Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Straż Miejska w Działdowie wyróżniona

12-04-2016

Wojewoda Artur Chojecki i Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie inspektor Tomasz Klimek uczestniczyli w konferencji szkoleniowej zorganizowanej przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego. Spotkanie to dedykowane było komendantom straży gminnych i miejskich

czytaj artykuł »

XXXIV Konkurs Recytatorski 'Spotkania z Poezją'

12-04-2016

8 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Działdowie odbyły się eliminacje miejsko-gminne Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Spotkania z Poezją" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Do prezentacji utworów poetyckich i prozy zakwalifikowało się 32 recytatorów oraz jedna reprezentantka ...

czytaj artykuł »

Co z szerokopasmowym internetem w gminie?

10-04-2016

Mieszkańcy Gminy Działdowo już wkrótce będą mieli możliwość korzystania z internetu szerokopasmowego. Sieć szkieletowa jest już gotowa.

czytaj artykuł »

Większe środki na opiekę nad bezdomnymi psami

08-04-2016

Gmina Działdowo zwiększyła środki na sprawowaną w Tatarach opiekę nad bezdomnymi zwierzętami z 50 na 80 tysięcy złotych rocznie.

czytaj artykuł »

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu!

07-04-2016

Burmistrz Miasta Działdowo uprzejmie informuje, iż od 30 marca została wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ul. Średniej polegająca na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku od ul. Poprzecznej w kierunku Placu Biedrawy oraz zakazu postoju pojazdów ponad 15 minut na odcinku od ul. Poprzecznej ...

czytaj artykuł »

I Gminny Festiwal 'Z Piosenką weselej'

07-04-2016

1 kwietnia Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy zorganizowali I Gminny Festiwal Piosenki "Z Piosenką weselej".

czytaj artykuł »

Lidzbarski klub fotograficzny gościł w Ostródzie

07-04-2016

3 kwietnia lidzbarscy fotograficy gościli na otwarciu wystawy w Centrum Kultury w Ostrudzie w Galerii Sztuki na zamku. Lidzbarski klub fotograficzny działający przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury został zaproszony do udziału w wystawie przez prezesa MKF Janusza Dębskiego, który był głównym ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem

07-04-2016

11 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie będzie można spotkać się z podróżnikiem, odkrywcą oraz dziennikarzem - Jackiem Pałkiewiczem, autorem m. in. książek „Amazonka. Zagadka źródła królewskiej rzeki” i „Oblicza strachu”.

czytaj artykuł »

Światowy Dzień Zdrowia - mówimy o cukrzycy

07-04-2016

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyła się konferencja z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia. Rok 2016 poświęcony jest tematowi cukrzycy.

czytaj artykuł »

Pierwsze dni ‘Rodziny 500 plus’ w Działdowie

06-04-2016

Ruszył program ‘Rodzina 500 plus’. Wbrew obawom, MOPS nie przeżywa oblężenia. Przyjmowanie wniosków przebiega sprawnie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).