Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Noworoczne Spotkanie Rodziny Olimpijskiej

16-01-2018

8 stycznia 2018 w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie w którym wzięli udział mistrzowie i medaliści olimpijscy kilku pokoleń, ich trenerzy, działacze sportowi, przedstawiciele świata polityki, kultury, nauki, medycyny i biznesu. Honorowymi gośćmi ...

czytaj artykuł »

Działdowskie wiersze Piotra Kozikowskiego

16-01-2018

Piotr Kozikowski, działdowski poeta reprezentujący Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa w dniu 2 stycznia był gościem biblioteki Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi.

czytaj artykuł »

Kabaret Jurki w Działdowie już 4 lutego

16-01-2018

W Miejskim Domu Kultury w Działdowie będziemy mieli okazję wziąć udział w najnowszym programie "Święta polskie" Kabaretu Jurki.

czytaj artykuł »

W Działdowie zebraliśmy ponad 50 tysięcy [FILM]

15-01-2018

Wielki Finał tegorocznej – 26 zbiórki WOŚP za nami. W Działdowie pobiliśmy kolejny rekord i zebraliśmy ponad 50 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Stworzył zagrożenie na drodze, stracił prawko

15-01-2018

Policjanci z Działdowa wyjaśniali przyczyny zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jeden z kierujących podczas manewru wyprzedzania kolumny aut uderzył w poprzedzający go pojazd. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

czytaj artykuł »

"Soldau. Miasto na pograniczu śmierci"

13-01-2018

Stowarzyszenie Odnowy Chrześcijańskiej "Pamięć i Tożsamość" zaprasza na projekcję filmu o niemieckim obozie Soldau. Premiera już 15 stycznia br.

czytaj artykuł »

Nowe jednokierunkowe i rynek pusty w nocy? [FILM]

13-01-2018

Radny Sławomir Pszenny poprosił burmistrza o zmianę organizacji ruchu kilku ulic wokół rynku i objęcie go zakazem wjazdu w godzinach nocnych.

czytaj artykuł »

Kierował busem mając we krwi 2,5 promila

11-01-2018

Oficer dyżurny działdowskiej policji otrzymał informację, że kierujący busem prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli i potwierdzili ten fakt - badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie grozi kara

czytaj artykuł »

Kradli sprzęt rolniczy, zostali złapani

11-01-2018

Policjanci z Lidzbarka zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mieszkańców gminy Rybno, którzy kradli sprzęt rolniczy z niezamieszkałej posesji na terenie Rybna. Tu również okazało się, że jeden z podejrzanych był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Złapali podejrzanego o rozboje i kradzieże

11-01-2018

Pewien mieszkaniec gminy Iłowo-Osada był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. Został zatrzymany przez policyjny patrol i przekazany do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).