Dziś jest Środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Łucja, Otylia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

W Płośnicy jest nadmiar jabłek dla dzieci?

31-03-2016

W szkołach Gminy Płośnica trwa akcja promocji zdrowego odżywiania „Owoce i warzywa”, w ramach której dzieci otrzymują owoce.

czytaj artykuł »

"Święto wiosny w mojej ojczyźnie" w SP 3

25-03-2016

W dniu 21 marca br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Działdowie odbyła się uroczystość pod hasłem "Święto wiosny w mojej ojczyźnie". W projekcie przedstawiliśmy naszym uczniom jak obchodzi się święto wiosny w Chinach (z tego kraju pochodzą nasi uczniowie Julia i Jaś Ye) i na Ukrainie (skąd ...

czytaj artykuł »

II Zjazd Absolwentów ZSZ w Iłowie – Osadzie

24-03-2016

W związku z 70-leciem Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie – Osadzie Dyrekcja Szkoły ma zaszczyt zaprosić wszystkich naszych absolwentów na II Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 24 czerwca 2016 roku w budynku Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie, przy ul. Leśnej 10A.

czytaj artykuł »

Pierwsze inwestycje drogowe w powiecie

24-03-2016

Gmina Lidzbark jako pierwsza w powiecie rozpoczęła inwestycje zaplanowane w tegorocznym budżecie. Zakończony został już remont chodnika na ul. Wodnej oraz przebudowa chodnika łączącego ul. Myśliwską z ul. Jeleńską.

czytaj artykuł »

Świetlica w Filicach uroczyście otwarta

24-03-2016

Mieszkańcy Filic mogą już korzystać z odnowionej świetlicy. Po przecięciu wstęgi odbyła się tu pierwsza impreza, związana ze świętami.

czytaj artykuł »

Lidzbarscy harcerze trzeci w Polsce

23-03-2016

Lidzbarscy harcerze od wielu lat uczestniczą w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej oraz Poezji Śpiewanej SZAŁAMAJA w Kwidzynie. W tym roku mottem Festiwalu było hasło „Dżungla”.

czytaj artykuł »

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

22-03-2016

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał Radosława F. Mieszkaniec Działdowa w jednym ze sklepów na terenie miasta ukradł słuchawki. Za 20-latkiem w pościg rzucili się pracownicy sklepu. Całą sytuację zauważył policjant, który dołączył do pościgu, a w konsekwencji zatrzymał sprawcę ...

czytaj artykuł »

Lidzbark uczcił pamięć Żołnierzy Wyklętych

22-03-2016

W piątek 18 marca pod Honorowym Patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego odbyły się lidzbarskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Podobnie, jak dzień wcześniej w Działdowie, uroczystość zgromadziła liczną publiczność – w tym wielu gości honorowych ...

czytaj artykuł »

Kreatywne spotkania przedszkolaków z młodzieżą

22-03-2016

Członkowie Fundacji Aktywnej Młodzieży FAM cyklicznie odwiedzają Przedszkole Miejskie nr 3, dzieląc się z młodszymi kolegami swoimi pasjami oraz spędzając czas na wspólnej zabawie.

czytaj artykuł »

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

22-03-2016

17 marca w Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków odbył się drugi etap II Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).