Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Narodowe świętowanie w ZS nr 2 w Działdowie

05-05-2016

W czwartek, 28 kwietnia, w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie odbyły się uroczystości z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Dnia Polonii i Polaków za Granicą oraz rocznicy akcesji Polski do Unii Europejskiej.

czytaj artykuł »

Święto Flagi w Przedszkolu Miejskim nr 1

05-05-2016

W piątek, 29 kwietnia w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Działdowie odbyły się obchody Święta Flagi.

czytaj artykuł »

Święto Flagi i Konstytucji 3 maja w PM3

05-05-2016

Przedszkole Miejskie nr 3 w Działdowie 29 kwietnia uroczyście obchodziło Święto Flagi oraz rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja.

czytaj artykuł »

Konkurs Piosenki „GWIAZDY TO MY”

03-05-2016

W CKU w Działdowie odbył się III Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „GWIAZDY TO MY”. Wystąpiły 5-latki z siedmiu miejscowości.

czytaj artykuł »

Rok na dekomunizację nazw ulic w Działdowie

02-05-2016

W 34 miastach województwa warmińsko-mazurskiego są nazwy upamiętniające działaczy, wydarzenia i organizacje z czasów PRL. Najwięcej nazw związanych z symboliką komunistyczną jest Działdowie, Rozogach, Bartoszycach, Olsztynie, Nidzicy i Bisztynku.

czytaj artykuł »

W Ruszkowie nie chcą masztu telefonicznego

29-04-2016

W Ruszkowie niedaleko Działdowa mieszkańcy próbują zablokować budowę masztu telefonii komórkowej.

czytaj artykuł »

Tak działdowski radny promuje miasto i gminę

29-04-2016

Radny Gminy Działdowo wyjątkowo skutecznie, choć negatywnie wypromował naszą miejscowość w całym kraju. Jego zachowania nie będziemy opisywać, ponieważ zrobiło to większość mediów w Polsce. Nie będziemy również zachowania radnego komentować - zostawiamy to naszym czytelnikom. Poniżej: ...

czytaj artykuł »

Długi weekend w powiecie działdowskim

29-04-2016

Na długi majowy weekend w powiecie działdowskim przygotowano wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Sprawdź sam!

czytaj artykuł »

Do zawodów triathlonowych zostało 10 tygodni

27-04-2016

Triathlon to wymagająca dyscyplina sportowa zyskująca w Polsce coraz większą popularność. Wkrótce w trzech odległych od siebie miejscach odbędą się zawody tego typu. Lidzbark jest jedną z nich, obok Starogardu Gdańskiego i Bełchatowa. Dla miasta położonego nad Welem będzie to debiut

czytaj artykuł »

Czy monitoring miejski narusza prywatność?

27-04-2016

Monitoringu w Lidzbarku funkcjonuje od ponad pół roku, przez 16 godzin na dobę. Mieszkańcy mają jednak wątpliwości, czy nie narusza ich prywatności.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).