań.

czytaj artykuł »

Napadł na pracownicę stacji benzynowej

25-02-2016

Działdowscy policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanego o napad na pracownicę stacji paliw w gminie Lidzbark. 32-letni Marcin C. został zatrzymany, usłyszał zarzut. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

czytaj artykuł »

Czemu budynek po bibliotece dalej świeci pustkami?

25-02-2016

Co dalej z pomieszczeniami w budynku po byłej Bibliotece Miejskiej? Z takim pytaniem zwrócił się do burmistrza radny Marek Dwórznik.

czytaj artykuł »

Poznaliśmy „Mistrzów Języka Polskiego”

25-02-2016

19 lutego odbyła się szósta edycja powiatowego konkursu „Mistrz Języka Polskiego”, którego organizatorem jest Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie. Konkurs odbywa się corocznie dla zaakcentowania Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

czytaj artykuł »

W Rybnie powstanie szkoła muzyczna

24-02-2016

Radni Gminy Rybno w powiecie działdowskim podjęli uchwałę w sprawie zamiaru utworzenia i prowadzenia Szkoły Muzycznej I stopnia. Kształcenie ma objąć naukę gry na instrumencie w ramach regularnych, indywidualnych zajęć. Lekcje instrumentu odbywać się będą raz lub dwa razy w tygodniu.

czytaj artykuł »

"Ludzie klną przy tych wiatach przystankowych"

24-02-2016

Na ostatniej sesji Rady Miasta Działdowo powrócił problem nowych wiat przy przystankach autobusowych, które nie chronią ani przed deszczem, ani wiatrem.

czytaj artykuł »

Weź udział w konkursie sleeveface

23-02-2016

Wybierz ciekawą okładkę, zrób interesujący sleeveface i wygraj nagrody!

czytaj artykuł »

Lodowisko będzie czynne do 6 marca

22-02-2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie informuje, że lodowisko przy ul. Świerkowej będzie czynne do niedzieli 6 marca włącznie.

czytaj artykuł »

Przed nami Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

18-02-2016

Wzorem lat ubiegłych Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje ogólnopolski „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”. W tym roku odbywać się on będzie w dniach 22-27 lutego.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).