Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Tak działdowski radny promuje miasto i gminę

29-04-2016

Radny Gminy Działdowo wyjątkowo skutecznie, choć negatywnie wypromował naszą miejscowość w całym kraju. Jego zachowania nie będziemy opisywać, ponieważ zrobiło to większość mediów w Polsce. Nie będziemy również zachowania radnego komentować - zostawiamy to naszym czytelnikom. Poniżej: ...

czytaj artykuł »

Długi weekend w powiecie działdowskim

29-04-2016

Na długi majowy weekend w powiecie działdowskim przygotowano wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Sprawdź sam!

czytaj artykuł »

Do zawodów triathlonowych zostało 10 tygodni

27-04-2016

Triathlon to wymagająca dyscyplina sportowa zyskująca w Polsce coraz większą popularność. Wkrótce w trzech odległych od siebie miejscach odbędą się zawody tego typu. Lidzbark jest jedną z nich, obok Starogardu Gdańskiego i Bełchatowa. Dla miasta położonego nad Welem będzie to debiut

czytaj artykuł »

Czy monitoring miejski narusza prywatność?

27-04-2016

Monitoringu w Lidzbarku funkcjonuje od ponad pół roku, przez 16 godzin na dobę. Mieszkańcy mają jednak wątpliwości, czy nie narusza ich prywatności.

czytaj artykuł »

Obchodzili 1050. rocznicę Chrztu Polski

26-04-2016

W wyjątkowej uroczystości mieliśmy okazję uczestniczyć w Płośnicy: odbyła się tam uroczysta sesja Rady Gminy oraz msza święta w intencji Ojczyzny z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski.

czytaj artykuł »

Piosenka jest dobra na wszystko

26-04-2016

W piątek 22 kwietnia o godz.18.00 w Szkole Muzycznej im. Arno Kanta odbył się koncert pn. "Piosenka jest dobra na wszystko" w wykonaniu instruktorów teatralnych i wokalnych Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Wkrótce: XXIX Płośnickie Lato Teatralne!

26-04-2016

Zapraszamy na XXIX Ogólnopolskie Spotkania z Teatrem pod hasłem „Płośnickie Lato Teatralne”, które odbędą się od 15 do 17 czerwca.

czytaj artykuł »

XII Płośnickie Spotkania Taneczne za nami

26-04-2016

Urząd Gminy w Płośnicy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy zorganizowali XII Płośnickie Spotkania Taneczne. Wiosenne spotkania z tańcem w Płośnicy mają już swoją tradycję od 2000 roku. Impreza ma charakter Ponadpowiatowy i odbyła się w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Ewy ...

czytaj artykuł »

Ponad 400 osób na Targach Pracy i Edukacji

22-04-2016

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP, pod patronatem Starostwa Powiatowego zorganizowało Targi Edukacji i Pracy pod hasłem "Twoja przyszłość w Twoich rękach".

czytaj artykuł »

Zapraszamy na XIII Mityng Lekkoatletyczny

22-04-2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie zaprasza na XIII MITYNG LEKKOATLETYCZNY. Gościem honorowym imprezy będzie Adam Kolasa.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).