Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Oni zwyciężyli w Turnieju Gier Komputerowych

28-06-2016

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zorganizowała w dniach 21-22 czerwca dwa turnieje gier komputerowych, w The League of Legends oraz FIFA 16.

czytaj artykuł »

Uczniowie Gimnazjum nr 2 wzięli udział w OPPM

27-06-2016

Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych to impreza organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej od kilkunastu lat w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Jest wielkim świętem dla uczniów realizujących projekty CEO, którzy przyjeżdżają do Warszawy ze szkół w

czytaj artykuł »

Nietrzeźwi na drogach pow. działdowskiego

27-06-2016

W minionym tygodniu (20-26.06.2016 r.) policjanci ujawnili i zatrzymali ogółem 2 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W tym gronie znajdowało się 2 kierujących pojazdami.

czytaj artykuł »

"Przydałoby się odmalować wiadukty"

22-06-2016

Przejścia pod torami zostały oczyszczone, ale efekt jest "mierny". To ocena Włodzimierza Przybyłko, który poprosił o odmalowanie ścian.

czytaj artykuł »

20. edycja festynu "Wstąp po zdrowie"

22-06-2016

Dla zdrowia i dla rozrywki. W minioną niedzielę zorganizowano jubileuszową edycję festynu prozdrowotnego "Wstąp po zdrowie".

czytaj artykuł »

Trwa przebudowa ulicy Skłodowskiej

21-06-2016

Trwa realizacja pierwszego etapu przebudowy ul. Skłodowskiej. Końcowy efekt prac budowlanych ma być "piorunujący".

czytaj artykuł »

NIESIENI MIŁOŚCIĄ – Powtórka na schodach

20-06-2016

Chór Concentus zaprasza na koncert pt. NIESIENI MIŁOŚCIĄ – Powtórka na schodach, który odbędzie się w środę 22 czerwca o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury, przy ul. Wolności 64.

czytaj artykuł »

I Festiwal Tańca pt. „Tańczyć każdy może”

17-06-2016

W dniu 10 czerwca 2016 roku w MDK w Działdowie odbył się I Festiwal Tańca Przedszkolaków pt. „ Tańczyć każdy może” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 5 w Działdowie. Inicjatorami tego przedsięwzięcia byli pedagodzy: pani Iwona Gaudzińska oraz pani Karolina Sendzicka.

czytaj artykuł »

Marek Brzezin „Osobowością Pow. Działdowskiego”

16-06-2016

8 czerwca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Działdowie w trakcie uroczystej sesji Rady Powiatu Działdowskiego przewodniczący Kapituły Tytułu „Osobowość Powiatu Działdowskiego” starosta Marian Janicki uroczyście wręczył statuetkę oraz okolicznościowy dyplom wyróżnionemu ...

czytaj artykuł »

Festyn plenerowy SMLW z okazji Dnia Dziecka

16-06-2016

Najmłodsi mieszkańcy Działdowa nie mogą narzekać na brak atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Po festynie, organizowanym przez Działdowskie Centrum Caritas, swoją ofertę zabaw plenerowych zaprezentowała Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).