Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Co z nowymi inwestorami i inwestycjami w Działdowie?

26-02-2016

Jaka jest szansa na ożywienie rynku pracy? Tematem nowych inwestycji i miejsc pracy w Działdowie zainteresował się radny Andrzej Przybyszewski.

czytaj artykuł »

Pierwsza konferencja Cittaslow w Lidzbarku

01-03-2016

Lidzbark był gospodarzem warsztatów ruchu Cittaslow, na które przybyli przedstawiciele miast członkowskich jak i tych zainteresowanych przystąpieniem do sieci. Ci pierwsi zapoznali się z planem działania na rok 2016 oraz dowiedzieli się o możliwościach pozyskiwania środków finansowania. Drudzy ...

czytaj artykuł »

Wybierz szkołę w naszym powiecie!

29-02-2016

Drogi Gimnazjalisto, wkrótce w Twoim życiu zacznie się nowy etap edukacyjny – nauka w szkole ponadgimnazjalnej. Wybór szkoły ponadgimnazjalnej to odpowiedzialna i ważna decyzja. Może zaważyć na całym Twoim późniejszym życiu zawodowym, dlatego decyzję tę musisz podjąć rozważnie. Weź ...

czytaj artykuł »

Zaginął Łukasz Szulc

29-02-2016

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informację, proszone są o kontakt z Policją pod numer tel. 997

czytaj artykuł »

Nowa siedziba Poradni Psych.-Ped.?

29-02-2016

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, dotychczas mieszcząca się w budynku Starostwa Powiatowego w Działdowie będzie miała nową siedzibę.

czytaj artykuł »

Komunikat Zarządu UTW

29-02-2016

Komunikat Zarządu UTW z dnia 23.02.2016 r.

czytaj artykuł »

Konkurs plastyczny 'Mała syrenka w Działdowie'

29-02-2016

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt. "Mała syrenka w Działdowie" zorganizowanego z okazji 180 rocznicy baśni "Mała syrenka". Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-10 lat.

czytaj artykuł »

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

26-02-2016

W dn. 1 marca, rokrocznie od 2011 r. obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, poświęcony żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, którzy w obronie niepodległej Polski, walcząc o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienia dążeń demokratycznych ...

czytaj artykuł »

Biblioteka zakończyła kurs komputerowy

26-02-2016

W środę 24 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie zakończyła się trzynasta edycja kursu komputerowego. Kurs obejmował 6 czterogodzinnych spotkań.

czytaj artykuł »

Napadł na pracownicę stacji benzynowej

25-02-2016

Działdowscy policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanego o napad na pracownicę stacji paliw w gminie Lidzbark. 32-letni Marcin C. został zatrzymany, usłyszał zarzut. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).