Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy do akademii bystrzaków

08-09-2017

Projekt pt. „Akademia Bystrzaków” realizowany jest w partnerstwie pomiędzy Fundacją Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera a Gminą Działdowo w okresie IX 2017 – VIII 2018. Wartość projektu: 904 330,00 zł, w tym wkład własny: 50 640,00 zł. Celem projektu jest rozwój kompetencji kluczowych ...

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo wymieni oświetlenie na LED [FILM]

06-09-2017

Zmiana oświetlenia sodowego, na bardziej energooszczędne oświetlenie LED-owe, to tylko kwestia czasu. Gmina Działdowo poszukuje firm, które oferują tanie i energooszczędne wyposażenie.

czytaj artykuł »

Trwa modernizacja stadionu w Działdowie [FILM]

07-09-2017

Gmina - Miasto Działdowo rozpoczęła kolejną inwestycję. Tym razem modernizacji ulegnie infrastruktura lekkoatletyczna na stadionie.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na biegi - "Uzdowo na 5"

06-09-2017

Urząd Gminy Działdowo, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie oraz Firma Standrew z Uzdowa zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji Biegów Przełajowych „Uzdowo na 5”.

czytaj artykuł »

Działdowski Cech Rzemieślników ma 70 lat! [FILM]

05-09-2017

W minioną sobotę rzemieślnicy i przedsiębiorcy powiatu działdowskiego obchodzili swoje święto. Na obchody złożyła się msza św. i gala w MDK.

czytaj artykuł »

List otwarty z okazji nowego roku szkolnego

03-09-2017

Po okresie wspaniałego wakacyjnego odpoczynku rozpoczyna się nowy rok szkolny i czas nowych wyzwań. Mam nadzieję, że po udanych wakacjach jesteście wszyscy – Drodzy Nauczyciele i Uczniowie - naładowani pozytywną energią, która pozwoli Wam twórczo pracować i odnosić wspaniałe, znaczące ...

czytaj artykuł »

Przyjdź na wykład na temat Islamu

03-09-2017

Stowarzyszenie Odnowy Chrześcijańskiej "Pamięć i Tożsamość" w Działdowie wraz z CKU zapraszają na wykład w ramach programu "Z Historią na TY".

czytaj artykuł »

Otwarto nowe oddziały przedszkolne! [FILM]

02-09-2017

Po rozbudowie Przedszkola Miejskiego numer 5 otwarto trzy nowe grupy przedszkolne. Z nowoczesnego obiektu od środy korzysta 75 dzieci.

czytaj artykuł »

Rozpoczęto kolejne badania archeologiczne

02-09-2017

Przy ul. Mławskiej w Działdowie wznowiono badania archeologiczne. Wyniki są obiecujące. Po dwóch pierwszych dniach badań odkryto pod całą jego powierzchnią drewnianą konstrukcję oraz dwa szelągi krzyżackie datowane na XIV w.

czytaj artykuł »

Rocznica wybuchu II Wojny Światowej [FILM]

01-09-2017

Z okazji obchodów 78. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej na placu koszarowym w Działdowie odbyła się Msza Święta.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).