Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Uczta dla fanów fantastyki i nie tylko

25-05-2016

Już po raz drugi w Działdowie odbył się Jagiełłowy Festiwal Fantastyki KrólKon. Z roku na rok przybywa zarówno odwiedzających jak i atrakcji.

czytaj artykuł »

Czy miasto zakupi laptopy dla radnych?

24-05-2016

Miejscy radni otrzymują materiały sesyjne w formie elektronicznej. Czy mają je czytać na zakupionym w tym celu sprzęcie, czy prywatnym?

czytaj artykuł »

Warsztaty leśne w ZSZ w Iłowie - Osadzie

23-05-2016

Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie zorganizował warsztaty, mające gościom - gimnazjalistom przybliżyć wiedzę o środowisku leśnym. Po powitaniu przez przedstawicieli Szkolnego Zespołu Sygnalistów Myśliwskich i krótkiej prezentacji rozpoczęły się warsztaty.

czytaj artykuł »

Dlaczego wycięto świerki na Pl. Mickiewicza?

23-05-2016

Z Placu Mickiewicza, ze skweru obok Ratusza, zniknęło kilka świerków. Nie umknęło to uwadze radnego Marka Dwórznika.

czytaj artykuł »

Maluchy z „Jedynki” w Ogólnopolskim Maratonie

23-05-2016

Przedszkolaki z „Jedynki” po raz drugi wzięły udział w Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”, organizowanym przez miesięcznik „Bliżej przedszkola”.

czytaj artykuł »

Niebawem ruszy budowa pumptracku

16-05-2016

Władze miasta kontynuują realizację pumptracku. Mieszkańcy wybrali wariant toru, dokumentacja jest prawie gotowa, a niebawem ruszą prace budowlane.

czytaj artykuł »

Konkurs gastronomiczny w Zespole Szkół w Malinowie

19-05-2016

W Zespole Szkół w Malinowie już po raz ósmy odbył się konkurs gastronomiczny. Od lat kontynuowana jest w nim tradycja współpracy uczniów z rodzicami. Z roku na rok atrakcji jest coraz więcej.

czytaj artykuł »

Lidzbark przygotował nową ofertę inwestycyjną

18-05-2016

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Lidzbarku zostało przyjęte studium uwarunkowań Miasta i Gminy. Dzięki temu władzom będzie łatwiej przekonać zewnętrznych inwestorów do stworzenia tu swoich zakładów pracy.

czytaj artykuł »

Działdowska "Afera Rywina" - co ustaliło CBA?

18-05-2016

Zawiadomienie, złożone do CBA przez obecnego burmistrza na działania poprzednika zyskało nowy kryptonim. O postępy dopytywał radny Kociela.

czytaj artykuł »

Głosuj na Kurki!

17-05-2016

Kochani, zachęcamy Was gorąco do głosowania na projekt Lokalnej Grupy Aktywne Kurki we współpracy z GOKiS. Bierzemy udział w programie Fundacji Tesco "Decydujesz, pomagamy". Wygranie projektu pomoże nam stworzyć Fitness Salę.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).