Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Powstanie sekcja podnoszenia ciężarów? [FILM]

10-11-2017

Oto znakomita wiadomość dla miłośników sportu: w Działdowie ma szansę powstać sekcja podnoszenia ciężarów. Życzliwych tej inicjatywie nie brakuje.

czytaj artykuł »

XIV Zawody Wędkarskie Gminy Płośnica

10-11-2017

W sobotę 28 października 2017 r. po raz czternasty na łowisku w Koszelewach zostały rozegrane Zawody Wędkarskie Gminy Płośnica o puchar Wójta Krzysztofa Groblewskiego.

czytaj artykuł »

Pięć budynków w gminie do termomodernizacji [FILM]

10-11-2017

Kilka budynków w Gminie Płośnica zmieni swoje oblicze, wszystko za sprawą termomodernizacji, jakiej zostaną poddane.

czytaj artykuł »

Oni są najlepsi w konkursach przyrodniczych

10-11-2017

W dniach 30–31 października br. w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie odbyły się Konkursy Przyrodnicze dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkursy zostały podzielone na dwa etapy: testową i praktyczną. W sumie w obu konkursach udział wzięło 18 uczniów z sześciu szkół leżących ...

czytaj artykuł »

Przychodnia zdrowia będzie jak nowa [FILM]

08-11-2017

Działdowska przychodnia zdrowia, od lat prosząca się o remont, wkrótce zmieni swoje oblicze, przy współudziale środków unijnych.

czytaj artykuł »

Walczyli u nas rycerze z całej Polski [FILM]

04-11-2017

W sobotę Działdowo stało się areną średniowiecznych potyczek, a to za sprawą Mistrzostw Polski w Sportowych Walkach Rycerskich.

czytaj artykuł »

Już działa infolinia w sprawie bezdomnych

03-11-2017

Od 1 listopada br. uruchomiona została w Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Warmińsko-Mazurskiego działa bezpłatna, całodobowa infolinia W SPRAWIE osób bezdomnych: 800 165 320. Pod ww. numer można dzwonić w sprawie miejsc noclegowych, jadłodajni, a także punktów udzielania ...

czytaj artykuł »

Konferencja o zapotrzebowaniu na rynku pracy

03-11-2017

20 października br. w Centrum Kształcenia Ustawicznego DAR w Działdowie odbyła się konferencja na temat „Kompetencje i talenty młodych, a zapotrzebowanie na rynku pracy – rola doradztwa zawodowego” w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery na Warmii i Mazurach obchodzonego od 16- 20 października ...

czytaj artykuł »

W Iłowie powstanie posterunek Policji [FILM]

03-11-2017

Zlikwidowany posterunek policji w Iłowie próbowano reaktywować wiele razy i na różne sposoby. Okazuje się, że wszystko jest na dobrej drodze.

czytaj artykuł »

Ulica Zarybińska już gotowa

03-11-2017

26 października dokonano odbioru inwestycji pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej Rybno, ul. Zarybińska wraz z zjazdem na drogę wojewódzką nr 538”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).