Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Rada OPPD wybrała nowe władze

13-04-2016

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Działdowie odbyła się IV Konferencja OPPD. Przewodniczącym Rady został ponownie Antoni Furtak.

czytaj artykuł »

Rozmawiali o potrzebach lokalnego rynku pracy

13-04-2016

Zespół Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku zorganizował spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami oraz przedstawicielami samorządów. Miało ono na celu omówienie szeroko pojętej współpracy ze szkołą.

czytaj artykuł »

Cmentarz wojenny częściowo sprzątnięty

05-04-2016

Władze Działdowa od lat czynią starania o uporządkowanie cmentarza wojennego. Sprawę udało się załatwić, ale tylko częściowo.

czytaj artykuł »

UWAGA KIEROWCY! Kolejna zmiana organizacji ruchu!

12-04-2016

Od 12 kwietnia wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu polegająca na wprowadzeniu ruchu dwukierunkowego na ul. Hallera od ul. Skłodowskiej. Zmiana obowiązywać będzie do 29 kwietnia.

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 na sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

12-04-2016

Uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie przystąpili do realizacji zadania rekrutacyjnego w ramach XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Temat tegorocznej sesji brzmi: "Miejsca pamięci - materialne świadectwo wydarzeń szczególnych dla lokalnej i narodowej tożsamości". ...

czytaj artykuł »

Straż Miejska w Działdowie wyróżniona

12-04-2016

Wojewoda Artur Chojecki i Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie inspektor Tomasz Klimek uczestniczyli w konferencji szkoleniowej zorganizowanej przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego. Spotkanie to dedykowane było komendantom straży gminnych i miejskich

czytaj artykuł »

XXXIV Konkurs Recytatorski 'Spotkania z Poezją'

12-04-2016

8 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Działdowie odbyły się eliminacje miejsko-gminne Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Spotkania z Poezją" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Do prezentacji utworów poetyckich i prozy zakwalifikowało się 32 recytatorów oraz jedna reprezentantka ...

czytaj artykuł »

Co z szerokopasmowym internetem w gminie?

10-04-2016

Mieszkańcy Gminy Działdowo już wkrótce będą mieli możliwość korzystania z internetu szerokopasmowego. Sieć szkieletowa jest już gotowa.

czytaj artykuł »

Większe środki na opiekę nad bezdomnymi psami

08-04-2016

Gmina Działdowo zwiększyła środki na sprawowaną w Tatarach opiekę nad bezdomnymi zwierzętami z 50 na 80 tysięcy złotych rocznie.

czytaj artykuł »

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu!

07-04-2016

Burmistrz Miasta Działdowo uprzejmie informuje, iż od 30 marca została wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ul. Średniej polegająca na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku od ul. Poprzecznej w kierunku Placu Biedrawy oraz zakazu postoju pojazdów ponad 15 minut na odcinku od ul. Poprzecznej ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).