Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Odblaskowy pierwszak - podsumowanie akcji

12-11-2015

W ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły przez cały rok” policjanci z powiatu działdowskiego prowadzili akcję „Odblaskowy Pierwszak”.

czytaj artykuł »

Wywrócona cysterna zablokowała drogę

12-11-2015

Kilka godzin trwało przepompowywanie cieczy z cysterny, która wywróciła się na drodze prowadzącej z Iłowa do Działdowa. Na miejscu policjanci ze strażakami wstrzymali ruch w tym miejscu i zorganizowali objazd przez miejscowość Narzym. Ruch pojazdów na tym odcinku przywrócono o 2 w nocy.

czytaj artykuł »

Obchody Święta Niepodległości w Działdowie

12-11-2015

Mszą św. w intencji Ojczyzny, odczytem okolicznościowym oraz koncertem w Miejskim Domu Kultury mieszkańcy Działdowa uczcili 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

czytaj artykuł »

Rozstrzygnięto I Konkurs o Miecz Św. Katarzyny

09-11-2015

W miniony weekend w bibliotece miejskiej w Działdowie odbyła się gala zwieńczająca ogłoszony w sierpniu I Ogólnopolski Konkurs o Miecz Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej. Konkurs 10 października rozstrzygnęło jury, w skład którego weszli działdowscy poeci Anna Barbara Czuraj Struzik i

czytaj artykuł »

Obchody „Światowego Dnia Walki z cukrzycą”

09-11-2015

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, koło w Działdowie zaprasza członków i sympatyków na obchody „Światowego Dnia Walki z cukrzycą”.

czytaj artykuł »

Rozpoczęto prace nad Strategią Rozwoju Miasta

09-11-2015

Działdowo rozpoczęło prace nad dwoma strategicznymi dla miasta i gminy dokumentami: „Strategią Rozwoju Gminy-Miasto Działdowo na lata 2015-2025" i "Lokalnym Programem Rewitalizacji dla Gminy-Miasto Działdowo na lata 2015-2020".

czytaj artykuł »

Dzień postaci z bajek w Przedszkolu Miejskim nr 3

07-11-2015

W grupie III (4-latki) nauczycielki zorganizowały podsumowanie cyklu zajęć rozbudzających zainteresowania czytelnicze dzieci, pt "Dzień postaci z bajek", w którym bardzo aktywnie uczestniczyli rodzice wychowanków.

czytaj artykuł »

Nasz chór zdobył kryształowe serce

06-11-2015

24 października br. w Chełmnie odbyła się VII edycja Turnieju Chórów „O Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni” organizowanego rokrocznie przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru „Collegium Cantorum”.

czytaj artykuł »

Zobacz kto zagra w tym roku w Sylwestra

05-11-2015

Jak informuje burmistrz negocjacje zostały zakończone, wiemy już, kto zagra w tym roku w sylwestra:

czytaj artykuł »

PUP podsumowuje projekty unijne

05-11-2015

Powiatowy Urząd Pracy wydał ponad 4 miliony zł na aktywizację bezrobotnych i zajął 18. miejsce w rankingu 300 urzędów pracy w Polsce.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).