Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zawodnicy Dekorglassu najlepsi w województwie

21-04-2016

Orneta była gospodarzem wojewódzkiego finału Turnieju Tenisa Stołowego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS o Puchar TVP 3 Olsztyn. W klasyfikacji drużynowej bezkonkurencyjnym okazał się zespół Dekorglass Działdowo.

czytaj artykuł »

500+ pierwsze pieniądze są już na kontach

20-04-2016

Rządowy program „Rodzina 500 plus” wystartował 1 kwietnia 2016 r. Od tego dnia rodzice lub opiekunowie prawni dzieci z Działdowa mogą składać wnioski o to świadczenie wychowawcze w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

czytaj artykuł »

Rusza przebudowa ulic w centrum Działdowa

18-04-2016

Jeszcze w tym roku planowana jest przebudowa ulicy Skłodowskiej, ulic dojazdowych, chodników, Placu 1-maja oraz wymiana oświetlenia na ledowe.

czytaj artykuł »

Metoda projektów w Przedszkolu Nr 5

18-04-2016

Od początku kwietnia w Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Działdowie nauczycielka Justyna Frejnik wspólnie z dziećmi z gr. III realizują projekt „FARBY” metodą projektów.

czytaj artykuł »

Co z naborem do przedszkoli miejskich?

15-04-2016

Samorządy w całym kraju borykają się z brakiem miejsc w przedszkolach dla 3 i 4 latków. Co zrobią władze Działdowa, aby rozwiązać ten problem?

czytaj artykuł »

Rada OPPD wybrała nowe władze

13-04-2016

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Działdowie odbyła się IV Konferencja OPPD. Przewodniczącym Rady został ponownie Antoni Furtak.

czytaj artykuł »

Rozmawiali o potrzebach lokalnego rynku pracy

13-04-2016

Zespół Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku zorganizował spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami oraz przedstawicielami samorządów. Miało ono na celu omówienie szeroko pojętej współpracy ze szkołą.

czytaj artykuł »

Cmentarz wojenny częściowo sprzątnięty

05-04-2016

Władze Działdowa od lat czynią starania o uporządkowanie cmentarza wojennego. Sprawę udało się załatwić, ale tylko częściowo.

czytaj artykuł »

UWAGA KIEROWCY! Kolejna zmiana organizacji ruchu!

12-04-2016

Od 12 kwietnia wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu polegająca na wprowadzeniu ruchu dwukierunkowego na ul. Hallera od ul. Skłodowskiej. Zmiana obowiązywać będzie do 29 kwietnia.

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 na sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

12-04-2016

Uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie przystąpili do realizacji zadania rekrutacyjnego w ramach XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Temat tegorocznej sesji brzmi: "Miejsca pamięci - materialne świadectwo wydarzeń szczególnych dla lokalnej i narodowej tożsamości". ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).