Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Poznaj wyniki poszukiwań archeologicznych

07-06-2016

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie zaprasza na wykład dr Piotra Nowakowskiego (Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku), pt.: „Wyniki poszukiwań archeologicznych na Polach Grunwaldu”.

czytaj artykuł »

Grupa HEINZ organizuje II Rodzinny Rajd Rowerowy

07-06-2016

Zapraszamy pracowników HPP, HGD, 2HD i członków ich rodzin do wzięcia udziału w II Rajdzie Rowerowym Heinz (z własnymi rowerami), który odbędzie się 18 czerwca 2016 r.

czytaj artykuł »

Triathlon w Lidzbarku coraz bardziej atrakcyjny

07-06-2016

Znamy coraz więcej szczegółów na temat Hoffer Triathlon Energy w Lidzbarku, robi się coraz ciekawiej zarówno dla zawodników jak i kibiców.

czytaj artykuł »

Mieszkańcy proszą o dodatkowe przejście

04-06-2016

Mieszkańcy bloków Nidzicka 7 i 9, za pośrednictwem radnej proszą o dodatkowe przejście dla pieszych. Sęk w tym, że w pobliżu istnieją już 3 przejścia.

czytaj artykuł »

Konkurs „Najlepszy hotelarz” w ZS w Malinowie

03-06-2016

W Zespole Szkół w Malinowie odbył się konkurs „Najlepszy hotelarz” sprawdzający wiedzę i umiejętności uczniów z zakresu obsługi gości hotelowych. Konkursy tego typu odbywają się tu corocznie od wielu lat.

czytaj artykuł »

Upamiętnili wszystkie ofiary totalitaryzmów

01-06-2016

Stowarzyszenie "Pamięć i Tożsamość" w Działdowie zorganizowało uroczystość religijno-patriotyczną w miejscu dawnego niemieckiego obozu zagłady Soldau.

czytaj artykuł »

Dla Polski zebraliśmy prawie 21 litrów krwi

31-05-2016

Trwa 9. edycja akcji „Zbieramy krew dla Polski”. W minioną sobotę mobilny punkt pobierania krwi zatrzymał się w Działdowie.

czytaj artykuł »

XV Rodzinny Rajd Rowerowy już 4 czerwca

31-05-2016

W sobotę, 4 czerwca, zapraszamy do udziału w XV Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. W tym roku trasa liczyć będzie około 33 kilometrów. O godzinie 11.00 wystartujemy z parkingu na placu Mickiewicza. Rajd zakończy się na stadionie MOSiR-u. Tu na uczestników czekać będą kiełbaski z grilla i napoje. ...

czytaj artykuł »

Szkoła Podstawowa nr 3 ma już 35 lat!

29-05-2016

Działdowska trójka obchodziła w minioną środę potrójny jubileusz - 35-lecie powstania, 30-lecie nadania imienia i wręczenia sztandaru.

czytaj artykuł »

Kolizja pięciu aut na trasie Działdowo-Iłowo

25-05-2016

Dzisiaj (25 maja br.) w godzinach porannych na drodze Działdowo-Iłowo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pięciu samochodów osobowych. Na szczęście skończyło się tylko na stratach materialnych.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).