Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Festyn plenerowy SMLW z okazji Dnia Dziecka

16-06-2016

Najmłodsi mieszkańcy Działdowa nie mogą narzekać na brak atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Po festynie, organizowanym przez Działdowskie Centrum Caritas, swoją ofertę zabaw plenerowych zaprezentowała Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.

czytaj artykuł »

Święto Patronów w kościele św. Katarzyny

14-06-2016

Parafia św. Katarzyny i Błogosławionych Męczenników Działdowskich obchodziła swoje święto. Suma odpustowa tradycyjnie poprzedziła festyn rodzinny.

czytaj artykuł »

Kurki zdobyły grant w wysokości 5 tysięcy zł

14-06-2016

7 czerwca zakończyło się głosowanie na lokalne inicjatywy prospołeczne w programie „Decydujesz, pomagamy”. W województwie warmińsko-mazurskim aż 7 organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych wywalczyło w głosowaniu granty o wysokości po 5000 zł każdy, a klienci oddali na nie ponad ...

czytaj artykuł »

Uczniowie Gimn. nr 2 odnieśli znaczący sukces

14-06-2016

W dniach 2-3 czerwca trójka uczniów z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie przebywała w Krakowie, gdzie miał miejsce ostatni etap ogólnopolskiego konkursu "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989", którego organizatorem jest Małopolski Kurator Oświaty ...

czytaj artykuł »

Warsztaty kulinarne i hotelarskie w ZS Malinowo

14-06-2016

W Zespole Szkół w Malinowie odbyły się warsztaty kulinarne i hotelarskie, przeprowadzone głównie z myślą o uczniach szkół gimnazjalnych. Pomysłodawcy warsztatów postawili sobie za cel integrację szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Festyn „Nasza rodzina zdrowo się trzyma”

13-06-2016

W ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny odbył się w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Działdowie festyn rodzinny pt.: "Nasza rodzina zdrowo się trzyma ".

czytaj artykuł »

Noc Bibliotek w Gimnazjum nr 1

13-06-2016

Uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły Działdowie uczniowie po raz pierwszy brali udział w akcji Noc Bibliotek. Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja promująca czytelnictwo i biblioteki jako instytucje kultury.

czytaj artykuł »

Mieszkańcy Działdowa proszą o wybieg dla psów

10-06-2016

Mieszkańcy miasta, za pośrednictwem radnego Andrzeja Tessara proszą o zorganizowanie wybiegu dla psów. Co na to burmistrz?

czytaj artykuł »

Za nami 3. Mini Piknik Olimpijski

08-06-2016

Klub Olimpijczyka przy Gimnazjum Nr 2 w Działdowie oraz cała społeczność szkolna włączyła się w organizację 3. Mini Pikniku Olimpijskiego.

czytaj artykuł »

Toyota potrąciła 10-letnią rowerzystkę na pasach

08-06-2016

Trwają czynności działdowskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 7 czerwca br. kilka minut po godzinie 17:00 na ulicy Nidzickiej w Działdowie. Małoletnia z ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do SP ZOZ w Działdowie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).